خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرگان رهبری
جهان‌آرا و بازخوانی «اولین جلسه خبرگان رهبری پس از رحلت امام(ره)»
خبرگزاری شبستان:برنامه تلویزیونی «جهان آرا» شب گذشته با موضوع اولین جلسه خبرگان رهبری بعد از رحلت امام خمینی(ره) و با حضور آیت الله مجتهد شبستری از اعضای خبرگان، به صورت زنده روی آنتن رفت.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۹

مگر سفتی زمین ما را نگاه داشته است؛ «برگردید شاگردان مکتب توحید»
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان البرز در مجلس خبرگان رهبری با طرح این پرسش که مگر سفتی زمین ما را نگاه داشته است به اهمیت دژ توحید اشاره کرد و گفت: باید با انقطاع از اسباب ترس و شرک های خفی به توحید الهی رسید و به آن متوسل شد.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۷:۵۹

آیت الله ملک حسینی (ره) روز شهادت امام صادق (ع) را در شیراز نهادینه کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان با بیان اینکه آیت الله ملک حسینی(ره) نسبت به غیر طلاب و مردم در مکان‌ های مختلف همیشه لطف داشتند، گفت: ایشان روز شهادت امام صادق (ع) را در شیراز نهادینه و مردم را متوجه مذهب و مکتب تشییع کرد.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۲:۴۸

آیت الله حسینی بوشهری:
آیت الله ملک حسینی (ره) مایه اعتبار مجلس خبرگان رهبری/تمام احساس ایشان امیرالمومنین(ع) بود
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همه احساس آیت الله ملک حسینی (رحمه الله تعالی علیه) را امیرالمومنین (ع) دانست و گفت: آیت الله ملک حسینی (ره) مایه اعتبار مجلس خبرگان رهبری بود.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۰۹:۴۷

غیبت روحانی در اولین جلسات خبرگان و مجمع تشخیص مصلت نظام
خبرگزاری شبستان: روحانی پس از آن که ریاست دولت دوازدهم را برعهده گرفت موفق به حضور در اولین اجلاسیه خبرگان رهبری و اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در دور جدید نشد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۲:۴۸

رییس مجلس خبرگان رهبری:
شهید حججی ها امروز ثمره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هستند/آمریکا خواهان تجزیه کردستان
خبرگزاری شبستان: آیت الله جنتی با اشاره به اینکه دفاع مقدس یک نعمت بود که برکات زیادی برای اسلام و انقلاب اسلامی داشته و همچنان دارد، گفت: بقای انقلاب از برکات دفاع مقدس است. شهید حججی ها امروز ثمره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۹:۲۸

ساخت زائرسرای امام رضا (ع) نیازمند عزم همگانی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ساخت زائر سرای امام رضا ( علیه السلام) در مشهد مقدس را نیازمند عزم همگانی دانست و گفت: باید با سلیقه همین کمک های اندک مردم را جمع آوری کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۰۹:۴۴

مشهود بودن ندای رسالت و توحید در ندای ولایت امام علی (ع)/ آئین پیامبر تنها برای مکه و مدینه نبود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ندای رسالت و توحید در ندای ولایت امام علی (ع) مشهود است، گفت: دین و آئین پیامبر تنها برای مکه و مدینه نبود.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۳:۰۷

آیت الله خاتمی:
سومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود / طرح اصلاح قانون انتخابات خبرگان در دستور کار اجلاس
خبرگزاری شبستان: عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: سومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم همزمان با ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه در تهران برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۶:۴۲

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد:
رسانه ها در برابر خیانت, آتش به اختیار باشند/ ضرورت صراحت لهجه و قلم همراه با حکمت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، صراحت لهجه و قلم را همراه با حکمت دانست و از رسانه‌ ها خواست تا در مقابل خیانت ‌ها بایستند و آتش‌ به اختیار باشند.

۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۱۱:۱۹

حقوق بشردوستانه در اسلام واجد طعم قوی انسانی و احسانی است
خبرگزاری شبستان:عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اسلام بر احسان که یک مقوله فطری است، تمرکز جدی و محوری کرده است، گفت: حقوق بشردوستانه به دلیل برخاستگی از احسان خواهی فطری، قرابت و نزدیکی بالایی با دیدگاه های حقوق میدان جنگ و شؤون آن در اسلام دارد

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۰:۴۲

اقدامات کور تروریست ها هیچ خدشه ای در اراده ملت ایران نخواهد گذاشت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: ملت ایران با تجربه بدست آمده در برابر توطئه های دشمنان همچون سنوات گذشته اقدامات کور تروریست ها هیچ خدشه ای در اراده ملت ایران نخواهد گذاشت.

۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۶:۲۴

عضوخبرگان رهبری:
مراکز پژوهشی ما نیازمند خانه تکانی جدی هستند
خبرگزاری شبستان:عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حوزه علمیه نیازمند یک خانه تکانی جدی پژوهشی است،گفت: نباید خود را به امور کلی، انتزاعی و تکراری مشغول کنیم، بلکه ناظر کردن مراکز حوزوی به نیازهای معاصرو پاسخگو سازی آنها به نیازهابسیار ضروری است.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۹:۳۶

آیت الله ملک حسینی مردم کهگیلویه و بویراحمد را به حضور در انتخابات فراخواند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد مردم بصیر و آگاه این استان را به حضوری باشکوه و حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا فراخواند.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۰۹:۳۸

خلق حماسه سياسی با حضور حداکثری و انتخاب اصلح محقق می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج، بر حضور گسترده در انتخابات تاکید کرد و گفت: خلق حماسه سياسی با حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح محقق می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۶:۰۹

آیت الله موحدی کرمانی:
به کسی رای دهید که اسیر دنیا نیست
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه به کسی رای دهید که اسیر دنیا نیست به افرادی خدوم و دلسوز رای دهید، تصریح کرد: به کسی که دلش برای مقام آب می شود رای ندهید.

۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۲:۰۵

کسی حق تعیین تکلیف برای شورای خبرگان رهبری را ندارد/ معترضین باید از مسیر قانون اقدام کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خطبه نماز جمعه امروز (۱ اردیبهشت) با تاکید بر اهمیت جایگاه خبرگان رهبری گفت: وظائف شورای نگهبان طبق قانون اساسی، روشن و آشکار است، لذا کسی حق تعیین تکلیف برای این شورا را ندارد.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۸:۴۱

۴۰ هزار نفر دست اندرکار روند برگزاری انتخابات کهگیلویه و بویراحمد هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: حداقل ۴۰ هزار نفر در بخش های اجرایی، نظارت و بازرسی دست اندرکار انتخابات در استان هستند.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۴:۰۸

مشارکت آگاهانه مردم، رقابت سالم کاندیداها، امنیت و سلامت ضروریات برگزاری انتخابات است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، برگزاری دو انتخابات همزمان را رسالت بزرگی بر دوش مسئولین، مردم و نامزدهای انتخاباتی دانست و گفت: مشارکت آگاهانه مردم، رقابت سالم کاندیداها، امنیت و سلامت ضروریات برگزاری انتخابات است.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۴:۰۷

دومین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری
دومین اجلاسیه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری صبح امروز سه‌شنبه ۱۷ اسفند به ریاست آیت‌الله جنتی و با حضور نمایندگان این مجلس در محل مجلس خبرگان رهبری آغاز شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۶