خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

الخميس ٢ رجب ١٤٣٨

Thursday, March 30, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یاسوج
مشکلات فرهنگی، چالش آینده شهر یاسوج
خبرگزاری شبستان: توسعه شهری بدون توسعه فرهنگی معنایی ندارد، که در این بیان منظور از فرهنگ همان ذهنیت های مردم است که به رفتار و اعمال آنها در جامعه جهت می دهد و ما به آن فرهنگ عمومی می گوییم.

۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۲:۲۱

بیش از ۵۱ هزار نفر بقعه امامزاده سید محمید (ع) را زیارت کردند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، امامزاده سید محمید (علیه السلام) با بیش از ۵۱ هزار نفر، بیشترین گردشگر را در شهرستان کهگیلویه داشته است.

۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۱:۰۸

پذیرش ۱۰ هزار و۸۶۴ خانوار در مدارس کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون ۱۰هزار ۸۶۴ خانوار در مدارس کهگیلویه و بویراحمد پذیرش شده اند.

۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۰:۵۰

خدمات ارائه شده در بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد رایگان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به تفاوت خدمات دهی این سازمان به میهمانان و گردشگران به نسبت دیگر دستگاه های خدمات رسان اشاره کرد و گفت: کلیه خدمات ارائه شده به میهمانان و زوار در بقاع متبرکه رایگان است.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۲:۰۶

پذیرش ۷۴ هزار و ۶۸۴ نفر روز در ستادهای اسکان استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: ۷۴ هزار و ۶۸۴ نفر روز در ستادهای اسکان استان پذیرش شده اند.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۱:۳۰

قلعه نادر بهمئی را بهتر بشناسیم
خبرگزاری شبستان: منطقه گردشگری قلعه نادر بهمئی با تلفیقی از تاریخ و طبیعت زیبا در بهترین شرایط برای پذیرایی از میهمانان نوروزی قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۱:۳۰

دولت با حفظ ارزش های اسلامی زمینه نشاط را برای مردم فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه استقبال مردم بهمئی از جشن نوروزی نشان می دهد که آنها امید و نشاط می خواهند، گفت: دولت باید با حفظ ارزش های اسلامی، زمینه نشاط را برای مردم فراهم کند.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۰:۳۸

۵۶۵ زائر خارجی مرقد بی بی حکیمه (س) را زیارت کردند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گچساران، گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، ۵۶۵ زائر از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به زیارت مرقد حضرت بی بی حکیمه خاتون (سلام الله علیها) در گچساران مشرف شده اند.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۵:۴۳

اسکان هشت هزار و ۹۴۸ خانوار در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، هشت هزار و ۹۴۸ خانوار در مدارس استان اسکان یافته اند که نسبت به تعداد سال گذشته، ۲ درصد بیشتر است.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۴:۰۶

ثبت نام چهار هزار و ۶۳۸ نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا، چهار هزار و ۶۳۸ نفر ثبت نام کردند.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۲:۴۱

کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت های بسیاری در حوزه گردشگری و صنایع دستی دارد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد این استان را دارای ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی در صنایع دستی و گردشگری دانست و گفت: این ظرفیت های عظیم می تواند در جذب گردشگران داخلی و خارجی موثر باشد.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۱:۱۸

ثبت نام ۲۵۷۳ داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا/ادامه ثبت نام تا ساعت ۲۴ امشب
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تا پایان روز ششم دو هزار و ۵۷۳ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان ثبت نام کرده اند.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۳:۵۱

حرم چهارم اهل بیت(ع)، قطب گردشگری مذهبی جنوب کشور
خبرگزاری شبستان: حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه (سلام الله علیها) خواهر گرامی امام رضا (علیه السلام) به عنوان کوکب زاگرس همه ساله به خصوص در تعطیلات نوروزی، پذیرای خیل عظیمی از زائران ایرانی و کشورهای حاشیه خلیج فارس است.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۳:۵۰

اسکان حدود هشت هزار نفر در مدارس کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، هفت هزار ۹۶۱ خانوار در مدارس این استان اسکان یافتند.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۳:۴۹

وجود ۲۹۶ بقعه متبرکه، فرصتی برای رونق گردشگری مذهبی در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: گردشگری مذهبی یکی از رایج ترین اشکال گردشگري در سراسر جهان است که سابقه آن به قرون و اعصار گذشته مرتبط می شود و به طور کلی شامل سفرها و بازدیدهایی می شود که اصلی ترین هدف از انها تجربه ای مذهبی است.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۰:۲۴

اسکان ۵۲ هزار ۸۵۷ نفر روز مسافر نوروزی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، ۵۲ هزار ۸۵۷ نفر روز مسافر نوروزی در مدارس استان اسکان یافتند.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۵:۲۱

نوجوان چرامی جان سه نفر را نجات داد
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای نوجوان ۱۵ ساله چرامی به عنوان نخستین اهداء عضو سال جدید به سه بیمار نیازمند پیوند داده شد.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۵:۲۰

مدیریت فعلی امامزاده سید محمید (علیه السلام) خلاف قانون است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، در پاسخ به سوالی در زمینه تعیین تکلیف تولیت امامزاده سید محمید (علیه السلام) شهرستان کهگیلویه، گفت: مدیریت فعلی امامزاده سید محمید (علیه السلام) خلاف قانون است.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۵:۲۰

۴۷۰ زائر خارجی بی بی حکیمه (س) را زیارت کردند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون، حدود ۴۷۰ زائر از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس حضرت بی بی حکیمه خاتون (سلام الله علیها) را زیارت کردند.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۱:۱۲

امامزاده سیدمحمود (ع) نگین گردشگری و نام آشنای مردم کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: امامزاده سید محمود (علیه السلام) یکی از گذشگر پذیرترین نقاط شهرستان کهگیلویه در نزدیکی شهر قلعه رئیسی قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۲۰