خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایجاد اشتغالزایی
استاندار زنجان
امسال هفت واحد تولیدی در استان زنجان به بهره برداری رسیده است
استاندار زنجان به رتبه سوم استان زنجان در امنیت سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: امسال هفت واحد تولیدی در استان به بهره برداری رسید.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۲۲:۴۲

رئیس بهزیستی شهرستان کبودراهنگ عنوان کرد:
ایجاد تسهیلات خود اشتغالی برای مددجویان کبودراهنگ
جعفری گفت: اعطای تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان و هدایت منابع سازمانی تنها پس از گذراندن دوره های آماده سازی شغلی ممکن خواهد بود.

۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۲:۴۴

عضو هیئت علمی موسسه پژوهش‌های برنامه ریزی و اقتصاد کشور:
بهره برداری از ظرفیت‌های موجود بهترین راه توسعه روستایی است
برادران نصیری با بیان اینکه بهره برداری از ظرفیت‌های موجود روستایی بهترین راه توسعه روستایی است، گفت: گاهی نباید به دنبال طراحی مدل‌های گوناگون و متنوع گشت و می‌توان تنها با رجوع به توانایی‌های موجود در محل بهترین بازدهی را دریافت کرد.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۰۷:۱۳

معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری:
۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای روستاییان در نظر گرفته می‌شود
امید با اشاره به اینکه ۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای روستاییان در نظر گرفته می‌شود، گفت: تا این لحظه و براساس آخرین آمار ۹ هزار میلیارد تومان از رقم کل ۱۸ هزار میلیارد تومانی که برای بخش توسعه و اشتغال روستایی در نظر گرفته شده بود جذب شده است.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۰۷:۱۱

رئیس فراکسیون توسعه روستایی مجلس:
تنها یک سوم اعتبار اعلام شده در طرح اشتغال روستایی جذب شده است
پوربافرانی با اشاره به اینکه تنها یک سوم اعتبار اعلام شده در طرح اشتغال روستایی جذب شده است، گفت: به دلیل جذب نشدن صد در صدی این منابع روند اجرای طرح اشتغال روستایی مثبت ارزیابی نشده است.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۰۷:۰۵

رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد:
وام ۳۰ میلیون اشتغالزایی پس از دریافت گواهینامه مهارت آموزی در دوران سربازی
سردار مهری با اشاره به اینکه سربازان از ارکان توان دفاعی و انتظامی کشور هستند، گفت: به سربازانی که گواهینامه مهارت آموزی را در دوران سربازی دریافت کرده باشند، پس از پایان خدمت ۳۰ میلیون وام اشتغالزایی پرداخت می شود.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۲:۳۹

سهم قابل توجه بانک ملی ایران در طرح اشتغال فراگیر
بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان خردادماه تعداد یک هزار و ۲۴۴ فقره تسهیلات در برنامه اشتغال فراگیر با هدف افزایش اشتغال پرداخت کرده است.

۱۳۹۸/۵/۲ - ۱۲:۵۶

درکارگروه اشتغال استان مطرح شد
تاکید استاندار زنجان بر ارائه آمارهای دقیق اشتغال
استاندار زنجان با یادآوری اینکه آمارهای اشتغال دقیق باشد، گفت: بایستی واقعیت ها را به اطلاع مردم برسانیم چرا که آمارهای غلط اعتماد مردم را سلب می کند، با ارائه آمار درست اعتماد مردم را به عملکرد خود جلب کنیم.

۱۳۹۸/۵/۱ - ۱۲:۳۶

در راستای اجرای برنامه‌های تولید اشتغال محور ایجاد می شود:
۹۸۰ هزار شغل جدید تا پایان سال جاری
دولت در راستای اجرای برنامه‌های تولید اشتغال محور امسال ۲۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات با هدف ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار فرصت شغلی پیش بینی کرده که در این راستا بنا به گفته رییس سازمان برنامه و بودجه ۹۸۰ هزار شغل جدید تا پایان سال جاری ایجاد می شود.

۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۱:۰۲

با امضای تفاهمنامه ای صورت گرفت؛
همکاری بانک پارسیان و بنیاد برکت برای ایجاد ۸۴ هزار فرصت شغلی در مناطق سیل زده
بنیاد برکت ایجاد و راه اندازی ۱۰ هزار طرح اشتغالزایی اجتماع‌محور در ۶ استان سیل‌زده‌ خوزستان، لرستان، ایلام، گلستان، مازندران و فارس را در دستورکار دارد که در راستای ایجاد ۸۴ هزار فرصت شغلی در این مناطق تفاهمنامه همکاری با بانک پارسیان امضا کرده است.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۱:۵۱

شبستان گزارش می دهد
ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال جاری/تصویب طرح اشتغال ۹۸ در آینده نزدیک
اشتغالزایی از اهداف مهمی بوده که از ابتدای کار دولت تدبیر و امید با جدیت دنبال شده است و با تاکیدات رهبری بر افزایش تولید، ایجاد فرصت های شغلی بیشتر نیز در دستور کار قرار دارد و بر این اساس قرار است یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ ایجاد شود.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۰۸:۵۵

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:
اشتغالزایی در جامعه، ظرفیت‌سازی در حوزه اقتصاد است
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: این نهاد از طریق ایجاد فرصت‌های شغلی برای جامعه هدف؛ بسترهای درآمدزایی برای آن‌ها ایجاد کرده است.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۰۸:۰۵

عشایر شیروان به کشت گیاهان دارویی رونق می بخشند
رییس اداره امور عشایری شیروان گفت: برای نخستین بار امسال، عشایر این شهرستان کشت گیاهان دارویی را انجام می دهند که موجب رونق و اشتغالزایی آنان می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۷

شبستان گزارش می دهد
برنامه ملی اشتغال روستایی جواب داد
دولت در قالب برنامه ملی اشتغال روستایی زمینه اشتغالزایی به دنبال افق ترسیم شده در برنامه ششم توسعه برای ایجاد اشتغال و تولید در کشور است و بر این اساس طرح اشتغال روستایی در ۱۰ ماه گذشته ۷۰ هزار شغل ایجاد کرده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۳۱

در سال ۹۸ صورت می گیرد
ایجاد ۲۳ هزار شغل مستقیم از سوی بنیاد برکت
بنیاد برکت که با هدف محرومیت زدایی و ایجاد توسعه در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته فعالیت خود را آغاز کرده است برای سال آینده ایجاد ۱۵ هزار طرح اشتغالزایی و به واسطه آن ایجاد ۲۳ هزار شغل مستقیم را در دستور کار خود قرار داده است.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۷:۴۱

در راستای اقدامات اشتغالزایی ستاد اجرایی امام (ره):
ساماندهی ۴۰ گروه جهادی در حوزه اشتغال در سال جاری
ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اقدامات فراوانی را در حوزه اشتغالزایی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته انجام داده است. این قرارگاه در سال جاری، ۴۰ گروه جهادی را در حوزه اشتغال‌زایی ساماندهی کرده و در این رابطه شاهد بهره برداری از ۸۰ پروژه اشتغالزایی هستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۴

استاندار گیلان تاکید کرد:
ضرورت جلب مشارکت مردمی در حفاظت از تالاب/ اشتغال‌زایی مهمترین رویکرد پروژه‌های عمرانی باشد
سالاری خواستار ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت مردم در بهره‌گیری از تالاب شد و گفت: اگر زمینه استفاده از تالاب برای مردم جهت رونق اقتصادی فراهم شود در حفاظت زیست محیطی تالاب موفق‌تر عمل خواهیم کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۴

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان: 
بیش از ۲۸ هزار خانوار تحت حمایت از خدمات کمیته امداد استان زنجان بهره مند هستند
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در حال حاضر ۲۸ هزار و ۳۱۸ خانوار با جمعیت ۵۴ هزار ۹۸۰ نفری از خدمات این نهاد در استان زنجان بهره‌مند هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۶

در راستای تحقق برنامه ملی اشتغال روستایی
ادامه تلاش های دولت برای توسعه روستاها/افزایش اعتبارات به ۱۲۰ هزار میلیارد ریال
توسعه روستاها با هدف جلوگیری از حاشیه نشینی اولویت دولت است و در این رابطه برنامه ملی اشتغال روستایی از سال گذشته با تلفیق منابع چهار موسسه عامل انجام می شود و حالا در ادامه راه ۱۲۰ هزار میلیارد ریال به توسعه روستایی اختصاص می یابد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۳

همزمان با سفر رئیس بنیاد مستضعفان به هرمزگان اعلام شد
تصویب بیش از ۲ هزار و ۷۶۵ فقره تسهیلات یارانه‌ای کارآفرینی بنیاد مستضعفان
بنیاد مستضعفان به منظور رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در مناطق محروم کشور تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی یارانه‌ای کم بهره را مورد تصویب قرار داده است.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۳:۰۴