خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کرسی های آزاداندیشی
حفظ اتحاد و انسجام مردم و مسئولان لازمه پیروزی در مقابل توطئه های دشمنان است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حفظ اتحاد و انسجام مردم و مسئولان لازمه پیروزی در مقابل توطئه های دشمنان است، گفت: اگر این پیچ تاریخی را پشت سر بگذاریم، به طور یقین توطئه های دشمنان با شکست مواجه خواهد شد.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۳:۳۸

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، خبر داد؛
برگزاری ۱۰۰۰ کرسی اندیشه‌ورزی در مساجد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و تشکیل هیات‌های اندیشه‌ورز در کشور، گفت: ما امسال ۱۰۰۰ کرسی اندیشه‌ورز گفت‌و‌گو محور را در مساجد برگزار می‌کنیم.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۴:۱۴

حجت الاسلام میرمعزی:
کارکرد کرسی آزاداندیشی عرضه نگاه‌های جدید و قاعده‌مند است نه قضاوت و اثبات
خبرگزاری شبستان: کارکرد کرسی‌های آزاداندیشی قضاوت، داوری و اثبات یا رد رسمی نیست، کرسی آزاداندیشی به این جهت تشکیل می‌شود تا زمینه مناسبی برای ارائه نظریات و رویکردها و نگاه‌های جدید در یک چارچوب قاعده‌مند علمی فراهم بشود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۴

دانشجویان به مسائل معرفتی در کنار کسب علم، بپردازند/توجه به اقتصاد دانش بنیان از فعالیت های دانشگاه آزاد جویبار
خبرگزاری شبستان: رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار با تاکید بر اینکه دانشجویان، بیشتر به مسائل معرفتی و ایمان در کنار کسب علم، بپردازند، توجه به اقتصاد دانش بنیان را یکی از برنامه ها و فعالیت های مهم این واحد دانشگاهی، اعلام کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۰:۵۱

روز ملی ۱۳ آبان برگرفته از عاشورای حسینی است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اساس شکل گیری روز ۱۳ آبان به عنوان نقطه عطف پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از نهضت عاشورای حسینی بوده است.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۵:۳۱

عضو هیات علمی دانشگاه شاهد در گفت وگو با شبستان:
آزاداندیشی از لوازم تمدن سازی است/خط قرمزِ کرسی های آزاداندیشی!
خبرگزاری شبستان: دکتر جهان بین با تاکید بر لزوم پیگیری آزاداندیشی در فضای علمی گفت: افراد باید از نظر سطح علمی متوازن باشند، مباحث نباید سطحی و ژورنالیستی باشد و این تنها خط قرمزی است که باید در این کرسی ها توجه شود.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۰۹:۲۱

مقصود از آزاداندیشی در دانشگاه تضارب آراء است
خبرگزاری شبستان: در نگاه رهبری هدف از مفهوم آزاداندیشی و کرسی‌های آزاداندیشی و یا در واقع کرسی‌های نظریه‌پردازی، این است که در دانشگاه‌ یک سری تضارب‌آراء باشد و افکار و سلیقه‌ها در کنار هم قرار گیرند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۰

دانشجویان محرک تحرکات اجتماعی هستند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به اینکه کرسی‌های آزاد اندیشی و مناظره دانشجویی ضروری است، گفت: رشد علمی و فضای باز سیاسی باید همگام باشد.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۴:۵۷

تشریح برنامه های ۱۳ آبان در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: یوم الله ۱۳ آبان یک روز مهم در تاریخ کشور است و ملت ایران نیز همه ساله در آن علیه جنایت‌ های آمریکا در کشورهای اسلامی فریاد سر می ‌دهند.

۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۵:۵۸

برپایی کرسی های آزاداندیشی با موضوع محرم حسینی
خبرگزاری شبستان: شورای دین پژوهان کشور به مناسبت ایام محرم حسینی پنج کرسی آزاداندیشی با موضوعاتی همچون خشونت ستیزی و مبارزه با جمود در فرهنگ عاشورا را برگزار می کند.

۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۱۶:۰۳

کرسی آزاد اندیشی «زی طلبگی و مقتضیات زمان» در اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: کرسی آزاد اندیشی با عنوان «زی طلبگی و مقتضیات زمان» به شکل طلبه محوری امروز(۶ اردیبهشتدر مدرسه سیدالشهداء(ع) اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۲:۵۶

در کرسی آزاداندیشی؛
پاسخ به پرسش اگزیستانسیالِ رابطه انسان با خدا
خبرگزاری شبستان: ششمین کرسی آزاداندیشی با همت پژوهشکده ادیان و مذاهب و با حمایت شورای عالی انقلاب فرهنگی و به میزبانی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۳

کرسی آزاداندیشی شیوه های تبلیغ دین در شبکه های اجتماعی 
خبرگزاری شبستان: کرسی آزاداندیشی شیوه های تبلیغ دین در شبکه های اجتماعی در مدرسه علمیه خواهران فاطمیّه اندان برگزار شد. 

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۶

برگزاری کرسی آزاد اندیشی زنان و رسانه ها در اصفهان
خبرگزاری شبستان: بانوان طلبه در عصر حاضر باید با تمام قوا و با سلاح علم و ایمان به مبارزه با آسیب های دشمن در شبکه های اجتماعی بپردازند و این معنی واقعی لبیک یا حسین در این دوران است.

۱۳۹۴/۱۰/۱ - ۱۳:۴۰

مسئولان ارزش های دوران دفاع مقدس را حفظ کنند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر حفظ ارزش های جبهه و جنگ، یادآور شد: مسئولان ارزش های دوران دفاع مقدس را حفظ کنند.

۱۳۹۴/۸/۲۵ - ۱۶:۲۸

تدوین دستورالعمل جدید برای کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی‌دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با بیان این‌که در برنامه امسال دانشگاه توجه بیشتری به کرسی‌های آزاداندیشی شده‌است، از تدوین دستورالعمل جدیدی جهت برطرف‌ کردن بازتاب نظرات مطرح‌شده در این کرسی ها خبر داد.

۱۳۹۴/۶/۱۸ - ۱۶:۰۵

معاون تهذیب حوزه علمیه استان تهران مطرح کرد:
بررسی چندلایه وضعیت اخلاقی داوطلبین ورود به حوزه / کرسی های آزاداندیشی در گیرودار عدم برنامه ریزی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین شاه جعفری گفت: غربالگری داوطلبین ورود به حوزه برای نخستین بار طی چند مرحله مصاحبه و مشاوره عمومی و تخصصی صورت گرفت و طی آنها مشاوران و روانشناسان به ارزیابی داوطلبان پرداختند.

۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۰۹:۱۷

غلامعلی افروز:
کرسی نظریه پردازی نمایش تمدن علمی است نه گپ دوستانه
خبرگزاری شبستان: کرسی نظریه پردازی گپ دوستانه نیست بلکه نظریه پرداز باید در خصوص مبانی علمی نظری خود بسیار قوی بوده و بر پیشینه موضوع خود تسلط داشته و بتواند نظرات خود را مقابل نظریه پرداز رقیب مطرح کند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۴

ظرفیت های نظام بهترین عامل وحدت و انسجام برای کشور است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظام دینی ما دارای ظرفیتی و مزیت های ارزنده ای است که بهترین عامل برای همگرایی، وحدت و انسجام می باشد و تهدیدهای دشمنان می طلبد که این شاخص ها مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۱