خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

الأحد ١٢ المحرّم ١٤٤٠

Sunday, September 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بودجه
سیاستی مبنی بر توسعه مصلی ها فعلاً در کشور وجود ندارد
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان کرمان تصریح کرد: در حوزه توسعه مصلی ها در حال حاضر بیش از این ۲۰۰ مصلی موجود، فعلاً هیچ سیاستی بر این موضوع وجود ندارد.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۰۹:۵۲

شبستان گزارش می دهد
جزییات اقدامات ستاد بودجه سال ۱۳۹۸
سازمان برنامه و بودجه از ۱۸ مرداد ۹۷ با تشکیل ستادی برای تعیین دخل و خرج سال ۹۸ در حال برنامه‌ریزی است تا بتواند ۱۴ آذرماه لایحه این سال که متاثر از تحریم های آمریکا خواهد بود را به دست نمایندگان مجلس برساند.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۴:۲۱

تنها ۴۹ درصد منابع بودجه مصوب سه ماهه شهرداری تحقق یافته
خزانه دار شورای شهر تهران با اشاره به تحقق ۴۹ درصدی منابع بودجه مصوب سه ماهه شهرداری تهران، گفت: این تحقق بودجه مصوب نشانگر آن است که شرایط اقتصادی به گونه ای نبوده است که شهرداری بتواند مسیر مبتنی بر تعادل و انضباط بودجه ای را طی کند.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵:۲۵

مدیر عامل انجمن موسیقی در نشست جشنواره ملی موسیقی جوان:
برای تامین بودجه جشنواره موسیقی جوان نگرانی نداریم
علی ثابت نیا با بیان اینکه بودجه جشنواره موسیقی جوان جای نگرانی ندارد؛گفت: امسال علیرغم مشکلاتی که گریبانگیر حوزه فرهنگ و هنر شده است بودجه جشنواره موسیقی جوان مستثنی است.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۵:۳۹

از سوی وزیر آموزش و پرورش؛
بودجه رسیدگی به وضعیت تحصیلی دختران شین‌آبادی ابلاغ شد
مدیر‌کل دفتر امور زنان وزارت آموزش‌ و پرورش از ابلاغ بودجه رسیدگی به وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان دختر آسیب‌دیده شین‌آباد از سوی وزیر آموزش‌و پرورش خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۶:۰۱

دفتر سخنگوی دولت
تکذیب ارائه بسته پیشنهادی به مجلس برای بازنگری در بودجه سال ۹۷
دفتر سخنگوی دولت با انتشار اطلاعیه ای خبر ارائه بسته پیشنهادی دولت به مجلس برای بازنگری در بودجه سال ۹۷ را قویا تکذیب کرد. 

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۲:۱۳

در جلسه هیأت دولت به ریاست روحانی انجام شد؛
تصویب آیین‌نامه اجرایی تسویه مطالبات و بدهی‌های دولت از طریق صدور اسناد تسویه خزانه
هیأت وزیران به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور یکی از آیین‌نامه‌های اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور درخصوص تسویه مطالبات و بدهی‌های دولت از طریق صدور اسناد تسویه خزانه پرداخت را مورد بررسی و تصویب قرار داد.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۴:۴۸

فعالان مسجدی و قرآنی با اعتقاد به مبانی دینی فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزاری برنامه های تجلیل را جهت دلگرمی قاریان دانست و گفت: فعالان مسجدی و قاریان قرآنی با اعتقاد به مبانی دینی و بدون اجر و مزد دنیوی فعالیت می کنند.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۴:۲۵

در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست رئیس جمهور؛
اولویت‌های اعطای تسهیلات توسط صندوق توسعه ملی مشخص شد/ تصویب بودجه سال ۹۷ صندوق توسعه ملی
خبرگزاری شبستان: جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد و در آن اولویت‌های اعطای تسهیلات توسط صندوق توسعه ملی مشخص شد.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۵:۲۰

در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی انجام شد؛
بررسی و تصویب تعدادی از آیین نامه های قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور
خبرگزاری شبستان: هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت ‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین‌نامه‌های قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور پرداخت.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۳:۱۵

رییس جمهور اصلاحیه قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، اصلاحیه قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۴:۰۲

حسین عبدللهی در نشست بیست‌ویکمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی:
بودجه جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ناچیز و قطره‌چکانی است
خبرگزاری شبستان: دبیر بیست‌ویکمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی با بیان اینکه بودجه این جشنواره ناچیز و قطره‌چکانی است،گفت: بودجه امسال معادل سال گذشته است و ما سعی کردیم هزینه‌ها را کاهش دهیم و مشارکت مراکز مختلف را داشته باشیم.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۵۲

هیات وزیران تعدادی از آیین‌نامه‌های اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را تصویب کرد
خبرگزاری شبستان: هیات وزیران در جلسه خود به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از آیین‌نامه‌های اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور پرداخت.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۷:۱۴

کدخدایی اعلام کرد:
لایحه بودجه ۹۷ نسبت به سایر لوایح بودجه عدالت‌محور‌تر بود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه لایحه بودجه ۹۷ نسبت به سایر لوایح بودجه عدالت‌محورتر بود، گفت: ما تا نقطه مطلوب فاصله داریم و امیدواریم مجلس و دولت در این زمینه اقدامات موثر انجام دهند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۷

نظر شورای نگهبان در خصوص لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور
خبرگزاری شبستان: شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور اعلام کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۵

بررسی گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه ۹۷ در جلسه علنی امروز مجلس
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه ۹۷ را در دستور کار امروز خود دارند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۴

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با شبستان:
کسری بودجه سال ۹۶ آموزش و پرورش تامین شد
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال نیز ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان کسری بودجه داریم گفت: این کسری بودجه را دولت تامین کرده است اما در خزانه مانده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۰

شهردار بیرجند:
کاشت ۲۱۰ هزار بوته گل در ‌آستانه نورزو/ ۹۱ درصد بودجه شهرداری بیرجند محقق شد
خبرگزاری شبستان: شهردار بیرجند از تحقق ۹۱ درصدی بودجه سالجاری شهرداری تاکنون خبر داد و گفت: در طرح استقبال از بهار امسال ۲۱۰ هزار بوته گل در سطح شهر کاشته شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۱

محمدی عنوان کرد:
تا پایان سال ۵۰ درصد از اعتبارات قرآنی به دست نهادهای مردمی می‌رسد
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت گفت: : امسال با تلاش‌های صورت گرفته مصوب شد که ۵۰ درصد از اعتبارات قرآنی به دست نهادهای مردمی برسد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۴

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس:
وضعیت مدارس ما در روخوانی و روان‌خوانی خوب نیست/ امسال بودجه قرآنی از ۲۰۰ به ۱۰۰ میلیارد تومان کاهش یافت
خبرگزاری شبستان:حجت‌الاس پژمان‌فر گفت: حدود ۶۰درصد از دانش‌آموزان پس از فارغ‌التحصیلی در امر در روخوانی و روانخوانی قرآن مشکل دارند، برهمین اساس از این پس هر دانش‌آموز برای اخذ مدرک دیپلم باید توانایی‌اش در امر روخوانی و روانخونی قرآن کریم احراز شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۹