خبرگزاری شبستان

جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

الجمعة ١ شعبان ١٤٣٨

Friday, April 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتشارات بهار دلها
در آستانه مبعث حضرت محمد(ص)/معرفی ۱۸ شخصیت برجسته صدر اسلام در «نخستین یاران پیامبر (ص)»
خبرگزاری شبستان: کتاب «نخستین یاران پیامبر (ص)» زندگینامه ۱۸ تن از شخصیت های برجسته صدر اسلام و شاگردان ممتاز مکتب انسان‌ساز پیامبر عالی قدر اسلام است که به سبک داستان و در عین حال توام با تجریه و تحلیل خاصی به رشته تحریر درآمده است.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۸:۳۶

محافظت از خانواده با«زلال عفت»
خبرگزاری شبستان: کتاب« زلال عفت» نوشته حجت‌الاسلام اخوی ضمن بررسی آیات و روایات در مورد پاکدامنی و حیا، داستان هایی واقعی و جذاب دارد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۴

حجت الاسلام رضایی در گفت و گو با شبستان مطرح کرد:
دعاهای لطیف در«الهی نامه علی بن ابیطالب(ع)»
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده و مترجم معتقد است، باید از ائمه اطهار (ع) و ادعیه آنها بیاموزیم که چگونه با خداوند متعال حرف بزنیم و ارتباط صمیمانه تری با او برقرار کنیم.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۰۹:۳۰

یک نویسنده کودک و نوجوان در گفت و گو با شبستان:
حدیث و شعر در «هدیه های امام علی (ع)»
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مهاجرانی گفت: احادیثی کوتاه و کاربردی برای زندگی امروز کودکان در مجموعه ۸ جلدی هدیه های امام علی(ع) انتخاب شده و یک چهار پاره شعر کودک هم متناسب با حدیث سروده شده است.

۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۰۹:۲۰

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)/
پاسخ به سوالات دختران در «چرا زن شدم»
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام هادی قطبی در کتاب «چرا زن شدم» با استفاده از منابع عقل و وحی و منابع معتبر دینی به سوالات واقعی دانش آموزان دختر مقطع راهنمایی و دبیرستان پاسخ داده است.

۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۱

به بهانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)/
الگوبرداری عملی از حضرت زهرا (س) در «بانوی بی نشان»
خبرگزاری شبستان: کتاب «بانوی بی نشان» نوشته حجت الاسلام هادی قطبی ضمن اشاره به مظلومیت صدیقه کبری (س) در منابع اهل سنت و ذکر ۴۰ داستان به چگونگی الگوبرداری عملی از حضرت زهرا (س) پرداخته است.

۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۶

در آستانه انتخابات مجلس و خبرگان رهبری/
«احکام انتخابات» برای شناخت معروف و منکر انتخاباتی
خبرگزاری شبستان: کتاب «احکام انتخابات» به کاوش در معروف و منکرهای سیاسی و مرتبط با انتخابات پرداخته و اصول رفتار اسلامی برای انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان را روشن ساخته است.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۶:۱۰

مدیر انتشارات بهار دلها در گفت و گو با شبستان مطرح کرد:
«هدیه های پیامبر» به کودکان
خبرگزاری شبستان: نصیری از چاپ کتاب هدیه های پیامبر مشتمل بر ۴۰ حدیث در قالب شعر و رنگ آمیزی برای کودکان خبر داد و گفت: تلاش کردیم مفاهیم دینی را از طریق رنگ آمیزی که مورد علاقه بچه هاست به آنها منتقل کنیم.

۱۳۹۴/۱۰/۸ - ۱۴:۲۸

در آستانه میلاد با سعادت حضرت محمد(ص)/
آشنایی با سبک زندگی اسلامی در مصاحبه ای با پیامبر اکرم(ص) 
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام هادی قطبی در کتاب «در محضر پیامبر (ص)» با هدف ارایه بهترین الگو برای سبک زندگی اسلامی مصاحبه ای با حضرت محمد(ص) ترتیب داده است.

۱۳۹۴/۱۰/۸ - ۱۱:۲۵

مدیر انتشارات بهار دلها در گفتگو با شبستان:
پاسخ به سوالات عاشورایی در «رسالت حسینی»
خبرگزاری شبستان: مدیر انتشارات بهار دلها از چاپ مجموعه دوجلدی «رسالت حسینی» با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد امام حسین (ع) و قیام ایشان خبر داد.

۱۳۹۴/۹/۴ - ۰۸:۳۷

مدیرمسئول انتشارات بهار دلها در گفتگو با شبستان:
«فقه و زندگی» مجموعه ای کاربردی برای مشاغل
خبرگزاری شبستان: نصیری علت موفقیت و استقبال از مجموعه ۳۰ جلدی« فقه و زندگی» به خصوص جلد «حجاب و عفاف» آن را کاربردی بودن آن و بررسی همه جانبه احکام مشاغل از منظر مراجع و روانشناسی دانست.

۱۳۹۴/۴/۸ - ۰۸:۴۸

مدیر انتشارات بهار دلها در گفتگو با شبستان:
«بازگشت خورشید» در دهه فجر
خبرگزاری شبستان: نویسنده «بازگشت خورشید» نوشتن این اثر را یک جور ابراز عشق به خورشیدی می داند که شعاع نورش فاصله ها را درنوردید و دلها را برای قیام بزرگ جهانی زنده کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۰:۴۷

مدیر انتشارات بهار دلها به شبستان خبر داد:
خاطرات امام (ره) «در پرتو آفتاب»/ داستان امامی که به دنبال خدمتگزاری بود
خبرگزاری شبستان: عبد الرسول نصیری از چاپ کتاب« در پرتو آفتاب» مشتمل بر حدود 140 خاطره و تصاویری از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دهه فجر خبر داد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۹