خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

الخميس ١٤ ربيع الثاني ١٤٤١

Thursday, December 12, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهر دوستدار سالمند
بررسی آیین‌نامه شهر دوستدار سالمند در شورای شهر
آیین‌نامه مصوبه شهر دوستدار سالمند امروز در یکصد و هفتاد و چهارمین جلسه شورای شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای شورا نظراتشان را مطرح کردند.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۶:۵۲

بررسی لایحه آیین نامه شهر دوستدار سالمند
لایحه آیین نامه شهر دوستدار سالمند در جلسه روز سه شنبه ( ۱۴ آبان) شورای اسلامی شهر تهران بررسی می شود.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۲:۳۸

گزارش شبستان از امضای تفاهم نامه شهر دوستدار سالمند
ایران در آستانه دگردیسی جمعیتی/چه شهری دوستدار سالمند است؟
شناسایی مشکلات، چالش‌ها و اولویت‌‌های شهر اصفهان از طریق ارزیابی، نخستین گام تبدیل اصفهان به شهر دوستدار سالمند است. برای اجرای این طرح ۵ کارگروه تخصصی شهرسازی و طراحی، حمل و نقل و ترافیک، مسکن، بهداشت و سلامت، اجتماعی و فرهنگی تشکیل شده است.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰:۳۷

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان:
طرح « شهر دوستدار سالمند» در گرگان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: طرح شهر دوستدار سالمند از سوی این دانشگاه برنامه ریزی شده و در گرگان به عنوان پایلوت اجرا می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۴۳

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی عنوان کرد:
آذربایجان شرقی دوستدار سالمند/ ۹درصد جمعیت استان سالمند هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ۹ درصد جمعیت این استان سالمند هستند، از انتخاب استان آذربایجان شرقی جزو چهار استان دوستدار سالمند خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۲

دبیرخانه دائمی شهر دوستدار سالمند در منطقه 2 تشکیل شد
خبرگزاری شبستان: در پی انتخاب کلان شهر تهران بعنوان شهر دوستدار سالمند از سوی سازمان بهداشت جهانی و انتخاب شهردار منطقه 2 بعنوان مدیر اجرایی پروژه ، دبیرخانه دائمی شهر دوستدار سالمند در منطقه تشکیل شد.

۱۳۹۳/۱۱/۶ - ۰۹:۳۸