خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Tuesday, December 12, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرگان رهبری
آیت الله ملک حسینی (ره) روز شهادت امام صادق (ع) را در شیراز نهادینه کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان با بیان اینکه آیت الله ملک حسینی(ره) نسبت به غیر طلاب و مردم در مکان‌ های مختلف همیشه لطف داشتند، گفت: ایشان روز شهادت امام صادق (ع) را در شیراز نهادینه و مردم را متوجه مذهب و مکتب تشییع کرد.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۲:۴۸

آیت الله حسینی بوشهری:
آیت الله ملک حسینی (ره) مایه اعتبار مجلس خبرگان رهبری/تمام احساس ایشان امیرالمومنین(ع) بود
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همه احساس آیت الله ملک حسینی (رحمه الله تعالی علیه) را امیرالمومنین (ع) دانست و گفت: آیت الله ملک حسینی (ره) مایه اعتبار مجلس خبرگان رهبری بود.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۰۹:۴۷

غیبت روحانی در اولین جلسات خبرگان و مجمع تشخیص مصلت نظام
خبرگزاری شبستان: روحانی پس از آن که ریاست دولت دوازدهم را برعهده گرفت موفق به حضور در اولین اجلاسیه خبرگان رهبری و اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در دور جدید نشد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۲:۴۸

رییس مجلس خبرگان رهبری:
شهید حججی ها امروز ثمره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هستند/آمریکا خواهان تجزیه کردستان
خبرگزاری شبستان: آیت الله جنتی با اشاره به اینکه دفاع مقدس یک نعمت بود که برکات زیادی برای اسلام و انقلاب اسلامی داشته و همچنان دارد، گفت: بقای انقلاب از برکات دفاع مقدس است. شهید حججی ها امروز ثمره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۹:۲۸

ساخت زائرسرای امام رضا (ع) نیازمند عزم همگانی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ساخت زائر سرای امام رضا ( علیه السلام) در مشهد مقدس را نیازمند عزم همگانی دانست و گفت: باید با سلیقه همین کمک های اندک مردم را جمع آوری کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۰۹:۴۴

مشهود بودن ندای رسالت و توحید در ندای ولایت امام علی (ع)/ آئین پیامبر تنها برای مکه و مدینه نبود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ندای رسالت و توحید در ندای ولایت امام علی (ع) مشهود است، گفت: دین و آئین پیامبر تنها برای مکه و مدینه نبود.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۳:۰۷

آیت الله خاتمی:
سومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود / طرح اصلاح قانون انتخابات خبرگان در دستور کار اجلاس
خبرگزاری شبستان: عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: سومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم همزمان با ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه در تهران برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۶:۴۲

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد:
رسانه ها در برابر خیانت, آتش به اختیار باشند/ ضرورت صراحت لهجه و قلم همراه با حکمت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، صراحت لهجه و قلم را همراه با حکمت دانست و از رسانه‌ ها خواست تا در مقابل خیانت ‌ها بایستند و آتش‌ به اختیار باشند.

۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۱۱:۱۹

حقوق بشردوستانه در اسلام واجد طعم قوی انسانی و احسانی است
خبرگزاری شبستان:عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اسلام بر احسان که یک مقوله فطری است، تمرکز جدی و محوری کرده است، گفت: حقوق بشردوستانه به دلیل برخاستگی از احسان خواهی فطری، قرابت و نزدیکی بالایی با دیدگاه های حقوق میدان جنگ و شؤون آن در اسلام دارد

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۰:۴۲

اقدامات کور تروریست ها هیچ خدشه ای در اراده ملت ایران نخواهد گذاشت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: ملت ایران با تجربه بدست آمده در برابر توطئه های دشمنان همچون سنوات گذشته اقدامات کور تروریست ها هیچ خدشه ای در اراده ملت ایران نخواهد گذاشت.

۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۶:۲۴

عضوخبرگان رهبری:
مراکز پژوهشی ما نیازمند خانه تکانی جدی هستند
خبرگزاری شبستان:عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حوزه علمیه نیازمند یک خانه تکانی جدی پژوهشی است،گفت: نباید خود را به امور کلی، انتزاعی و تکراری مشغول کنیم، بلکه ناظر کردن مراکز حوزوی به نیازهای معاصرو پاسخگو سازی آنها به نیازهابسیار ضروری است.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۹:۳۶

آیت الله ملک حسینی مردم کهگیلویه و بویراحمد را به حضور در انتخابات فراخواند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد مردم بصیر و آگاه این استان را به حضوری باشکوه و حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا فراخواند.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۰۹:۳۸

خلق حماسه سياسی با حضور حداکثری و انتخاب اصلح محقق می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج، بر حضور گسترده در انتخابات تاکید کرد و گفت: خلق حماسه سياسی با حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح محقق می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۶:۰۹

آیت الله موحدی کرمانی:
به کسی رای دهید که اسیر دنیا نیست
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه به کسی رای دهید که اسیر دنیا نیست به افرادی خدوم و دلسوز رای دهید، تصریح کرد: به کسی که دلش برای مقام آب می شود رای ندهید.

۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۲:۰۵

کسی حق تعیین تکلیف برای شورای خبرگان رهبری را ندارد/ معترضین باید از مسیر قانون اقدام کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خطبه نماز جمعه امروز (۱ اردیبهشت) با تاکید بر اهمیت جایگاه خبرگان رهبری گفت: وظائف شورای نگهبان طبق قانون اساسی، روشن و آشکار است، لذا کسی حق تعیین تکلیف برای این شورا را ندارد.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۸:۴۱

۴۰ هزار نفر دست اندرکار روند برگزاری انتخابات کهگیلویه و بویراحمد هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: حداقل ۴۰ هزار نفر در بخش های اجرایی، نظارت و بازرسی دست اندرکار انتخابات در استان هستند.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۴:۰۸

مشارکت آگاهانه مردم، رقابت سالم کاندیداها، امنیت و سلامت ضروریات برگزاری انتخابات است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، برگزاری دو انتخابات همزمان را رسالت بزرگی بر دوش مسئولین، مردم و نامزدهای انتخاباتی دانست و گفت: مشارکت آگاهانه مردم، رقابت سالم کاندیداها، امنیت و سلامت ضروریات برگزاری انتخابات است.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۴:۰۷

دومین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری
دومین اجلاسیه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری صبح امروز سه‌شنبه ۱۷ اسفند به ریاست آیت‌الله جنتی و با حضور نمایندگان این مجلس در محل مجلس خبرگان رهبری آغاز شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۶

دومین اجلاسیه مجلس خبرگان آغاز شد
خبرگزاری شبستان: دومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم امروز ۱۷ اسفند آغاز شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۵

خدمت به قرآن، برترین مصداق فی سبیل الله/ خیرین از سرزنش ها نلرزند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر اینکه شاید برترین مصداق فی سبیل الله خدمت به قرآن باشد، گفت: انسان های خیر زمانی می توانند خدمت کنند که از سرزنش ها نلرزند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۵