خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٣ شعبان ١٤٤١

Tuesday, April 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتاب سال جمهوری اسلامی
نامزدهای جایزه کتاب سال در حوزه فلسفه و روان‌شناسی
آثار راه‌یافته به مرحله دوم داوری سی و هفتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در گروه فلسفه و روان‌شناسی معرفی شدند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۵

مدیرعامل موسسه خانه کتاب خبر داد:
پیش بینی انتشار ۹۰ هزار عنوان کتاب در کشور تا پایان امسال
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل موسسه خانه کتاب، با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۸۴ هزار عنوان کتاب در کل کشور منتشر شد، گفت: امسال هم پیش بینی می شود که تا پایان سال به بیش از ۹۰ هزار عنوان برسد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۸

نشست خبری و رونمایی از پوسترجایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران
نشست خبری و رونمایی از پوستر سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و بیست و چهارمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران عصر امروز در سرای اهل قلم برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۴۰

نامزدهای کتاب سال در گروه نقد ادبی معرفی شدند
خبرگزاری شبستان: اسامی کتابهای راه یافته به مرحله دوم داوری سی و دومین دوره کتاب سالدر شاخه نقد ادبی از گروه ادبیات اعلام شد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۹