خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١

Thursday, September 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صدور پروانه ساختماني
لغو مکرر جلسه شورای شهر رشت
برای سومین بار پیاپی جلسه شورای شهر رشت با غیبت پتج عضو تشکیل نشد.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۲۱:۵۹

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌ جنوبی:
ساخت ۵۵ واحد مسکونی محرومین برای مددجویان خراسان جنوبی آغاز شد
سلم ‌آبادی با اشاره به اینکه ساخت ۵۵ واحد مسکونی محرومین برای مددجویان در مناطق روستایی استان آغاز شده، گفت: اگر پروانه های ساختمانی صادر شود این آمادگی را داریم که همزمان ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی در مناطق روستایی استان را آغاز کنیم.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۲:۲۳

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز بیان کرد:
۲ هزار و ۹۰۰ پروانه ساختمانی در ۹ ماهه اول سال صادر شده است
هاشم پور گفت: در ۹ ماهه اول سال ۲ هزار و ۹۰۰ پروانه ساختمانی صادر شده است که از نظر تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد و از نظر متراژ کاهش یافته است.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۲۲:۳۲

شهردار بیرجند خبر داد:
تخلف ساخت و سازها با پرچم‌داری ادارات دولتی در بیرجند
جاوید با تاکید بر اینکه اکثر دستگاه‌های اجرایی در شهر بیرجند تخلف در حوزه ساخت و ساز دارند و پایان کار یا پروانه ساختمانی ندارند، گفت: در این راستا تخلفات گذشته ادارت دولتی بدون استثناء به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارجاع داده شده است.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۶:۲۳

با رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری انجام شد
ابطال مصوبه تبعیض آمیز شورای شهرتهران در صدور پروانه ساختمانی
خبرگزاری شبستان: مصوبه دویست و چهلمین جلسه شورای شهر و شهرداری تهران مصوبه اعطای تخفیف سیصد میلیون ریالی شهرداری به برخی از کارکنان در هنگام صدور پروانه ساختمانی باطل شد.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۷:۲۴

سرپرست شهرداری گرگان:
صدور پروانه ساختمان برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد رایگان است
خبرگزاری شبستان: سرپرست شهرداری گرگان گفت: دریافت پروانه ساختمان برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در صورت داشتن معرفی نامه از سوی این نهادها، رایگان است.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۱۰

قلاسی مود خبر داد:
احداث بزرگترین المان شرق کشور در خوسف
خبرگزاري شبستان: شهردار خوسف با بيان اينكه بزرگترین المان شرق کشور در میدان امام رضا (عليه السلام) شهر خوسف احداث خواهد شد، گفت: اجراي این پروژه نيازمند ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار است و تا دهه فجر سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۰