خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

السبت ١٩ شوّال ١٤٤٣

Saturday, May 21, 2022

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اینماد
امکانات «اِمتا» برای کسب‌وکارهای دارای «اینماد»
نسخه جدید سامانه امتا و امکانات آن برای کسب ­و کارهای دارای اینماد به ویژه سکوهای اینترنتی (پلتفرم‌ها) در جلسه کارگروه مشورتی راهبری تجارت الکترونیکی ارائه شد.

۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۵

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اعلام‌کرد:
دریافت اینماد بدون ستاره در حداکثر ۱۰ دقیقه
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اعلام‌کرد: کل فرآیند از ابتدای ثبت‌نام تا دریافت کد اینماد بدون ستاره،در مدت حداکثر ۱۰ دقیقه برای کاربران انجام می‌شود و الزام اینماد برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی به هیچ وجه مانعی برای کسب‌وکارهای اینترنتی نخواهد بود.

۱۴۰۰/۹/۲۸ - ۱۳:۲۸

قالیباف:
مجلس مدافع فعالیت های اقتصادی در بستر فضای مجازی است
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس مدافع فعالیت های اقتصادی در بستر فضای مجازی است، گفت: اگر مشکلی در بستر فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال نسبت به دریافت اینماد وجود دارد بانک مرکزی آن را برطرف کند.

۱۴۰۰/۹/۱۴ - ۱۱:۰۱

در نامه‌ای به خاندوزی
توانگر: الزام «اینماد» مشکلات بسیاری برای کسب‌وکارهای اینترنتی ایجاد کرده است
رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر اقتصاد و رییس بانک مرکزی، الزام «اینماد» برای کسب‌وکارهای اینترنتی را باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای آن ها دانست و خواستار بررسی این موضوع شد.

۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۱:۳۲

اعلام جزئیات «اینماد بدون ستاره» برای کسب‌ و کارهای خرد
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در اطلاعیه‌ای، ضمن راه اندازی فرآیند «اینماد بدون ستاره» برای کسب و کارهای خرد و نوپا، جزئیات آن را نیز اعلام کرد.

۱۴۰۰/۶/۱ - ۱۳:۰۷