خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

الاثنين ٢ شوّال ١٤٤١

Monday, May 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرگان رهبری
مردم کهگیلویه و بویراحمد، قهرمان همیشه انتخابات
خبرگزاری شبستان: کهگیلویه و بویراحمد با مساحت ۱۵ هزار متر مربع و جمعیتی حدود ۷۰۰ هزار نفر کمتر از یک درصد جمعیت و مساحت کشور را تشکیل می دهد، ولی پای وطن پرستی که در میان باشد مردم این استان همیشه پیشتاز هستند.

۱۳۹۴/۱۲/۷ - ۰۹:۴۰

کاندیداهای کهگیلویه و بویراحمد به ۲۳ نفر کاهش یافت
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از کاهش آمار کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد و گفت: امروز تعداد افرادی که در عرصه انتخابات استان حضور دارند ۲۳ نفر هستند و از فرصت یک هفته ای تبلیغات استفاده کردند.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۰۹:۴۰

حیات نظام به صورت دائمی به مشارکت آگاهانه مردم نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات، می افزاید: حیات نظام به صورت دائمی به مشارکت آگاهانه مردم نیاز دارد.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۰:۰۰

نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد به ۳۹ نفر کاهش یافت
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون ۳۹ نفر در این استان نامزد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند.

۱۳۹۴/۱۲/۴ - ۰۹:۵۶

تعداد کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری در کردستان به پنج نفر افزایش یافت
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد انتخابات استان کردستان گفت: با ورود آیت الله حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در کردستان به عرصه انتخابات مجلس خبرگان رهبری، تعداد کاندیداها به پنج نفر افزایش یافت.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۰۹:۲۵

آغاز پخش برنامه های تبلیغی کاندیداهای مجلس خبرگان در زنجان 
خبرگزاری شبستان:مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از آغاز پخش برنامه‌های تبلیغی کاندیداهای مجلس خبرگان در زنجان خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۸

رقابت انتخاباتی ۴ نامزد پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در کردستان رنگ گرفت
خبرگزاری شبستان: فعالیت های تبلیغاتی نامزدهای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در کردستان همزمان با سراسر کشور آغاز شد و ۴ نماینده شرکت در این انتخابات، با نصب پوستر و پلاکارد فعالیت تبلیغاتی خود را شروع کردند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۶

هیچ نامزد خبرگان رهبری در البرز استعفای کتبی نداده است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: تا کنون از بین شش نامزد خبرگان رهبری در این استان،هیچ یک «استعفای کتبی» خود را اعلام نکرده اند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۵

بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری در ایلام پایان یافت
خبرگزاری شبستان: فرآیند بررسی صلاحیت داوطلبان پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در استان ایلام به پایان رسید.

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۰

ارائه الگوی تربیت اسلامی در جوامع بشری ضروری است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در مازندران آیت الله طبرسی با بیان اینکه تربیت اسلامی همردیف تعلیم باید مورد توجه دست اندکاران آموزش و پرورش باشد، خواستار ارائه الگوی تربیت اسلامی در جوامع بشری شد.

۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۱۶:۴۲

محبت به اهل بیت (ع) در جوامع اهل سنت یک امر پذیرفته شده است
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم اهل سنت سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: محبت به اهل بیت (ع) در جوامع اهل سنت یک امر پذیرفته شده است و باید تفکر منفی به وجود آمده در مورد اعتقاد اهل سنت به اهل بیت (ع) از ذهن جامعه پاک شود.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۳

محدودیت ستادهای انتخاباتی در شهرستان بویراحمد اعلام شد
خبرگزاری شبستان: ممنوعیت برپایی ستاد تبلیغاتی کاندیداهای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه بویراحمد اعلام شد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۹

پیش بینی ۸۵۰ شعبه اخذ رای در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از پیش بینی ۸۵۰شعبه اخذ رای در این استان خبر داد و افزود: از این تعداد ۵۷ درصد آن سیار و بقیه ثابت هستند.

۱۳۹۴/۱۰/۸ - ۱۲:۳۹

اعتمادسازی کسبه برای کسب و کار اسلامی ضروری است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در مازندران تدین را در جمع بازاریان و اصناف مرکز استان محسوس دانست و گفت: اعتمادسازی برای کسبه جوان بازاراز خدمات لازم و ضروری داشتن کسب و کار اسلامی است که باید مورد توجه مسئولین امر باشد.

۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۸:۰۰

استحاله نظام جمهوری اسلامی ایران هدف اصلی دشمن
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت دشمن درصدد نفوذ در مجلس شورای اسلامی و خبرگان آینده است تا اهداف خود را در به انحراف کشاندن نظام جمهوری اسلامی ایران عملی کند.

۱۳۹۴/۱۰/۴ - ۱۸:۱۲

جوان‌ترین داوطلب مجلس خبرگان رهبری در گیلان ۳۴ ساله است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان گیلان دقایقی پیش آمار نهایی داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه گیلان را اعلام کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۱۴:۳۶

ثبت نام ۹ نفر برای انتخابات خبرگان رهبری در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: تا پایان نام نویسی از داوطلبان مجلس خبرگان رهبری، ۹ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت نام کردند.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۱۳:۰۸

ثبت نام ۷۴ داوطلب در انتخابات مجلس شورای اسلامی یزد
خبرگزاری شبستان: تا پایان روز پنجم مهلت ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در استان یزد، تعداد ۷۴ نفر در حوزه های انتخابیه یزد ثبت نام کردند.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۰۸:۲۰

نام نویسی آیت الله ملک حسینی در مجلس خبرگان رهبری
خبرگزاری شبستان: آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۲:۴۶

ششمین روز ثبت نام انتخابات خبرگان رهبری و مجلس
ششمین روز ثبت نام انتخابات خبرگان رهبری و مجلس در ستاد انتخابات کشور در حال برگزاری است.

۱۳۹۴/۱۰/۱ - ۱۲:۰۷