خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

الأربعاء ٤ رجب ١٤٣٩

Wednesday, March 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بودجه
کدخدایی اعلام کرد:
لایحه بودجه ۹۷ نسبت به سایر لوایح بودجه عدالت‌محور‌تر بود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه لایحه بودجه ۹۷ نسبت به سایر لوایح بودجه عدالت‌محورتر بود، گفت: ما تا نقطه مطلوب فاصله داریم و امیدواریم مجلس و دولت در این زمینه اقدامات موثر انجام دهند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۷

نظر شورای نگهبان در خصوص لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور
خبرگزاری شبستان: شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور اعلام کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۵

بررسی گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه ۹۷ در جلسه علنی امروز مجلس
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه ۹۷ را در دستور کار امروز خود دارند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۴

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با شبستان:
کسری بودجه سال ۹۶ آموزش و پرورش تامین شد
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال نیز ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان کسری بودجه داریم گفت: این کسری بودجه را دولت تامین کرده است اما در خزانه مانده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۰

شهردار بیرجند:
کاشت ۲۱۰ هزار بوته گل در ‌آستانه نورزو/ ۹۱ درصد بودجه شهرداری بیرجند محقق شد
خبرگزاری شبستان: شهردار بیرجند از تحقق ۹۱ درصدی بودجه سالجاری شهرداری تاکنون خبر داد و گفت: در طرح استقبال از بهار امسال ۲۱۰ هزار بوته گل در سطح شهر کاشته شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۱

محمدی عنوان کرد:
تا پایان سال ۵۰ درصد از اعتبارات قرآنی به دست نهادهای مردمی می‌رسد
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت گفت: : امسال با تلاش‌های صورت گرفته مصوب شد که ۵۰ درصد از اعتبارات قرآنی به دست نهادهای مردمی برسد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۴

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس:
وضعیت مدارس ما در روخوانی و روان‌خوانی خوب نیست/ امسال بودجه قرآنی از ۲۰۰ به ۱۰۰ میلیارد تومان کاهش یافت
خبرگزاری شبستان:حجت‌الاس پژمان‌فر گفت: حدود ۶۰درصد از دانش‌آموزان پس از فارغ‌التحصیلی در امر در روخوانی و روانخوانی قرآن مشکل دارند، برهمین اساس از این پس هر دانش‌آموز برای اخذ مدرک دیپلم باید توانایی‌اش در امر روخوانی و روانخونی قرآن کریم احراز شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۹

دخل و خرج کشور در سال ۹۷ نهایی شد
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پایان رسیدگی به اصلاحات مدنظر شورای نگهبان در لایحه بودجه ۹۷ دخل و خرج کشور را نهایی کردند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۱

در دستور کار امروز مجلس قرار دارد؛
بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه ۹۷
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس در اولین دستور جلسه علنی امروز مجلس ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه ۹۷ را مورد بررسی قرار می دهند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۷

توسط هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام:
مواردی از عدم انطباق بودجه با سیاست‌های کلی تصویب شد
خبرگزاری شبستان: هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز ۱۲ اسفندماه به ریاست آیت الله هاشمی شاهرودی تشکیل جلسه داد و در آن مواردی از عدم انطباق بودجه با سیاست‌های کلی تصویب شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۹

کدخدایی در نشست خبری اعلام کرد:
ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه ۹۷ در ۲۶ بند به مجلس شورای اسلامی اعلام شد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه ۹۷ در ۲۶ بند برای اصلاح به مجلس ارایه شده است، گفت: ما نظرات مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد لایحه بودجه ۹۷ را امروز دریافت کردیم و آنها را اعمال خواهیم کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۱

دستور کار جلسات این هفته مجلس /بررسی ایرادات شورای نگهبان به بودجه و سوال از وزرای کشور و ارتباطات
خبرگزاری شبستان: بررسی ایرادات شورای نگهبان به بودجه ۹۷ ، سوال از وزرای کشور و ارتباطات، ارائه گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان و لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت ( ادغام وزارتخانه‌ها) از مهمترین دستور کارهای مجلس در هفته جاری خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۱

علی محمد زارع در مراسم جانمایی اثر آثار جاکومتی در موزه هنرهای معاصر:
مرمت آثار ۴۰ ساله موزه هنرهای معاصر نیاز به بودجه دولت دارد
خبرگزاری شبستان: رییس موزه هنرهای معاصر با بیان اینکه مرمت آثار ۴۰ ساله موزه هنرهای معاصر نیاز به بودجه دولت دارد؛گفت: امیدوارم دولت بودجه خوبی را برای مرمت آثار موزه در نظر بگیرد.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۴:۲۹

ادامه رسیدگی به لایحه بودجه در جلسه شورای نگهبان
خبرگزاری شبستان: عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در کانال تلگرامی خود از ادامه رسیدگی به لایحه بودجه ۹۷ در جلسه فردا خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۷:۱۱

ادامه بررسی تطبیق بودجه ۹۷ مصوب مجلس با سیاست های کلی در هیات عالی نظارت مجمع
خبرگزاری شبستان: هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز سه شنبه ۸ اسفندماه به ریاست آیت الله هاشمی شاهرودی تشکیل جلسه داد.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۴:۱۰

نوبخت در نشست خبری:
سال ۹۷ همه یارانه می گیرند/کسری بودجه ۹۶ نداریم/تا ۱۵ اسفند حقوق ها پرداخت می شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت گفت:در پرداخت یارانه ها اصلاح ایجاد شد ودست دولت باز گذاشته شد که یا به همین روش یارانه نقدی خانوارها پرداخته شود و ما برای سال آینده همین روش را ادامه می دهیم و همه یارانه را می گیرند الا کسانی که محرض شود ثروتمند هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۱:۲۴

موافقت با تشکیل کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی/بررسی قانون بودجه سال ۹۷ مصوب مجلس در مقایسه با لایحه تقدیمی دولت
خبرگزاری شبستان: هیات وزیران در جلسه خود به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، با تشکیل کارگروه ملی «سازگاری با کم آبی» به منظور فراهم آوردن شرایط لازم برای سازگاری با کم آبی در مناطق مختلف کشور و اتخاذ تصمیمات مناسب، موافقت کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۰۷:۲۶

بررسی بودجه ۹۷ در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام
خبرگزاری شبستان: هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله هاشمی شاهرودی تشکیل جلسه داد و در این جلسه به بررسی بودجه ۹۷ پرداخت.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۷:۰۷

نوبخت خبر داد:
ايجاد يك ميليون و ۳۳ هزار شغل در سال ٩٧/ تبصره ١٤ نگذاشت منابع يارانه ها را به عرصه توليد ببريم
خبرگزاری شبستان: رييس سازمان برنامه و بودجه گفت: در سال ٩٧ مي خواهيم يك ميليون و ۳۳ هزار نفر را به بازار كار وارد كنيم كه ٧٠درصد آن از فارغ التحصيلان هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۶:۴۴

مروری بر روزنامه های ۵ اسفند:
تولد روزانه ۲۰ نوزاد معتاد/۱۰ تغییر بودجه به نفع مردم
خبرگزاری شبستان: ۱۰ تغییر بودجه به نفع مردم، محاکمه شهردار ۵۲۰۰۰ میلیاردی، تولد روزانه ۲۰ نوزاد معتاد، سردار سلیمانی: سپاه از شخصیت انقلاب دفاع می کند، عراقچی: در برجام بی فایده نمی مانیم برخی از عناوین روزنامه های امروز است.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۰۷:۳۴