خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بانک توسعه تعاون
دیدار با اعضاء هیئت‌رئیسه فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی
اعضاء هیئت‌رئیسه فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی با اعضاء هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون دیدار و گفت وگو کردند.

۱۳۹۸/۵/۱ - ۰۸:۲۳

در راستای رونق تولید در بخش صنایع صورت گرفت؛
حمایت بانک توسعه تعاون از صنعت/پرداخت تسهیلات اعتباری ۳۸۰۰۰ میلیارد ریالی
بانک توسعه تعاون که حمایت از بخش تولید و بنگاه های کوچک و متوسط را در دستور کار دارد در سال گذشته در بخش صنعت و معدن بالغ بر ۳۸۰۰۰ میلیارد ریالی تسهیلات اعتباری پرداخت کرده که این رقم پرداختی نسبت به سال ۹۶ از ۳۵.۸ درصد افزایش برخوردار بوده است.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۰۸:۲۹

همکاری وزارت کار، بانک تعاون و صندوی نوآوری برای حمایت از تعاونیهای دانش بنیان
دولت در راستای ارج نهادن به نوآوری‌های نخبگان حمایت از شرکت های دانش بنیان را در دستورکار قرار داده است و حالا در ادامه این راه امروز تفاهم نامه سه جانبه ای میان معاونت امور تعاون وزارت کار، بانک توسعه تعاون و صندوی نوآوری ریاست جمهوری به امضا رسید.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۲۰:۰۸

عاملیت انتشار اسناد خزانه اسلامی با بانک توسعه تعاون
اسناد خزانه اسلامی، ابزاری مالی است که مبتنی بر بدهی دولت به ‌نظام بانکی، ذی‌نفعان و تامین‌کنندگان منابع بوده و حالا عاملیت انتشار این اسناد به بانک توسعه تعاون واگذار شده است.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۹:۳۸

از سوی بانک توسعه تعاون صورت گرفت؛
ایجاد ۳۷هزار شغل جدید با ارائه ۱۴۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات طرح اشتغال روستایی
بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از چهار موسسه عامل برنامه ملی اشتغال روستایی تاکنون توانسته است ۱۴۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات طرح اشتغال روستایی پرداخت کند.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۳:۴۱

در راستای تحقق شعار سال «رونق تولید» صورت گرفت
به روزرسانی راهبردهای هفتگانه بانک توسعه تعاون
بانک توسعه تعاون در سال گذشته در راستای حمایت از تولید ملی راهبردهای هفتگانه ای را تدوین کرده بود که حالا با توجه به نامگذاری سال جدید این راهبردها را برای رسیدن به رونق تولید مدنظر مقام معظم رهبری به روزرسانی کرده است.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۰:۳۸

در راستای حمایت از مشاغل خانگی صورت گرفت
اعطای ۴۹۵ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه از سوی بانک توسعه تعاون
بانک توسعه تعاون با هدف حمایت و ارائه تسهیلات به تعاونی ها ایجاد شده است و این بانک در راستای وظایف محوله برای حمایت از این بخش از ابتدای سال تاکنون الغ ‌بر ۴۹۵ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به متقاضیان در بخش مشاغل خانگی تخصیص داده است.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۳۶

اقدامات سیستم بانکی برای توسعه فعالیت تعاونی ها
افزایش تسهیلات بانک توسعه به ۱۰۰ هزار میلیارد ریال تا پایان سال
دولت در راستای توسعه فعالیت های تعاونی ها تسهیلاتی اختصاص داده و برخی بانک ها نیز مختص این کار تاسیس شدند از آن جمله بانک توسعه تعاون است که در راستای اهداف تعیین شده تا پایان سال تسهیلات ارائه شده این بانک به ۱۰۰ هزار میلیارد ریال افزایش می یابد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۲

طرح‌ های اشتغال روستایی، اولویت اصلی بانک توسعه تعاون
طرح‌ های اشتغال روستایی با توجه به ظرفیت‌ های مناسب استان به‌ عنوان اولویت اصلی و نخست در دستور کار بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۳:۵۳

پرداخت ۴۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک توسعه تعاون تا پایان سال
خبرگزاری شبستان:سرمایه بانک توسعه تعاون در مدت فعالیت دولت یازدهم از پنج هزار میلیارد ریال به ۹ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است و در ۶ ماه نخست امسال، ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات از منابع این بانک پرداخت شده است.

۱۳۹۵/۸/۳ - ۰۷:۱۸

ارایه ۴۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک توسعه تعاون
خبرگزاری شبستان:بانک توسعه تعاون تنها بانک است که با دارا بودن ساختاری مانند سایر بانکها، خدمات دهی خود را در تعاونی‌ها متمرکز کرده است و در راستای انجام وظایف خود امسال ۴۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات از سوی این بانک ارایه می شود.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۰۷:۲۵

تاسیس بانک توسعه تعاون با هدف حمایت از تعاون
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل بانک توسعه تعاون آذربایجان غربی گفت: این بانک صد در صد دولتی بوده و هدف از تاسیس آن حمایت از بخش تعاون است.

۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۵:۳۹

پرداخت بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات در بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی
خبرگزاری شبستان: رئیس بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی گفت: از سال ۹۳ تا امروز بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش تعاون پرداخت شده است.

۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۰۹:۳۴

گسترش همکاری اداره امور شعب بانک توسعه تعاون و كميته امداد با هدف محرومیت زدایی
خبرگزاری شبستان: قائم مقام کمیته امداد البرز در نشست مشترک با مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون بر گسترش، زمینه های نقش آفرینی مجموعه شعب بانک توسعه تعاون استان در طرح های مرتبط با محرومیت زدایی در البرز تاکید کرد.

۱۳۹۵/۴/۱۳ - ۱۱:۲۸

امضای تفاهم نامه اشتغالزایی بانک توسعه تعاون با کمیته امداد و بهزیستی
خبرگزاری شبستان: مدیر امور اعتبارات و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون کشور،از امضای دو تفاهم نامه اشتغالزایی این بانک با سازمان بهزیستی و کمیته امداد درراستای توانمندسازی مددجویان و خروج از چرخه حمایتی  خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۰۸:۲۲

در راستای اجرای فعالیت های فرهنگی اجتماعی/
تفاهم نامه ملی بانک توسعه تعاون با وزارتخانه ها منعقد شده است
خبرگزاری شبستان:بیش از 30 فقره تفاهم نامه ملی بانک توسعه تعاون با رویکرد اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی طی سال جاری منعقد شده است که اعطای تسهیلات به صنعت سبز گردشگری از نمونه آنهاست.

۱۳۹۳/۱۱/۲ - ۰۹:۳۲