خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس
یوم الله، روز خروج جامعه از ظلمت به سوی نور است
یزدانی با اشاره به اینکه خارج شدن جامعه از ظلمت به سوی نور مهمترین آیت الهی است و زمان این رویداد، یوم الله است، گفت: زندگی انبیا الهی (ع)، نمایشگاه و ویترینی از آیات الهی است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۰

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات فارس بیان کرد:
۸۰ هزار برنامه در دهه فجر در فارس اجرا می شود
حجت الاسلام رضایی گفت: ۸۰ هزار برنامه مبتنی بر اساس پنج اصل در قالب ۱۴ عنوان در دهه فجر در فارس برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱:۵۹

معاون دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس عنوان کرد:
برنامه های دهه فجر با محوریت مساجد و به شکل مردمی برگزار شود
دهقانی گفت: در برنامه هایی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده می شود باید محوریت مساجد و مردمی بودن برنامه ها مدنظر قرار گیرد.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۴:۰۱

مسئول کارگروه مساجد ستاد دهه فجر فارس عنوان کرد:
برنامه های امسال دهه فجر، باید پررنگ تر از گذشته برگزار شود
حجت الاسلام امیدی گفت: وظیفه ماست که امسال برنامه های دهه فجر را پررنگ تر نشان دهیم و همکاری و هم افزایی بین دستگاه های اجرایی باعث می شود تا برنامه ها به خوبی اجرایی شود.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۹:۴۷

معاون اجرایی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس خبر داد:
فعالیت کارگروه های ۲۹ گانه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان فارس
معاون اجرایی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از فعالیت کارگروه های ۲۹ گانه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان خبر داد و گفت: ارتباط بین کارگروه های ۲۹ گانه برای اجرای برنامه ها ضروری و لازم است.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۲۹

رئیس کارگروه فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر فارس عنوان کرد:
تاکید بر اهتمام جدی برای تحقق شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» در چهلمین سال پیروزی انقلاب
رئیس کارگروه فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر فارس بر اهتمام جدی برای تحقق شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۱۹

رئیس کارگروه مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر فارس عنوان کرد:
توجه به محتوا، ایده های نو و مردمی بودن در اجرای برنامه های دهه فجر ضروری است
رئیس کارگروه مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر فارس توجه به محتوا، ایده های نو و مردمی بودن را در اجرای برنامه های ایام الله دهه فجر ضروری دانست و گفت: فراگیری برنامه ها برای همه اقشار مردم به ویژه نوجوانان و جوانان باید مدنظر باشد.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۰۰

مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس تاکید کرد
لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان
مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس با اشاره به لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در مساجد و دوران قبل و بعد از انقلاب برای مردم و بیان مقایسه و تفاوت ها هر ۲ دوران، گفت:این مهم برای روشنگری نسل جوان که انقلاب را درک نکردند، بسیار ضروری و لازم است.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۲:۳۸

حکم ریاست کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس، به مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان، تنفیذ شد
حکم ریاست کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس به امضای مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس و مسئول ستاد دهه فجر استان، به حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس، اهدا شد.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۴۹

باید از ظرفیت بچه های مساجد در برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی استفاده کرد
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس با اشاره به اینکه اکثر افرادی که در راهپیمایی ها حضور می یابند همین بچه های مسجدی هستند، گفت: باید از ظرفیت بچه های مساجد در برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی استفاده کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۴۳

دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید منتقل شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس گفت: به طور حتم توجه به نسل جوان و نوجوان باید در دستور کار مسئولین فرهنگی باشد و باید دستاوردهای انقلاب به نسل جدید منتقل شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۱

افزایش سطح کیفیت کارهای کانون های مساجد همت جمعی را می طلبد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس گفت: اساس تشکیل کانون های فرهنگی که به تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید، کار بزرگی بود و افزایش سطح کیفیت کارهای کانون ها همت جمعی را می طلبد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۰

توزیع پرچم و پوستر ویژه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در کانون های مساجد فارس
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از حضور باشکوه اصحاب و اعضای کانون های مساجد این استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: پرچم و پوستر ویژه راهپیمایی در حال توزیع است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۴

لزوم معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید
خبرگزاری شبستان: شکاف بین نسلی، باعث شده تا نسل جدید با نسل اول انقلاب کمتر ارتباط داشته باشند، این مسئله به همراه بمباران اطلاعاتی در عصر حاضر باعث شده تا کمتر از دستاوردهای انقلاب مطلع باشند و این امر لزوم معرفی این دستاوردها را دوچندان می کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۶

گردهمایی اصحاب مساجد شیراز به مناسبت دهه فجر
خبرگزاری شبستان: اصحاب مساجد شیراز در آستانه دهه فجر، به دعوت کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس گرد هم جمع شدند، این مراسم در حرم مطهر حضرت سید علاالدین حسین (ع) برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۲۲:۲۰

ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های مساجد است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس، ایام الله دهه فجر را فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های مساجد دانست و بر همدلی و تعامل اصحاب مساجد در اجرای برنامه های این ایام تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۲۲:۲۱

اجرای ۴۸ برنامه پیشنهادی ایام الله دهه فجر در مساجد فارس
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس از اجرای ۴۸ برنامه پیشنهادی بمناسبت ایام الله دهه فجر در مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۲۱:۳۰

امروز مسجد جایگاه خوبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی برخوردار است
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس گفت: امروز مسجد از اهمیت به خصوصی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی برخوردار است.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۰۹:۱۴

برگزاری گردهمایی اصحاب مسجد ویژه ایام دهه فجر در روز پنج شنبه پنجم بهمن ماه
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مساجد دهه فجر فارس از برگزاری گردهمایی اصحاب مسجد ویژه ایام دهه فجر در روز پنج شنبه پنجم بهمن ماه خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم برنامه هایی را اجرا کنیم که مفید فایده برای نظام و مردم باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۱:۴۹

برگزاری گردهمایی اصحاب و فعالان فرهنگی مساجد فارس در آستانه دهه فجر
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان فارس از برگزاری گردهمایی اصحاب و فعالان فرهنگی مساجد فارس، با حضور ۵۰۰ نفر از اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس در آستانه دهه فجر خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۹:۴۷