خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

الاثنين ٠ رجب ١٤٤١

Monday, February 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطیب جمعه
خطیب جمعه اراک:
ظرفیت مناسبی از همه جناح‌ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی وجود دارد
آیت‌الله دری نجف‌آبادی گفت: ظرفیت مناسبی از همه جناح‌ها در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی وجود دارد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۳

نمانیده ولی فقیه در استان کرمان:
نمازجمعه باید شناخت افراد از زمانه خویش را افزایش دهد/خطیب جمعه در قامت یک معلم است
امام جمعه کرمان نمازجمعه ها را قلب تپنده فرهنگی یک شهر و محل اجتماع مسلمین در هر هفته دانست و به رسالت های مهم نماز جمعه اشاره و تصریح کرد: انسان با حضور در نمازجمعه باید بتواند شناخت خود را نسبت به زمان افزایش دهد تا فتنه ها را بشناسد.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۴:۵۷

۱۲ پاسخ کلیدی سخنگوی ستاد بودجه۹۸ به اظهارات خطیب جمعه تهران
سخنگوی ستاد بودجه ۹۸ در پاسخ به سخنان خطیب جمعه محترم تهران در خطبه های روز گذشته نمازجمعه در خصوص تنظیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ بدون توجه به آثار تحریم ها ۱۲ ملاحظه و نکته کلیدی در این خصوص را تشریح کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۴

بازداشت امام و خطیب جمعه شیعه در العوامیه
خبرگزاری شبستان: نیروهای آل‌سعود، امام و خطیب جمعه شیعه منطقه العوامیه را بازداشت کردند.

۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۰۹:۱۱

امام جمعه آران و بیدگل:
انتخاب رییس جمهور همسو با جبهه مقاومت، پیروزی بزرگ برای حزب الله است
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه آران و بیدگل گفت: انتخاب رییس جمهور همسو با جبهه مقاومت پیروزی بزرگ برای حزب الله و شکستی دیگر در کارنامه سیاسی آل سعود است.

۱۳۹۵/۸/۱۴ - ۱۷:۱۹

امام جمعه اسالم؛
لبخند به دشمن خیانت به کشور است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه اسالم با بیان اینکه دولتمردان باید این حقیقت را باور کنند که دشمن دست از دشمنی برنداشته است، گفت: هر نوع انعطاف و لبخند به دشمن خیانت به کشور است.

۱۳۹۵/۵/۲۹ - ۱۶:۰۵

اهانت خطیب جمعه بحرینی به ساحت «آیت الله سیستانی»
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه مسجد«العجلان» بحرین به دلیل حمایت « آیت الله سید علی سیستانی» از «شیخ سلمان» به مرجع عالیقدر شیعیان عراق اهانت کرد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۹