خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شکایت
تبدیل حیاط مساجد به پارکینگ خودروهای شخصی در قطر
خبرگزاری شبستان: تبدیل حیاط مساجد قطر به مکان پارکینگ های خودورهای شخصی باعث اعتراض نمازگزاران آن ها شده است.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۱:۳۸

دادگاه ترکیه، شکایت از فرماندهان اسراییلی را مختومه اعلام کرد
خبرگزاری شبستان: دادگاه ترکیه، شکایت قضایی از چهار فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی در رابطه با حمله به کشتی «مرمره» در سال ۲۰۱۰ و کشته شدن ۱۰ شهروند ترک در پی آن را لغو کرد.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۵:۲۲

شکایت اولین امریکایی از عربستان به خاطر حملات ۱۱ سپتامبر
خبرگزاری شبستان: یک زن امریکایی که همسرش در حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ جان باخته بود، با اقامۀ دعوی علیه عربستان سعودی خواهان دریافت غرامت شده است.

۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۱۰:۴۸

شکایت مسلمانان آمریکا از مخالفان ساخت مسجد در میشیگان
خبرگزاری شبستان: مسلمانان آمریکا علیه مسوولان شهر«استرلنیگ هایتس» که با ساخت مسجد در این شهر مخالفت کرده اند، شکایت کردند.

۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۱۱:۴۰

مروری بر روزنامه های ۱۹ مرداد:
شکایت دولت از برخی روحانیون/وام ازدواج کیمیا شد
خبرگزاری شبستان:شکایت دولت از برخی روحانیون، دلواپسی احمدی نژاد برای اوباما،۴۵۰۰ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت فرهنگیان،وام ازدواج کیمیا شد،زنان سرپرست خانوار در پیچ معیشت از عناوین روزنام هه هاست.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۰۹:۴۴

فلسطین ازانگلیس برای زمینه‌سازی اشغالگری اسرائیل شکایت می‌کند
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین از اتحادیه عرب خواست به فلسطین در زمینه اعلام دعوی علیه بریتانیا به دلیل بیانیه بالفور، که سرآغاز تلاش در عرصه بین‌المللی برای اشغال فلسطین بود، کمک کند.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۰۸:۴۸

سنای آمریکا راه را برای شکایت از عربستان باز کرد
خبرگزاری شبستان: نمایندگان سنای آمریکا امروز( سه شنبه) با تصویب طرحی به خانواده های قربانیان حملات یازدهم سپتامبر ۲۰۰۱ امکان دادند که علیه عربستانی ها به عنوان دخالت در آن حملات تروریستی شکایت کنند.

۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۰۸:۱۰

شجاعی کیاسری در جمع خبرنگاران:
شکایت صداوسیما از بنده فرار رو به جلو آنهاست
خبرگزاری شبستان:عضو ناظر مجلس در شورای صداوسیما با اشاره به شکایت این سازمان از وی گفت: قرار بود هفته آینده بازرسی از صداوسیما داشته باشیم که گویا اقایان با این شکایت فرار رو به جلو داشته‌اند.

۱۳۹۴/۸/۲۵ - ۱۲:۴۴

شکایت دانشجویان ایرانی از دولت نروژ
خبرگزاری شبستان: به دنبال اقدام دولت نروژ در ممانعت از تحصیل دانشجویان ایرانی در این کشور به بهانه دست یابی آنها به فناوری مرتبط با تسلیحات اتمی، دو دانشجوی ایرانی در نظر دارند دولت اسلو را به دادگاه بکشند.

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۴:۴۶

مروری بر روزنامه های ۲۶ خرداد:
از جزئیات نابودی ۴ تیم تروریستی تا خشم نتانیاهو از توافق هسته ای با ایران
خبرگزاری شبستان:خشم نتانیاهو از توافق هسته ای با ایران، جزئیات نابودی ۴ تیم تروریستی در ایران، رونمایی سایت همسان گزینی دختران و پسران،شمار کاربران ایرانی اینترنت ۳ برابر شد، شهدای غواص در آغوش مردم لز عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۰۸:۳۴

معاون گردشگری استان تهران خبر داد:
۴۵ مورد شکایات از نحوه خدمات رسانی دفاتر خدمات مسافرتی و تاسیسات گردشگری
خبرگزاری شبستان: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان تهران خبر داد: ۴۵ مورد شکایت از نحوه خدمات رسانی دفاتر خدتمات مسافرتی و تاسیسات گردشگری تا پایان دور اول سفرهای نورزی واصل شده است.

۱۳۹۴/۱/۹ - ۱۱:۳۷

رئیس کمیسیون کار و تامین اجتماعی دیوان عدالت اداری:
ارتباط مستمر بین دیوان عدالت اداری و سازمان تأمین اجتماعی منجر به کاهش شکایات و تسریع در صدور آراء می‌شود
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون کار و تامین اجتماعی دیوان عدالت اداری ضمن تأکید بر لزوم برقراری ارتباط مستمر بین اعضاء کمیسیون‌های دیوان عدالت اداری و سازمان تأمین اجتماعی گفت: هر چه تعامل در این خصوص بیشتر باشد شاهد کاهش شکایات و تسریع در صدور آراء خواهیم بود.

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۲