خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠

Sunday, February 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهرستان فاروج
استقرار نظام ولایی از دستاوردهای اساسی انقلاب بود
امام جمعه فاروج گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در حوزه های مختلف داشته اما استقرار نظام ولایی، از مهم ترین دستاوردها است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۳

امام جمعه فاروج:
مردم در ۲۲ بهمن حماسه دیگری خلق می کنند
امام جمعه فاروج گفت: همه در ۲۲ بهمن می آئیم تا بار دیگر رویاهای دشمنان را به کابوس بدل کنیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۳

دهستان محروم سنگر شهرستان فاروج از نعمت گاز بهره مند شد
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: مشکل گازرسانی به ۹ روستای محروم دهستان سنگر را گاز پارس جنوبی برطرف کرد و ساکنان این روستاها از نعمت گاز برخوردار شدند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۲۳:۳۲

اورژانس ۱۱۵ "باش محله" شهرستان فاروج افتتاح شد
اورژانس ۱۱۵ روستای باش محله با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی و مسئولان استانی و شهرستانی در دهمین روز از دهه فجر افتتاح شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۲۳:۱۹

شاخص جمعیت برخوردار از اجرای طرح هادی در شهرستان فاروج به ۶۹ درصد رسید
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: با بهره برداری از اجرای سی و یکمین ( روستای قوشخانه ) طرح هادی درسطح روستاهای شهرستان شاخص جمعیت برخوردار در این بخش به ۶۹ درصد رسید.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۲۳:۱۲

دستاوردهای انقلاب اسلامی چیزی فراتر از طرح های خدماتی است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: طرح های مختلف اقتصادی، فرهنگی و خدماتی که در دهه فجر در سراسر استان به بهره برداری رسید ارزشمند است اما دستاوردهای انقلاب اسلامی، چیزی فراتر از این طرح هاست.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۷

همزمان با دهه فجر؛
زائرسرای امامزاده عبدالله فاروج افتتاح می شود
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان شمالی از افتتاح زائرسرای امامزاده عبدالله شهرستان فاروج در ایام الله دهه فجر خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۸

سرپرست فرمانداری فاروج:
برنامه های تحکیم خانواده فاروج در دو روستای مایوان و چوکانلو متمرکز می شود
سرپرست فرمانداری فاروج گفت: همه برنامه های حوزه تحکیم خانواده در روستاهای مایوان و چوکانلو و شهر تیتکانلو متمرکز می شود تا اهداف برنامه ریزی شده محقق شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۳

شبستان گزارش می دهد؛
توپ پرونده چمن مصنوعی آموزش و پرورش این بار در زمین اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس
پای موضوع ایجاد چمن مصنوعی در یکی از مدارس فاروج در جلسه مردادماه شورای آموزش و پرورش با طرح این نکته که دستگاه های شهرستانی برای تحقق آن اعلام آمادگی کره اند به این نشست ها باز شد اما همچنان باگذشت نزدیک به ۶ ماه ابتر باقی مانده است.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۱:۳۱

سرپرست فرمانداری فاروج:
عضو مجمع خیران مدرسه ساز باید دست به جیب باشد
سرپرست فرمانداری فاروج گفت: در انتخاب اعضای مجمع خیران مدرسه ساز شهرستان، معیارهایی همچون وقت کافی و انگیزه باید لحاظ شود و خیر مدرسه ساز باید دست به جیب باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۲:۰۴

مدیر جهاد کشاورزی فاروج خبر داد:
استقبال تاکداران از بیمه باغات
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فاروج گفت: استقبال تاکداران شهرستان از بیمه با انجام یک هزار و ۱۱۵ هکتار از باغات شهرستان، خوب بوده و امیدواریم این روند تا مهلت باقی مانده ادامه داشته باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۳:۰۲

مدیر آموزش و پرورش فاروج:
فاروج تنها شهرستان بدون بازمانده از تحصیل
مدیر آموزش و پرورش فاروج گفت: بر طبق قانون اساسی، آموزش و پرورش موظف است زمینه تحصیل را برای تمامی دانش آموزان فراهم کند و در این حوزه امسال فاروج، تنها شهرستان بدون بازمانده از تحصیل شناخته شد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۳:۰۵

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی:
شاخص برخورداری از آب شرب روستایی فاروج ۱.۵ درصد ارتقا یافت
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: برنامه هدفگذاری شده امسال برای ارتقا شاخص بهره مندی از آب شرب روستایی در شهرستان فاروج، رسیدن از ۷۰ به ۷۲ درصد بود که تاکنون ۱.۵ درصد ارتقا یافته و به ۷۱.۵ درصد رسیده است.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۲:۵۷

ایجاد همدلی و احساس مسئولیت در بین مردم و مسئولان از کارکردهای نماز جمعه است
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: ایجاد همدلی و احساس مسئولیت در بین مردم و مسئولان از کارکردهای نماز جمعه بوده و در آستانه چهلمین سال انقلاب قرار داشتن از مولفه های موفقیت این تریبون است.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۶:۱۳

از محل صندوق توسعه ملی؛
اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار تسهیلات به اشتغال روستاییان
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: یک و نیم میلیارد دلار تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی، به اشتغال روستاییان اختصاص یافته که با نرخ سود چهار تا ۶ درصد به متقاضیان برای ایجاد اشتغال پرداخت می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۱:۵۹

مدیر آموزش و پرورش فاروج:
جذب ۱۰۷ درصدی سوادآموزی، فاروج را در جایگاه نخست استان قرار داد
مدیر آموزش و پرورش فاروج گفت: جذب بیش از ۱۰۷ درصدی سوادآموزی، حوزه سواد آموزی شهرستان فاروج را در جایگاه نخست استان قرار داد.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۰۹:۰۸

رییس دادگستری فاروج:
راه های ورود پرونده های طلاق شهرستان های مجاور به فاروج بسته شده است
رییس دادگستری شهرستان فاروج گفت: در سال های اخیر، ورودی پرونده های طلاق شهرستان های مجاور به دادگستری شهرستان آمارها را افزایش می داد که این راه با اجرای برنامه های دقیق، مسدود شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۳:۵۰

رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:
یک گام تا راه اندازی مرکز اورژانس «باش محله» فاروج باقی است
رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: آزمون استخدامی نیروی انسانی مرکز اورژانس ۱۱۵روستای باش محله از توابع دهستان سنگر شهرستان فاروج برگزار و نیروها جذب شده و این واحد تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۴

شبستان گزارش می دهد؛
همگام با روحانی روستا/ رضایتمندی از رسالت تبلیغ، هزینه ها را جبران می کند
روحانی طرح هجرت روستای خیرآباد فاروج گفت: وقتی تکلیف را برای خود روشن کنیم، اینکه محل خدمت کجا باشد تفاوتی نمی کند؛ مهم، نفس عمل و برنامه ای است که باید اجرایی شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۶

بر اساس توافق با استاندار خراسان شمالی؛
بازگشت مجتمع سابق فرهنگی و هنری فاروج به فرهنگ و ارشاد اسلامی
مجتمع ناتمام فرهنگی و هنری شهرستان فاروج که چند سال پیش از دست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خارج شده بود، بر اساس توافقی که با حضور استاندار خراسان شمالی در شورای اداری این شهرستان صورت گرفت، به این اداره بازگردانده شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۰