خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٢ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزیر اقتصاد
حضور وزرای اقتصاد و آموزش و پرورش در جلسات این هفته مجلس
خبرگزاری شبستان:وزرای آموزش و پرورش و اقتصاد و دارایی در جلسات این هفته مجلس برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان حضور می یابند.

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۷

رحماندوست در طرح سوال خود از وزیر اقتصاد
ممیزین مالیاتی با سلیقه خود عمل می کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده تهران در مجلس در طرح سوال خود از وزیر اقتصاد نسبت به رفتار ممیزین مالیاتی انتقاد کرد و گفت: ممیزین مالیاتی با مراجعه به معدیان به بهانه اخذ تخصیص مالیاتی از ادارات مالیات تقاضای وجوه نامشروع می کنند.

۱۳۹۴/۸/۲۶ - ۱۰:۵۱

وزیر اقتصاد در صحن مجلس بیان کرد:
لایحه جامع مالیاتی به زودی تقدیم مجلس می شود
خبرگزاری شبستان:طیب نیا با انتقاد از فرار مالیاتی در کشور گفت:‌به زودی لایحه سامانه جامع مالیاتی کشور تقدیم مجلس می شود.

۱۳۹۴/۸/۲۶ - ۱۰:۳۹

نمایندگان از پاسخهای وزیر اقتصاد قانع شدند
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مجلس از پاسخهای وزیر امور اقتصادی و دارایی قانع شدند.

۱۳۹۴/۸/۲۶ - ۱۰:۳۲

منادی به شبستان خبر داد:
استیضاح وزیر اقتصاد با ۲۵ امضا در اولویت قرار گرفت
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه استیضاح وزیر اقتصاد با ۲۵ امضا در اولویت برای اعلام وصول قرار گرفته است گفت: در صورت پس نگرفتن امضاها یکشنبه اعلام وصول می شود.

۱۳۹۴/۵/۱۹ - ۱۲:۵۰

استیضاح وزیر اقتصاد برای پاسخگویی به مشکلات موسسه میزان امضاء شد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت گفت: امروز استیضاح وزیر اقتصاد به دلیل اینکه احساس کرده ایم نسبت به مشکلات موسسه میزان کم کاری کرده است، توسط ۱۴ نماینده سه استان خراسان شمالی، جنوبی و رضوی امضاء شد.

۱۳۹۴/۵/۱۸ - ۱۵:۵۹

بذرپاش در مجلس اعلام کرد:
زندگی مردم با آمار نمی چرخد
خبرگزاری شبستان: نماینده تهران در مجلس با اشاره به ارایه آمارهای وزیر اقتصادی گفت: زندگی مردم با آمار نمی چرخد از ولنجک و سعدآباد به کارگاههای اصناف تهران و رامین و اسلامشهر نیز بیایید و ببینید در آنجاها چه خبر است.

۱۳۹۴/۵/۱۸ - ۱۱:۵۲

نماینده بندر ترکمن از پاسخهای وزیر اقتصاد قانع شد
خبرگزاری شبستان: نماینده بندر ترکمن از پاسخهای وزیر اقتصاد در مورد نرخ سود بانکی و ساماندهی بانکها برای اجرایی شدن عملیات بانکی بدون ربا قانع شد.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۳:۵۸

نماینده سوال کننده از پاسخهای وزیر اقتصاد قانع شدند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان سوال کننده از پاسخهای وزیر اقتصاد در مورد بحث معوقات بانکی و بدهکاران بانکی قانع شده اند و پاسخهای وزیر را به رای مجلس نگذاشتند.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۳:۵۳

دولت در برنامه ششم به آمایش سرزمین توجه ویژه دارد
خبرگزاری شبستان: وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: حل بیکاری افزایش رشد اقتصادی را می طلبد که در این مسیر به سرمایه گذاری های گسترده جهت برون رفت از مشکلات نیاز داریم.

۱۳۹۴/۲/۵ - ۱۴:۵۵

نرخ تسهیلات بانکی متناسب با نرخ تورم کاهش می یابد
خبرگزاری شبستان: وزیر اقتصاد و دارایی، از بررسی کاهش نرخ تسهیلات بانکی در جلسه آینده شورای پول و اعتبار خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۳ - ۱۷:۰۰

با قول وزیر اقتصاد نعمتی از پاسخهای وزیر قانع شد
خبرگزاری شبستان: سوال ملی بهروز نعمتی و سیدهادی حسینی نمایندگان اسدآباد و قائمشهر در مجلس از وزیر اقتصاد در مورد دلیل فقدان راهبرد مشخص در زمینه نرخ سود بانکی و تسهیلات مطرح شد و با قول وزیر اقتصاد نعمتی از پاسخهای وزیر قانع شد.

۱۳۹۴/۲/۱ - ۱۱:۳۵

وزیر اقتصاد در همایش توسعه پایدار و متوازن منطقه ای:
توسعه پایدار کمک به خوشبختی نسل حاضر بدون فداکردن نسل آینده است
خبرگزاری شبستان: طیب نیا با اشاره به اینکه توسعه برای بیشتر کشورهای جهان هدفی آرمانی است و همه کشورها تمایل دارند به توان مادی انسانی و فناوری خود بیفزایند، گفت: توسعه پایدار کمک به خوشبختی نسل حاضر بدون فداکردن نسل آینده است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۴

رسایی در پاسخ به وزیر اقتصاد:
چرا با عدم ارایه به موقع اطلاعات شرکت های پالایش برخورد مناسب نداشتید
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس در جریان سوال از وزیر اقتصاد و امور دارایی در مورد عملکرد وزارت اقتصاد و دارایی و بررسی وعده های داده شده درخصوص حمایت از بازار بورس و بسته حمایتی برای جبران خسارت وارده به سرمایه گذاران جزء گفت: چرا با عدم ارایه به موقع اطلاعات شرکت های پالایش برخورد مناسب نداشتید.

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۱

وزیر اقتصاد خبر داد:
ارائه راهکارهای مبارزه با فساد در وزارت اقتصاد
خبرگزاری شبستان: وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشستی خبری از تهیه راهکار های مبارزه با فساد در سیستم وزارت اقتصاد خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۰۷:۱۶

وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران:
ایران برنده مذاکرات وین بود
خبرگزاری شبستان: طیب نیا در حاشیه نشست مدیران عامل بانکهای کشور در جمع خبرنگاران برنده نبرد سنگین اقتصادی و سیاسی مذاکرات وین را ایران دانست و این پیروزی را تبریک گفت.

۱۳۹۳/۹/۴ - ۱۱:۴۸

در حاشیه اجلاس پاییزه بانک جهانی صورت گرفت
وزیر اقتصاد کشورمان با همتای کویتی خود در واشنگتن
خبرگزاری شبستان: وزیر اقتصاد کشورمان با وزیر اقتصاد کویت دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در حاشیه اجلاس پاییزه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول برگزار شد، ضمن بحث و بررسی ابعاد مختلف روابط اقتصادی دو کشور، طرفین خواهان گسترش و تقویت هر چه بیشتر این روابط شدند.

۱۳۹۳/۷/۲۰ - ۱۴:۱۶

همایش برنامه ای برای آینده
همایش برنامه ای برای آینده با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس دیوان محاسبات کشور برگزار شد.

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۱۵:۵۰

اقتصادی در هفته دوم شهریور
آخرین وضعیت وام 80 میلیونی مسکن/اولتیماتوم 15 روزه سیف به بانک‌ها
خبرگزاری شبستان: عزم جدی دولت برای ایجاد مدیریت یکپارچه مرزی، آخرین وضعیت وام 80 میلیونی مسکن/ قطع یارانه خارج‌نشینان، اولتیماتوم 15 روزه سیف به بانک‌ها، سکوت معنادار سازمان حمایت در برابر تخلفات کارخانجات لبنی برخی از عناوین اخبار حوزه اقتصادی در هفته دوم شهریور بود.

۱۳۹۳/۶/۱۵ - ۰۸:۰۸