خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایجاد اشتغالزایی
در راستای اقدامات اشتغالزایی ستاد اجرایی امام (ره):
ساماندهی ۴۰ گروه جهادی در حوزه اشتغال در سال جاری
ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اقدامات فراوانی را در حوزه اشتغالزایی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته انجام داده است. این قرارگاه در سال جاری، ۴۰ گروه جهادی را در حوزه اشتغال‌زایی ساماندهی کرده و در این رابطه شاهد بهره برداری از ۸۰ پروژه اشتغالزایی هستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۴

استاندار گیلان تاکید کرد:
ضرورت جلب مشارکت مردمی در حفاظت از تالاب/ اشتغال‌زایی مهمترین رویکرد پروژه‌های عمرانی باشد
سالاری خواستار ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت مردم در بهره‌گیری از تالاب شد و گفت: اگر زمینه استفاده از تالاب برای مردم جهت رونق اقتصادی فراهم شود در حفاظت زیست محیطی تالاب موفق‌تر عمل خواهیم کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۴

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان: 
بیش از ۲۸ هزار خانوار تحت حمایت از خدمات کمیته امداد استان زنجان بهره مند هستند
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در حال حاضر ۲۸ هزار و ۳۱۸ خانوار با جمعیت ۵۴ هزار ۹۸۰ نفری از خدمات این نهاد در استان زنجان بهره‌مند هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۶

در راستای تحقق برنامه ملی اشتغال روستایی
ادامه تلاش های دولت برای توسعه روستاها/افزایش اعتبارات به ۱۲۰ هزار میلیارد ریال
توسعه روستاها با هدف جلوگیری از حاشیه نشینی اولویت دولت است و در این رابطه برنامه ملی اشتغال روستایی از سال گذشته با تلفیق منابع چهار موسسه عامل انجام می شود و حالا در ادامه راه ۱۲۰ هزار میلیارد ریال به توسعه روستایی اختصاص می یابد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۳

همزمان با سفر رئیس بنیاد مستضعفان به هرمزگان اعلام شد
تصویب بیش از ۲ هزار و ۷۶۵ فقره تسهیلات یارانه‌ای کارآفرینی بنیاد مستضعفان
بنیاد مستضعفان به منظور رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در مناطق محروم کشور تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی یارانه‌ای کم بهره را مورد تصویب قرار داده است.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۳:۰۴

ادامه طرح های اشتغالزایی دولت در سال ۹۸/ پرداخت تسهیلات ۲۰ هزارمیلیارد تومانی
طبق سند پشتیبان برنامه ششم توسعه، دولت اشتغالزایی برای سالانه ۹۵۶ هزار نفر را پیش‌بینی و هدف‌گذاری کرده است و برای اینکار تسهیلات ۲۰ هزارمیلیارد تومانی تخصیص داده است.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۸:۳۵

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان؛
ضرورت ایجاد بستر اشتغال و حرفه آموزی برای زندانیان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان گفت: در وضعیت کنونی اقتصاد، اکثریت زندانیان و خانواده آنان تحت فشار شدید و در فقر اقتصادی و نیازمند توجه بیشتر از طریق فراهم کردن بستر اشتغال و حرفه آموزی برای آنان جهت تأمین نیازهای اولیه خانوادهایشان هستند.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۰۸:۴۸

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل:
طرح بیمه کارفرمایی با هدف ایجاد مشوق های اشتغال زایی در کارگاه ها آغاز شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح بیمه کارفرمایی با هدف ایجاد مشوق های اشتغال زایی در کارگاه ها آغاز شد و با عملیاتی شدن این طرف زمینه های استخدام نیروهای جدید در کارگاه های صنعتی فراهم می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۴:۰۶

صدور ۵۸ پروانه بهره برداری با اعتبار ۶۴ میلیارد تومان با هدف اشتغالزایی
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در سومین نشست کارگروه اشتغال از صدور ۵۸ پروانه بهره برداری خبر داد و گفت: صدور این تعداد پروانه های بهره برداری با اعتبار ۶۴ میلیارد تومانی در جهت اشتغالزایی و کاهش بیکاری است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۷:۵۹

رئیس اداره تعاون بیرجند خبر داد:
پیش بینی ایجاد اشتغال برای۸۵۳ نفر در بیرجند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تعاون، کار و امور اجتماعی بیرجند گفت: با تسهیلاتی که تاکنون به متقاضیان در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات در شهرستان بیرجند پرداخت شده، در صورت راه اندازی این طرح ها پیش بینی اشتغالزایی برای ۸۵۳ نفر را داریم.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۲:۳۱

استان زنجان سهم پایینی از اشتغالزایی در حوزه خدمات دارد
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با اشاره به بالا بودن میانگین توزیع اشتغال در بخش های کشاورزی و صنعت استان در مقایسه با کشور گفت: در بخش خدمات ۱۴ درصد از میانگین کشوری پایین هستیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۰۲

برپایی همایش علمی تخصصی اشتغال و کارآفرینی در گردشگری
خبرگزاری شبستان: همایش علمی تخصصی اشتغال و کارآفرینی در گردشگری امروز(۱۲ آذر) در سالن همايش‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي زنجان برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳:۱۸

۱۴۱ دهیار زن در گیلان فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان به مدیریت والای بانوان در بخش مدیریتی استان اشاره کرد و افزود: ۱۴۱ دهیار زن در حال حاضر در گیلان فعال هستند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۳:۰۰

پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد ریال وام اشتغالزایی به مددجویان ملایری
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ملایر گفت: در سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد و ۶۷۹ میلیون ریال وام اشتغالزایی به مددجویان این شهرستان پرداخت شده است.

۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۱:۱۴

جذب بیش از ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی همدان
خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان، از جذب ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی استان خبرداد.

۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۲:۵۹

۴ هزار میلیارد تومان از حذف یارانه‌ها به اشتغال کمیته امداد وارد می‌شود
خبرگزاری شبستان:معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی گفت: با حذف یارانه‌های سه دهک جامعه مبلغ ۴ هزار میلیارد تومان به بخش اشتغال کمیته امداد وارد می‌شود.

۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۲:۰۷

اجرای طرح آفتاب به منظور فراهم کردن زمینه اشتغال برای محرومان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی، از اجرای طرح آفتاب به منظور فراهم کردن زمینه اشتغال و کسب درآمد پایدار برای مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۹ - ۰۹:۴۴

گزارش میدانی شبستان از پروژه سیمان باقران؛
روزهای خوش در انتظار مردم درمیان/ گره کور اشتغال باز می شود
خبرگزاری شبستان: تلاش های ۱۰ ساله مسئولان خراسان جنوبی و شهرستان درمیان بالاخره بعد از ۱۰ سال به بار نشست و قرار است گره کور ‌«اشتغال» در این شهرستان محروم مرزی با افتتاح رسمی کارخانه سیمان باقران باز شود.

۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۰۸:۵۷

معاون عمرانی فرمانداری درمیان:
دستورالعمل های مرکز در شهرستان ها بومی سازی شود
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی فرمانداری شهرستان درمیان گفت: برخی دستورالعمل های ارسالی از مرکز کشور در شهرستان قابل اجرا نیست که باید این دستورالعمل ها بومی سازی شود.

۱۳۹۴/۷/۱۴ - ۱۴:۲۸

رشد اشتغالزایی در بخش خدمات زنجان رضایت بخش نیست
خبرگزاری شبستان: فرماندار زنجان با اشاره به ظرفیت های اشتغالزایی در بخش خدمات گفت: متاسفانه اشتغالزایی در این حوزه در زنجان رضایت بخش نیست.

۱۳۹۴/۵/۱۲ - ۱۳:۲۳