خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨

Sunday, May 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یاسوج
دبیر نوزدهمین جشنواره شهید رجایی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
خبرگزاری شبستان: طی حکمی از سوی رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور، دبیر و عضو نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۴:۲۶

دوام و پایداری جامعه اسلامی برپایه توسعه معروفات و مقابله با منکرات استوار است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه نشر معروفات و مقابله با منکرات وظیفه ملی، دینی و امری همگانی است؛ چرا که دوام و پایداری جامعه اسلامی برپایه این فرضیه الهی است.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۳:۲۵

ایجاد ۵۰۰ شغل مستقیم با احیای موقوفه شش هکتاری یاسوج
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، به موقوفه ۶ هکتاری یاسوج اشاره کرد و گفت: با احیای این موقوفه ۵۰۰ شغل به صورت مستقیم برای افراد جویای کار در شهر یاسوج ایجاد می شود.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۰۹:۴۷

تاسیس منطقه ویژه علم و فناوری در اولویت کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاسیس منطقه ویژه علم و فناوری در اولویت استان قرار دارد.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۲:۴۶

گزینش گر و تحقیق کننده باید خود را عامل به قوانین و ضوابط حاکم بداند
خبرگزاری شبستان: دبیر هیئت عالی گزینش کشور، ضمن تاکید بر پیگیری گرفتاری ها و مشکلات هسته های گزینش، گفت: گزینش گر و تحقیق کننده باید خود را عامل به قوانین، دستورالعمل ها و ضوابط حاکم بداند.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۲:۱۹

غبار روبی ۱۱۲ مسجد شهرستان کهگیلویه
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کهگیلویه، گفت: ۱۱۲ مسجد در شهرستان کهگیلویه وجود دارد که از سوی هیئت‌ های مذهبی و امنا غبار‌روبی شدند.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۴۱

فعالیت ۱۶۵ کانون فرهنگی و هنری در شهرستان بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد، گفت: حدود ۱۶۵ کانون فرهنگی و هنری در این شهرستان فعالیت می کنند.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۰۶

سوم خرداد، مدال افتخار شرف و مردانگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: سوم خرداد مدال افتخار شیرمردان بی ادعایی است که آوازه نام و نشان آنها به بلندای تاریخ این سرزمین کهن و متمدن طنین انداز شد و بر قله رفیع شرف و مردانگی به ثبت رسید.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۴:۳۰

سرمایه گذاری و کارآفرینی یک هزار و ۹۰۰ میلیارد ریالی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مشارکت یک هزار و ۹۰۰ میلیارد ریالی سرمایه گذاری، کارآفرینی، تولید و اشتغال بنیاد برکت در این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۳:۲۷

برگزاری طرح ربیع القرآن در ۳۰ درصد کانون‌ های فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، از برگزاری طرح ربیع القرآن در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این طرح در ۳۰ درصد کانون های این استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۳:۲۶

شهامت و حفظ روحیه ایثارگری مردم از برکات انقلاب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهامت، روحیه ایثارگری و ظلم ستیزی در هشت سال دفاع مقدس و در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی نتیجه تاثیر عوامل معنوی درون این جامعه دینی بود.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۴:۲۸

بیش از ۶۹۰ مسجد کهگیلویه و بویراحمد غبارروبی می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بيش از ۶۹۰ مسجد با همکاری هيئت امنای مساجد، بسيج و مردم استان غبارروبی می ‌شوند.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۲:۵۱

برگزاری طرح ربیع القرآن در کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: طرح ربیع القرآن در ماه مبارک رمضان توسط این دبیرخانه و با هدف احیاء سنت توجه ویژه به قرآن شناسی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۹:۰۰

اعضای شورای شهر یاسوج مشخص شدند
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان بویراحمد، اسامی منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهر یاسوج را اعلام کرد.

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۱:۵۲

فعالیت های فرهنگی باید در راستای رسیدن به مسجد طراز اسلامی باشد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر اینکه مسجد طراز اسلامی جذب به مسجد را يک اصل مهم و اساسی می داند، اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی باید در راستای رسیدن به مسجد طراز اسلامی باشد .

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۰۹:۰۳

برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی در ۷۰۶ روستای کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۰۶ روستای این استان انتخابات شوراهای اسلامی در آن درحال برگزاری است.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۲۰:۰۴

امروز مردم صلابت ایرانی را به رخ جهانیان می کشند
خبرگزاری شبستان: استاندارکهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم فهیم و آگاه امروز بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۶، عزت، صلابت و قدرت جمهوری اسلامی را در پای صندوق های رای به رخ جهانیان می کشند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۹:۴۶

مردم در ساعات اولیه پای صندوق ‌های رای حاضر شوند/ ۵۲۸ هزار و ۹۳۰ نفر واجدین شرایط رای در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مردم شریف استان خواست تا در همین ساعات اولیه در محل شعب اخذ رای حاضر و رای خود را در صندوق بیندازند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۲:۰۱

اخذ رای در کلیه شعب ثابت و سیار فقط با ارائه شناسنامه امکان پذیر است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اخذ رای در کلیه شعب ثابت و سیار فقط با ارائه شناسنامه توسط شخص رای دهنده امکان پذیر است.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۲:۰۰

آیت الله ملک حسینی رای خود را به صندوق انداخت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در پای صندوق اخذ رای، در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کرد.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۱:۰۴