خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایجاد اشتغالزایی
عشایر شیروان به کشت گیاهان دارویی رونق می بخشند
رییس اداره امور عشایری شیروان گفت: برای نخستین بار امسال، عشایر این شهرستان کشت گیاهان دارویی را انجام می دهند که موجب رونق و اشتغالزایی آنان می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۷

شبستان گزارش می دهد
برنامه ملی اشتغال روستایی جواب داد
دولت در قالب برنامه ملی اشتغال روستایی زمینه اشتغالزایی به دنبال افق ترسیم شده در برنامه ششم توسعه برای ایجاد اشتغال و تولید در کشور است و بر این اساس طرح اشتغال روستایی در ۱۰ ماه گذشته ۷۰ هزار شغل ایجاد کرده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۳۱

در سال ۹۸ صورت می گیرد
ایجاد ۲۳ هزار شغل مستقیم از سوی بنیاد برکت
بنیاد برکت که با هدف محرومیت زدایی و ایجاد توسعه در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته فعالیت خود را آغاز کرده است برای سال آینده ایجاد ۱۵ هزار طرح اشتغالزایی و به واسطه آن ایجاد ۲۳ هزار شغل مستقیم را در دستور کار خود قرار داده است.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۷:۴۱

در راستای اقدامات اشتغالزایی ستاد اجرایی امام (ره):
ساماندهی ۴۰ گروه جهادی در حوزه اشتغال در سال جاری
ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اقدامات فراوانی را در حوزه اشتغالزایی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته انجام داده است. این قرارگاه در سال جاری، ۴۰ گروه جهادی را در حوزه اشتغال‌زایی ساماندهی کرده و در این رابطه شاهد بهره برداری از ۸۰ پروژه اشتغالزایی هستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۴

استاندار گیلان تاکید کرد:
ضرورت جلب مشارکت مردمی در حفاظت از تالاب/ اشتغال‌زایی مهمترین رویکرد پروژه‌های عمرانی باشد
سالاری خواستار ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت مردم در بهره‌گیری از تالاب شد و گفت: اگر زمینه استفاده از تالاب برای مردم جهت رونق اقتصادی فراهم شود در حفاظت زیست محیطی تالاب موفق‌تر عمل خواهیم کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۴

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان: 
بیش از ۲۸ هزار خانوار تحت حمایت از خدمات کمیته امداد استان زنجان بهره مند هستند
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در حال حاضر ۲۸ هزار و ۳۱۸ خانوار با جمعیت ۵۴ هزار ۹۸۰ نفری از خدمات این نهاد در استان زنجان بهره‌مند هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۶

در راستای تحقق برنامه ملی اشتغال روستایی
ادامه تلاش های دولت برای توسعه روستاها/افزایش اعتبارات به ۱۲۰ هزار میلیارد ریال
توسعه روستاها با هدف جلوگیری از حاشیه نشینی اولویت دولت است و در این رابطه برنامه ملی اشتغال روستایی از سال گذشته با تلفیق منابع چهار موسسه عامل انجام می شود و حالا در ادامه راه ۱۲۰ هزار میلیارد ریال به توسعه روستایی اختصاص می یابد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۳

همزمان با سفر رئیس بنیاد مستضعفان به هرمزگان اعلام شد
تصویب بیش از ۲ هزار و ۷۶۵ فقره تسهیلات یارانه‌ای کارآفرینی بنیاد مستضعفان
بنیاد مستضعفان به منظور رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در مناطق محروم کشور تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی یارانه‌ای کم بهره را مورد تصویب قرار داده است.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۳:۰۴

ادامه طرح های اشتغالزایی دولت در سال ۹۸/ پرداخت تسهیلات ۲۰ هزارمیلیارد تومانی
طبق سند پشتیبان برنامه ششم توسعه، دولت اشتغالزایی برای سالانه ۹۵۶ هزار نفر را پیش‌بینی و هدف‌گذاری کرده است و برای اینکار تسهیلات ۲۰ هزارمیلیارد تومانی تخصیص داده است.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۸:۳۵

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان؛
ضرورت ایجاد بستر اشتغال و حرفه آموزی برای زندانیان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان گفت: در وضعیت کنونی اقتصاد، اکثریت زندانیان و خانواده آنان تحت فشار شدید و در فقر اقتصادی و نیازمند توجه بیشتر از طریق فراهم کردن بستر اشتغال و حرفه آموزی برای آنان جهت تأمین نیازهای اولیه خانوادهایشان هستند.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۰۸:۴۸

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل:
طرح بیمه کارفرمایی با هدف ایجاد مشوق های اشتغال زایی در کارگاه ها آغاز شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح بیمه کارفرمایی با هدف ایجاد مشوق های اشتغال زایی در کارگاه ها آغاز شد و با عملیاتی شدن این طرف زمینه های استخدام نیروهای جدید در کارگاه های صنعتی فراهم می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۴:۰۶

صدور ۵۸ پروانه بهره برداری با اعتبار ۶۴ میلیارد تومان با هدف اشتغالزایی
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در سومین نشست کارگروه اشتغال از صدور ۵۸ پروانه بهره برداری خبر داد و گفت: صدور این تعداد پروانه های بهره برداری با اعتبار ۶۴ میلیارد تومانی در جهت اشتغالزایی و کاهش بیکاری است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۷:۵۹

رئیس اداره تعاون بیرجند خبر داد:
پیش بینی ایجاد اشتغال برای۸۵۳ نفر در بیرجند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تعاون، کار و امور اجتماعی بیرجند گفت: با تسهیلاتی که تاکنون به متقاضیان در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات در شهرستان بیرجند پرداخت شده، در صورت راه اندازی این طرح ها پیش بینی اشتغالزایی برای ۸۵۳ نفر را داریم.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۲:۳۱

استان زنجان سهم پایینی از اشتغالزایی در حوزه خدمات دارد
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با اشاره به بالا بودن میانگین توزیع اشتغال در بخش های کشاورزی و صنعت استان در مقایسه با کشور گفت: در بخش خدمات ۱۴ درصد از میانگین کشوری پایین هستیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۰۲

برپایی همایش علمی تخصصی اشتغال و کارآفرینی در گردشگری
خبرگزاری شبستان: همایش علمی تخصصی اشتغال و کارآفرینی در گردشگری امروز(۱۲ آذر) در سالن همايش‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي زنجان برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳:۱۸

۱۴۱ دهیار زن در گیلان فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان به مدیریت والای بانوان در بخش مدیریتی استان اشاره کرد و افزود: ۱۴۱ دهیار زن در حال حاضر در گیلان فعال هستند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۳:۰۰

پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد ریال وام اشتغالزایی به مددجویان ملایری
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ملایر گفت: در سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد و ۶۷۹ میلیون ریال وام اشتغالزایی به مددجویان این شهرستان پرداخت شده است.

۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۱:۱۴

جذب بیش از ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی همدان
خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان، از جذب ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی استان خبرداد.

۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۲:۵۹

۴ هزار میلیارد تومان از حذف یارانه‌ها به اشتغال کمیته امداد وارد می‌شود
خبرگزاری شبستان:معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی گفت: با حذف یارانه‌های سه دهک جامعه مبلغ ۴ هزار میلیارد تومان به بخش اشتغال کمیته امداد وارد می‌شود.

۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۲:۰۷

اجرای طرح آفتاب به منظور فراهم کردن زمینه اشتغال برای محرومان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی، از اجرای طرح آفتاب به منظور فراهم کردن زمینه اشتغال و کسب درآمد پایدار برای مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۹ - ۰۹:۴۴