خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بورس
در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس به ۱۶۴ هزار و ۲۷۲ واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با ۴۷۸۳ واحد رشد معادل ۳ درصد به ۱۶۴ هزار و ۲۷۲ واحد رسید این در حالی که روز چهارشنبه اول اسفند ماه شاخص کل بورس با افزایش ۲۱۰۲ واحدی به ۱۵۹ هزار و ۴۸۹ واحد بود.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۵:۲۰

در راستای تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی صورت می گیرد
عرضه هفتگی نفت در بورس
عرضه نفت خام در بورس انرژی ایران در راستای تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی از آبان ماه سال جاری تاکنون برای پنج بار انجام شده است و حالا وزیر نفت از ادامه عرضه طلای سیاه به صورت هفتگی در بازار بورس خبر داده است.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۱:۱۷

در پایان معاملات امروز
رشد ۲۱۰۲ واحدی شاخص کل بورس
امروز شاخص کل بورس با افزایش ۲۱۰۲ واحدی به ۱۵۹ هزار و ۴۸۹ واحد رسید در حالی که روز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۶۸۲ واحد رشد معادل ۰.۴۴ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۸۷ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۵:۵۶

در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس به ۱۵۷ هزار و ۳۸۷ واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با ۶۸۲ واحد رشد معادل ۰.۴۴ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۸۷ واحد رسید در حالی که روز دوشنبه ۲۹ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۵۵۰ واحد رشد معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۵۶ هزار و ۷۰۵ واحد رسید رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۰

در پایان معاملات امروز
رشد شاخص کل بورس/۵ نماد دارای بیشترین تاثیر مثبت
امروز شاخص کل بورس با ۵۵۰ واحد رشد معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۵۶ هزار و ۷۰۵ واحد رسید در حالی که روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۹۵۸ واحد افت به کانال ۱۵۶ هزار واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰

دولت مکلف به عرضه حامل‌های انرژی در مناطق و بازارچه‌های مرزی شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه ۹۸ دولت را مکلف به عرضه حامل های انرژی در مناطق و بازارچه های مرزی کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۰

در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس به کانال ۱۵۶ هزار واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با ۹۵۸ واحد افت به کانال ۱۵۶ هزار واحد رسید در حالی که روز شنبه ۲۷ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۱۹۶ واحد افت معادل ۰.۱۳ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۱۱ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۱

در پایان معاملات امروز
افت دسته جمعی شاخص های بورس
امروز شاخص کل بورس با ۱۹۶ واحد افت معادل ۰.۱۳ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۱۱ واحد رسید در حالی که روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه شاخص کل با ۶۶۲ واحد افت معادل ۰.۴۲ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۱۱ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۱:۵۲

در پایان معاملات امروز:
شاخص بورس به ۱۵۷ هزار واحد رسید
امروز شاخص کل با ۶۶۲ واحد افت معادل ۰.۴۲ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۱۱ واحد رسید در حالی که روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۴۹۵ واحد افت معادل ۰.۳۱ درصد به ۱۵۷ هزار و ۹۷۲ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۵

۲۹ بهمن؛ پنجمین نوبت عرضه نفت در بورس انرژی
تاکنون چهار نوبت نفت در بورس انرژی عرضه شده است و قرار است ۲۹ بهمن ماه برای پنجمین بار شاهد عرضه یک میلیون بشکه نفت خام سبک با حجم خرید حداقل تعداد ۳۵ هزار بشکه و قیمت پایه ۵۶ دلار و ۸۱ سنت برای هر بشکه باشیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۵

در پایان معاملات امروز:
افت شاخص بورس/کاهش اکثر نمادهای معاملاتی
امروز شاخص کل بورس با ۴۹۵ واحد افت معادل ۰.۳۱ درصد به ۱۵۷ هزار و ۹۷۲ واحد رسید در حالی که روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه شاخص کل بورس با کاهش ۶۷ واحدی به رقم ۱۵۸ هزار و ۴۶۷ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۱

در پایان معاملات امروز:
شاخص بورس به ۱۵۸ هزار واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با انجام ۱۱۰۶۷۴ معامله به ارزش ۴۰۶۰ میلیارد با کاهش ۶۷ واحدی به رقم ۱۵۸ هزار و ۴۶۷ واحد رسید.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۴

در پایان معاملات امروز
شاخص بورس به ۱۵۸ هزار و ۵۳۵ واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با رشدی ۱۴۱ واحدی به ۱۵۸ هزار و ۵۳۵ واحد رسید این در حالی است که روز سه شنبه ۱۶ بهمن ماه شاخص کل بورس با افزایش ۳۵۱ واحدی به ۱۵۸ هزار و ۳۹۴ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۶

در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس به ۱۵۸ هزار واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با افزایش ۳۵۱ واحدی به ۱۵۸ هزار و ۳۹۴ واحد رسید این در حالی است که روز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۶۸۸ واحد رشد معادل ۰.۴۴ درصد به ۱۵۸ هزار و ۴۳ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۲

رشد ۱۱۲ درصدی ارزش معاملات سهام/رتبه اول ایران در میان اعضای WFE
چندی پیش مدیرعامل بورس تهران از ایجاد زمینه برای ارتقای عضویت در فدراسیون بورس ها (WFE) خبرداد و حالا با انتشار گزارش سال ۲۰۱۸ ارزش معاملات سهام در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال گذشته ۱۱۲ درصد رشد داشته و مقام نخست را در میان اعضای WFE به بورس تهران داده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۵

در پایان معاملات امروز
رشد دسته جمعی همه شاخص های بورس
امروز شاخص کل بورس با ۶۸۸ واحد رشد معادل ۰.۴۴ درصد به ۱۵۸ هزار و ۴۳ واحد رسید این در حالی است که روز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۲۵۰۰ واحد افت معادل ۱.۵۶ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۵۵ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۷

در پایان معاملات امروز
سقوط ۲۵۰۰ واحدی بورس/۷ نماد دارای بیشترین تاثیر منفی
امروز شاخص کل با ۲۵۰۰ واحد افت معادل ۱.۵۶ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۵۵ واحد رسید این در حالی است که روز شنبه ۱۳ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۴۳۹ واحد افت معادل ۰.۲۷ درصد به ۱۵۹ هزار و ۸۵۵ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۹

در پایان معاملات امروز
ریزش همه شاخص های بورس
امروز شاخص کل بورس با ۴۳۹ واحد افت معادل ۰.۲۷ درصد به ۱۵۹ هزار و ۸۵۵ واحد رسید این در حالی است که روز چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه شاخص کل بورس با افزایش ۱۴۱ واحدی به رقم ۱۶۰ هزار و ۲۹۴ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۲

به بهانه چهارمین عرضه نفت در بورس انرژی
اهتمام دولت برای استفاده از ظرفیت‌های بخش غیردولتی برای صادرات نفت‌خام
نیمه بهمن ماه چهارمین نوبت عرضه نفت در بورس انرژی انجام می شود و سیر دنباله دار این رخداد نشاندهنده اهتمام دولت درچارچوب تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی برای ایجاد تنوع در روش‎های فروش نفت و استفاده از ظرفیت‌های بخش غیردولتی به‌منظور صادرات نفت‌خام است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۸:۰۴

در پایان معاملات امروز
رشد ۱۴۱ واحدی شاخص بورس
امروز شاخص کل بورس با افزایش ۱۴۱ واحدی به رقم ۱۶۰ هزار و ۲۹۴ واحد رسید این در حالی است که دیروز شاخص کل بورس با رشد ۳۳۴ واحدی در ارتفاع ۱۶۰ هزار و ۱۵۳ واحد قرار گرفته بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۳