خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

الخميس ٢٠ ذو الحجّة ١٤٤٠

Thursday, August 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استان اصفهان
رئیس انجمن‌ هنرهای نمایشی استان اصفهان مطرح کرد
تلاش برای ارتقای جایگاه تئاتر اصفهان/ برگزاری متفاوت اردیبهشت تئاتر اصفهان در سال جاری
خبرگزاری شبستان:رئیس انجمن‌ هنرهای نمایشی استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر تلاش برای ارتقای جایگاه تئاتر این استان از اهمیت بسیاری برخوردار است، گفت: در حال حاضر تلاش ما ارتقای جایگاه تئاتر اصفهان به شمار می‌رود.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۱:۱۴

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
جشنواره هنر توحیدی نقاشی در اصفهان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری جشنواره هنر توحیدی در حوزه نقاشی درسال جاری در شهر اصفهان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۱:۱۸

ایستگاه آتش نشانی اردستان به یک دستگاه خودرو آتش نشانی سنگین تجهیز شد
خبرگزاری شبستان: شهردار اردستان از خرید یک دستگاه ماشین آتش نشانی سنگین در راستای تجهیز و ارتقا ایستگاه آتش نشانی و امداد رسانی مطلوب به مردم اردستان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۴:۳۴

شهردار اصفهان در گفتگو با شبستان:
«صائبیه» در اصفهان راه اندازی می شود/محوطه آرامگاه صائب نیازمند آزادسازی
خبرگزاری شبستان: شهردار اصفهان در حاشیه بازدید از آرامگاه صائب تبریزی بر لزوم آزادسازی محوطه پیرامونی آرامگاه تاکید کرد و از آماده سازی طرح جامع «صائبیه» خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۰:۰۰

دکتر ارزانی در گفتگو با شبستان/
فضای پیرامونی آرامگاه صائب در شأن این شاعر بزرگ نیست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در حاشیه بازدید از آرامگاه صائب تبریزی، این شاعر بزرگ را در ردیف شعرایی مثل حافظ و سعدی برشمرد و گفت: متاسفانه آن چیزی که شأن این شاعر بزگ تاریخ کشور ماست رعایت نشده است.

۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۳:۴۳

افزایش ۵۰درصدی اعتبارات سال جاری شهرداری اردستان
خبرگزاری شبستان: شهردار اردستان از افزایش ۵۰درصدی اعتبارات سال جاری نسبت به سال گذشته در شهرداری اردستان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۴:۳۵

گذری بر دستاوردهای کانون های مساجد تیران وکرون
ایجاد هم افزایی دستگاه ها برای توسعه کانون های مساجد؛ دستاورد دولت یازدهم
خبرگزاری شبستان: ایجاد هم افزایی دستگاه ها بر توسعه فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد دستاورد دولت یازدهم در حوزه مسجد است که این موضوع در شهرستان تیران و کرون به خوبی مشهود است.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۰۹:۲۷

دیدار نوروزی رییس کانونهای مساجد استان اصفهان با مدیران و فعالان کانونها برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رییس کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به مناسبت سال نو و حلول ماه مبارک رجب با مدیران مسئول و فعالان کانون های فرهنگی هنری در مجتمع فرهنگی هنری صائب دیدار می کند.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۱:۳۸

شهردار اصفهان مطرح کرد؛
افزایش جبهه‌های کاری در ایستگاه قطارشهری شریعتی اصفهان/ برنامه‌ریزی برای تکمیل سه ایستگاه مهم خط یک
خبرگزاری شبستان:شهردار اصفهان گفت: در حال حاضر تلاش اصلی مدیریت شهری اصفهان، تکمیل سه ایستگاه قطارشهری سی و سه پل، شریعتی و آزادی اصفهان بوده که با افزایش جبهه‌های کاری این اتفاق شدنی است.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۰۹:۱۳

رقابت ۵۲۱ نفر در انتخابات شهر و روستاهای شهرستان اردستان/ آمار نهایی داوطلبان کرسی شورا
خبرگزاری شبستان: با پایان یافتن مهلت ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، پرونده ثبت نام از نامزدهای این دوره از انتخابات در شهرستان اردستان با تعداد ۵۲۱ داوطلب پایان یافت.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۲۱:۲۰

کانونهای مساجد مصداق بارز عمران معنوی مساجد هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار نوروزی با رییس و کارکنان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان، فعالیت کانون های فرهنگی هنری در مساجد را مصداق بارز عمران معنوی مساجد دانست.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۹:۳۷

همیار طبیعت باشیم
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان از مردم درخواست کرد در هنگام حضور در عرصه های جنگلی و مرتعی از شکستن و آتش زدن شاخه درختان و بوته های مرتعی و ریختن زباله در طبیعت خودداری کنند.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۹:۰۶

آثار عملی اقتصاد مقاومتی در جامعه مشهود نیست /شورای تامین اردستان به دنبال امنیت کامل منطقه باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردستان با بیان اینکه آثار عملی اقتصاد مقاومتی در جامعه مشهود نیست، خواستار تلاش بیشتر مسئولان در تحقق این امر شد تا آثار آن در زندگی مردم به ویژه طبقه پایین جامعه محسوس باشد.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۲۰:۰۸

ثبت نام ۹۸ داوطلب تا پایان روز چهارم انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردستان
خبرگزاری شبستان: در پایان روز چهارم نام نویسی انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان اردستان جمعا ۹۸ داوطلب ثبت نام کردند.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۲:۱۷

میثم نمکی:
فعالیت ۶۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد آران و بیدگل/ مجوز فعالیت کانون ام العباس(س) صادر شد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از صدور مجوز فعالیت شصتمین کانون فرهنگی هنری این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۱ - ۲۱:۳۲

دیدار کانون بانوان مهر و اندیشه از مادران شهدای فلاورجان
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری معین رشد و کانون بانوان مهر و اندیشه از پنج مادر آسمانی و فرشته زمینی دیدار کردند.

۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۲

اعزام کاروان نوروزی راهیان نور شهرستان اردستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور
خبرگزاری شبستان: اولین کاروان راهیان نور نوروزی شهرستان اردستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۸

برگزاری همایش کانون های مساجد فریدن/ کانون های مساجد محور فعالیت های فرهنگی
خبرگزاری شبستان:همایش کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان فریدن با حضور مسئولان شهرستان و همراه با تجلیل از فعالان کانون ها برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۵

همایش نکوداشت کانون های فرهنگی هنری فلاورجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همایش نکوداشت کانون های فرهنگی هنری فلاورجان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۳

تجلیل از فعالان ۶ کانون برتر فرهنگی هنری آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: آیین تجلیل از فعالان کانون های برتر فرهنگی هنری شهرستان آران و بیدگل در مسجد فاطمه الزهرا(س) کوی مسلم آباد برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۰