خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

الاثنين ٢٤ جمادى الأولى ١٤٤١

Monday, January 20, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دریادار فدوی
عیادت جانشین فرمانده کل سپاه از سردار حاجی محمدزاده
دریادار فدوی با حضور در بیمارستان از سردار ابراهیم حاجی محمدزاده، عیادت کرد.

۱۳۹۸/۸/۹ - ۱۲:۰۷

جانشین فرمانده کل سپاه:
در اوج ‌اقتدار قرار داریم‌
جانشین فرمانده کل سپاه ‌با اشاره به اذعان آمریکایی‌ها ‌به قدرت و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران گفت: ‌امروز ‌در شرایطی قرار داریم که دشمنان به دنبال بازدارندگی قدرت ایران هستند.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۰:۵۷

جانشین کل سپاه:
سپاه سرافرازتر و مقتدرتر از هر زمان دیگری است
سردار فدوی گفت: سپاه مقتدر و سرافراز بیش از هر زمانی با اقتدار و سرافراز است و هر روز که از انقلاب می‌گذرد انقلاب اسلامی سرافرازتر می‌شود.

۱۳۹۸/۵/۱ - ۱۰:۰۳

دریادار فدوی:
دشمن جرات شلیک یک تیر به سمت ایران را ندارد
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حضور دشمنان در جبهه های مختلف نبرد علیه ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش یافته است و بیش از ۳۰ سال است که دشمن حتی جرات نداشته یک تیر به سمت ایران شلیک کند.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۲۱:۵۱

کلنگ زنی فاز جدید بیمارستان حضرت فاطمه سلام الله علیها کرمان با حضور دریادار فدوی
خبرگزاری شبستان:کلنگ فاز جدید بیمارستان حضرت فاطمه سلام الله علیها کرمان با حضور مسئولین کشوری و لشکری در بلوار هوانیروز به زمین زده شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۳۴

دریادار فدوی در بازدید از مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی :
موفقیت های به دست آمده مرهون سرمایه های نیروی انسانی است
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی عنوان کرد: موفقیت های به دست آمده مرهون سرمایه های گرانقدر نیروی انسانی است.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۰۹:۴۸

در دیدار هیأت نظامی عمان با دریادار فدوی انجام شد
تأکید بر تقویت مناسبات و همکاری‌های آموزشی و نظامی نیروی دریایی سپاه و عمان
خبرگزاری شبستان: در دیدار هیئت نظامی عمان با فرمانده نیروی دریایی سپاه بر گسترش مناسبات و همکاری ها در زمینه های گوناگون از جمله دفاعی، نظامی و آموزشی تاکید شد.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۵:۰۳

سردار فدوی:
کشورهای منطقه هیچکدام قابل مقایسه با ایران نیستند/سپاه برای اصل انقلاب پاسدار است
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه کشورهای منطقه هیچکدام قابل مقایسه با ایران نیستند، گفت: در سقف تکنولوژی دنیا در حوزه شناوری هستیم.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۰:۳۸

دریادار فدوی در اولین همایش مشترک دریایی ارتش و سپاه:
دشمن با وجود دو نیروی دریایی ارتش و سپاه در این عرصه هم هیچ غلطی نمی تواند بکند
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمن با وجود دو نیروی دریایی ارتش و سپاه در این عرصه هم هیچ غلطی نمی تواند بکند، گفت: مشورت دو نیروی دریایی ارتش و سپاه باعث پیشرفت هرچه بهتر و همدلی می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۳

دیدار دریادار فدوی با امیر موسوی/تاکید بر هم‌افزایی ارتش و سپاه در حوزه اقتدار دریایی
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه با حضور در ستاد فرماندهی آجا با فرمانده کل ارتش دیدار و دو طرف بر لزوم هم‌افزایی ارتش و سپاه در مسیر تحقق اقتدار دریایی نیروهای مسلح تاکید کردند.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۰:۴۰

سردار فدوی؛
ولایت مداری نقطه عطف شیعه و انقلاب اسلامی است/قدرت آمریکا را به رسمیت نمی شناسیم
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ولایت مداری به عنوان نقطه عطف شیعه و انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: نقطعه عطفی در تاریج تشیع وجود دارد که توجه به آن، موجب پیروزی ما می شود.

۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۴:۵۳

دریادار فدوی در دیدار با فرمانده دانشکده دفاع ملی عمان:
قابلیت های تندرو سپاه می تواند ناو هواپیمابر های امریکایی را غرق کند
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: مقامات نظامی آمریکا در سخنانشان اذعان کردند که 13 میلیارد دلار صرف ساختن ناو هواپیما بر می کنند اما سپاه با قابلیت های تندرو می تواند آن را غرق کند.

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۶