خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پیکاسو
ماجرای کشف ۱۰ اثر ناشناخته از پیکاسو در موزه هنرهای معاصر چیست؟
علی‌محمد زارع رئیس موزه هنرهای معاصر درباره انتشار خبری مبنی بر کشف ۱۰ اثر ناشناخته از پیکاسو طی پروژه مرمت این موزه، توضیحاتی را ارایه کرد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰:۴۱

«حضور هنر در زندگی مردم» در گفتگو با بهرام دبیری
هنری که همه بفهمند مبتذل است/ نقاشی «پیکاسو» بر خط کشی خیابان ها هم اثر گذاشت
دبیری «هنر واقعی» را هنری دور از دسترس و مربوط به خواص می داند. او تاکید دارد که هنر نقاشی موضوع اش عامه پسند نیست و در ساختار کلان تاثیر می گذارد و می گوید: هنر فاخر به صورت ناخودآگاه بر روی جامعه تاثیر می گذارد و جامعه را تغییر می دهد،

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۱:۴۴

کامبیز درم بخش در نشست نمایشگاه«وات د پاپ»:
اصل نقاشی ما وارداتی است/پیکاسو در خلق آثارش از مینیاتور ایرانی بهره برد
خبرگزاری شبستان: این هنرمند با بیان اینکه اصل نقاشی ایران که نقاشان کار می کنند، مثل چیزهای دیگر که از خارج وارد شده، وارداتی است، گفت: اروپایی ها هم از مینیاتور ایرانی در آثارشان استفاده کردند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۱

کارت پستال پیکاسو رکورد زد+ تصاویر
خبرگزاری شبستان: کارت پستالی متعلق به پیکاسو در مزایده ای بی سابقه به قیمت ۱۸۸ هزار دلار (۱۶۶ هزار یورو) فروخته شد.

۱۳۹۴/۳/۳۱ - ۰۸:۴۷

گران‌قیمت‌ترین نقاشی جهان
خبرگزاری شبستان: ساعتی پیش نقاشی «زنان الجزیره» اثر پیکاسو به بهای ۱۷۹میلیون و ۳۶۵ هزار دلار در حراجی کریستیز در نیویورک فروخته شد و رکورد گران ترین نقاشی در جهان را به نام خود ثبت کرد.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۱۲:۴۶

14 عدد از گرانترین ها در جهان +تصاویر 
خبرگزاری شبستان: بعضی از اجناس در دنیا قیمتی بسیار عجیب و غیر قابل باور دارند و همیشه افرادی هستند که حاضرند تا این قیمت های سرسام اور را پرداخت کنند.

۱۳۹۳/۱۱/۶ - ۱۵:۵۲