خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهرستان فاروج
خیران برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد۵۷۰ میلیون ریال کمک کردند
مدیرعامل ستاد دیه خراسان شمالی گفت: در جشن گلریزان امسال شهرستان فاروج، خیران برای آزادی ۵ زندانی جرائم غیر عمد شهرستان ۵۷۰ میلیون ریال کمک کردند.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۹:۳۴

مدارس بدون استفاده آموزش و پرورش به دهیاری ها واگذار می شود
مدیر آموزش و پرورش شهرستان فاروج گفت: برای استفاده بهینه از فضاهای خالی آموزش و پرورش، این مدارس در روستاها به دهیاری ها واگذار می شود.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۹:۲۹

فاروج، در ردیف شهرستان های برتر کشور در جشنواره رضوی کتابخوانی
مدیرکل کتابخانه های خراسان شمالی گفت: سال گذشته در برگزاری جشنواره رضوی کتابخوانی، شهرستان فاروج در شمار شهرستان های برتر کشور به تناسب جمعیت در تعداد شرکت کننده در این رقابت بود.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۲:۴۷

شناخت ۱۳ ساله های دفاع مقدس، نوجوان امروز را بصیر می کند
امام جمعه فاروج گفت: نوجوان امروز باید ۱۳ ساله های دفاع مقدس را بشناسند تا به هویت خود دست یافته و بصیرانه رو به جلو تصمیم گیری کند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۹:۴۶

زعفران فاروج، به دانشگاه می رود
سرپرست فرمانداری فاروج گفت: مصوبه ایجاد پژوهشکده زعفران در شهرستان در گام نخست با راه اندازی مرکز رشد این محصول در واحد پیام نور عملیاتی می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۲:۳۰

جهت دهی انتخابات به سمت و سوی خاص، کاهش مشارکت های مردمی را رقم می زند
سرپرست فرمانداری شهرستان فاروج گفت: جهت دهی انتخابات به سمت و سوی خاص و یا مهندسی آن، کاهش مشارکت های مردمی را رقم می زند.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۲۰:۴۷

سرمایه در گردش، مهم ترین مشکل واحدهای تولیدی شهرستان فاروج است
مدیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان فاروج گفت: با بررسی های انجام شده در واحدهای دارای پروانه بهره برداری از این دستگاه، مهم ترین مشکل، سرمایه در گردش است.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۲:۳۶

طرح «خانواده متعالی» پای سفره رمضان نشست
کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فاروج گفت: بهار قرآن، طرح خانواده متعالی را به سفره های رمضانی آورد تا در کنار روزه داری آموزش های مرتبط با تعالی و تقویت بنیان های خانواده ارائه شود.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۷:۵۸

با مصوبه انجمن کتابخانه های فاروج؛
کتابخوانان کوچک، کتاب یاران بزرگ می شوند
مدیر کتابخانه های شهرستان فاروج گفت: با مصوبه انجمن کتابخانه های شهرستان، کتابداران کتابخانه های روستایی با حضور در مدارس، طرح کتابخوانان کوچک، کتاب یاران بزرگ را اجرایی کردند.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۷:۳۷

دانش آموزان بلند قامت فاروجی قهرمان مسابقات استانی والیبال شدند
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش فاروج گفت: دانش آموزان پسر شهرستان در مسابقات والیبال استان که به میزبانی مانه و سملقان برگزار شد به مقام قهرمانی دست یافتند.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۰۸:۰۸

خیران در آستان امامزاده جعفر سیاهدشت به استقبال بهار قرآن رفتند
مدیر اوقاف و امور خیریه شهرستان فاروج گفت: جمعی از خیران، زمینه برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن کریم در قالب ضیافت الهی را برای نخستین بار در آستان امامزاده جعفر(ع) روستای سیاهدشت فراهم کردند.

۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۰:۱۰

مدیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی فاروج:
نیمی از تسهیلات پرداخت شده اشتغال روستایی در حوزه کشاورزی بوده است
مدیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان فاروج گفت: از ۲۹۱ فقره تسهیلات پرداخت شده حوزه اشتغال پایدار روستایی، ۱۳۲ طرح در حوزه کشاورزی بوده که با پرداخت تسهیلات مجموع طرح ها، دو هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۰۹:۴۹

تولیدات زنبورداران فاروج خرده پایی و معیشتی است
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان فاروج گفت: تولیدات زنبورداران شهرستان به دلیل نبود صنایع تبدیلی و تکمیلی، خرده پایی و معیشتی است.

۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۰۹:۳۸

سرپرست جهاد کشاورزی فاروج:
تاکستان های فاروج بَری از سفیدک انگور بوده است
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان فاروج گفت: با اقدامات پیشگیرانه انجام شده تا کنون بیماری سفیدک در باغات انگور شهرستان مشاهده نشده است.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۰۸:۰۴

اهالی روستای ریزه منتظر تحقق پاسخ وزیر به درخواست خود هستند
مشکلات آب شرب روستای ریزه که با کم آب شدن چشمه، فزونی یافت مردم را برآن داشت نامه ای به وزیر کشور بنویسند که پاسخ وزیر اختصاص۱۰میلیارد ریال بود و مردم حالا منتظر تحقق پاسخ وزیر کشور هستند.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۰۹:۲۸

نماینده مجلس:
آمادگی تامین منابع برای هر میزان طرح دارای توجیه اقتصادی را داریم
نماینده مردم شهرستان های فاروج و قوچان در مجلس شورای اسلامی گفت: محدودیت منابع را قبول داریم ولی حاضر به تامین منابع برای هر طرح دارای توجیه اقتصادی، هستیم.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۲۲:۲۸

اعتبارات ملی به کمک ادامه اجرای طرح هادی روستای استاد فاروج آمد
مدیر بنیاد مسکن شهرستان فاروج گفت: با اختصاص دو میلیارد ریال اعتبار از منابع ملی، طرح هادی روستای هدف گردشگری «استاد» ادامه می یابد و علاوه برآن معابر روستای «جنجال آباد» هم سنگفرش می شود.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۰۸:۲۵

مدیر امور عشایر شهرستان فاروج:
اعتبارات راه های عشایری، کفاف مرمت تخریب های ناشی از بارندگی ها را نمی کند
مدیر امور عشایر شهرستان فاروج گفت: ۵۰ تا ۷۰ درصد از ایلراه های عشایری شهرستان فاروج براثر شدت بارندگی های فرودین ماه تخریب شده و اعتبارات پیش بینی شده در این بخش کفاف مرمت آن را نمی کند.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۲:۰۹

تحقق ۱۰۰ درصدی اعتبارات مصوب سفر رهبری در فاروج
دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فاروج گفت: در سال ۹۷ از اعتبارات مصوب سفر رهبری به شهرستان فاروج ۱۹ هزار میلیون ریال اختصاص یافت که تخصیص آن ۱۰۰ درصد بوده است.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۹:۵۵

امام جمعه فاروج:
مردم با حضورشان در جشن های شعبانیه، ولایت مداری خود را نشان دادند
امام جمعه فاروج گفت: اعیاد شعبانیه از شادی های ائمه است و شرکت مردم در مراسم های مربوط به این اعیاد نشان از ولایت مداریشان است.

۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۹:۱۰