خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه موقت شیراز
امام جمعه موقت شیراز عنوان کرد:
پیروزی از آن ملتی است که مقاومت می کنند
حجت الاسلام رضوی اردکانی گفت: در این ۴۰ سال دشمن هرچه خواست انجام داد اما پیروزی در نهایت از آن ملتی است که حق هستند و مقاومت می کنند.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۳:۵۰

امام جمعه موقت شیراز عنوان کرد:
خانواده ها در اسم گذاری روی فرزندان خود حساس باشند
حجت الاسلام رضوی اردکانی در مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع)، با اشاره به تولد ایشان، گفت: مردم ما باید در اسم گذاری روی فرزندان خود دقت کنند، برخی اسامی می گذارند که خودشان هم از تلفظ آن عاجز هستند.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۹:۲۸

امام جمعه موقت شیراز تاکید کرد:
نماز بدون فرهنگ سبب ظهور سعودی ها و ریگی ها می شود
امام جمعه موقت شیراز با اشاره به آفت های نماز، گفت: دو نوع نماز داریم، آهنگ نماز و فرهنگ نماز و هدف ما فرهنگ نماز است که همان نماز باولایت است وگرنه نماز با آهنگ و بدون فرهنگ تبدیل به افرادی مانند ریگی و سعودی ها می شود.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۱۹

تنها راه مقابله با استکبار تقویت روحیه استکبارستیزی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز گفت: تنها راه مقابله با استکبار تقویت روحیه استکبارستیزی است چرا که حضرت سیدالشهدا (ع) با نثار خون پاک خود و یاران باوفای خود، در مقابل استکبار زمان خویش ایستادند.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۴:۴۵

مطبوعات برای رضای خدا، یک ستون به عنوان صدقه و زکات مطبوعاتی به زکات اختصاص دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز گفت: مطبوعات برای رضای خدا، یک ستون به عنوان صدقه و زکات مطبوعاتی به زکات اختصاص دهند البته روزنامه ها حق دارند چرا که وابسته به آگهی هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۷:۰۸

قدرت طلبی خواص بی بصیرت زمان امیرالمومنین علی (ع)، باعث شد تا حضرت زهرا (س) شبانه دفن شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز گفت: جاه و قدرت طلبی خواص بی بصیرت زمان امیرالمومنین علی (ع) بود که باعث شد حضرت زهرا (س) شبانه دفن شود و این ظلمی بزرگ بر خاندان اهل بیت (ع) است.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۱:۰۰

نماز اوج تجلی بندگی نسبت خدا است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه نماز اوج تجلی بندگی نسبت به خدا است، گفت: نماز ارتباط اصلی مخلوق با خالق است و بیشترین تاکید را در اسلام بر آن انجام شده است.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۰:۲۱

گرامیداشت یاد شهدا، بزرگترین عمل نیکوست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه گرامیداشت یاد شهدا، بزرگترین عمل نیکوست، گفت: برپایی یادواره های شهدا تداوم خون شهداست.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۸:۴۲

زیارت امامزادگان واجب التعظیم (ع) از راه های رسیدن به قرب الی الله است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه زیارت امامزادگان مصداق بزرگداشت ائمه اطهار (علیهم السلام) است، گفت: زیارت امامزادگان واجب التعظیم (علیهم السلام) از راه های رسیدن به قرب الی الله است.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۲:۵۹

ماه مبارک رمضان بهترین زمان برای آموزش قرآن است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با تاکید بر اینکه ماه مبارک رمضان بهترین زمان برای آموزش قرآن است، گفت: هدف انبیا (علیهم السلام)، تبلیغ آیات حق، تقویت اعتقادات و معرفی امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۱۲:۴۸

لزوم توجه بانک ها به مسئله اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز، بر لزوم توجه بانک ها به مسئله اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: بانک ها باید مفاهیم اقتصاد مقاومتی را در جامعه اجرایی و پیاده سازی کنند.

۱۳۹۵/۱/۱۳ - ۱۴:۴۴

استکبار می خواهد شیعه را از بین ببرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز گفت: استکبار می خواهد شیعه را در دنیا از بین ببرد و همواره با پول های زیادی که هزینه می کند، پیروان آل الله (علیهم السلام) را مورد یورش قرار می دهد.

۱۳۹۴/۹/۲۷ - ۱۴:۴۶

برگزاری یادواره آیت الله علوی همزمان با سالروز شهادت حضرت علی بن حمزه (ع)
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز از برگزاری یادواره مرحوم آیت الله سید محمود علوی اردکانی، از علمای بزرگ شیراز در جوار حرم مطهر حضرت علی بن حمره (ع) خبر داد و گفت: این مراسم پنج شنبه ۱۴ آبان همزمان با شب شهادت حضرت علی بن حمزه (ع) برگزار می شود.

۱۳۹۴/۷/۱۹ - ۱۱:۳۶

خروجی دین بدون ولایت امیرالمومنین علی (ع)، آل سعود است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه دین منهای ولایت امیرالمومنین علی (ع) ناقص است، گفت: خروجی دین ناقص، داعش، القائده، آل سعود و وهابیت خواهد بود و اتمام نعمت با ولایت امیرالمومنین علی (ع) همراه است.

۱۳۹۴/۷/۹ - ۲۲:۲۰

آل سعود مسئول درگذشت حجاج در منا/ دولت آل سعود یک دولت ویلچری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه با اشاره به اینکه مسئولیت این اتفاق بر اساس کنوانسیون های بین المللی به عهده دولت آل سعود است، گفت: دولت آل سعود یک دولت دولت ویلچری است و نمی تواند حج را به خوبی مدیریت کند.

۱۳۹۴/۷/۳ - ۱۴:۴۳

لزوم حفظ وحدت مسلمین در برابر رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز بر لزوم حفظ وحدت مسلمین در برابر رژیم صهیونیستی تاکید کرد و گفت: اسرائیل دشمن درجه یک مسلمین است.

۱۳۹۴/۶/۲۷ - ۱۴:۵۲

روز قدس امسال باید گسترده تر از گذشته برگزار شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با تاکید بر اینکه روز قدس امسال باید باشکوه تر، با عظمت تر و گسترده تر از سال های برگزار شود، افزود: روز قدس امسال به خاطر حساس شرایط منطقه، توطئه های پیچیده دشمن به خصوص تجاوز به یمن از حساسیت بالایی برخوردار است.

۱۳۹۴/۴/۸ - ۱۹:۵۸

فرمانداری شیراز باید اعضای شوراها را در فصل برداشت بسیج کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی با دادن مزایا مردم را به دادن زکات تشویق کند، گفت: فرمانداری باید اعضای شوراها را در فصل برداشت بسیج کند.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۲:۰۲

اجازه نمی دهیم کسی به پیامبر رحمت (ص) توهین کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه درنده ترین تروریست های دنیا اسرائیلی هستند که امروز پایشان به فرانسه باز شده است، اظهار داشت: امروز اجازه نخواهیم داد که کسی به مقدسات اسلامی ما و پیامبر رحمت، حضرت محمد مصطفی (ص) توهین کند.

۱۳۹۳/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۹