خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

الأحد ١٨ ذو القعدة ١٤٤٠

Sunday, July 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پدیده شاندیز
ادامه رسیدگی به پرونده شرکت پدیده/دفاعیات ۴ متهم پرونده
یازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین پرونده شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی منصوری در مشهد در حالی برگزار شد که ۴ متهم این پرونده در این جلسه به ارائه دفاعیات خود پرداختند.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۳:۴۱

برگزاری هشتمین دادگاه پرونده پدیده شاندیز/پاسخ متهم ردیف اول به سئوالات مطروحه
هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور امروز در حالی در حال برگزاری است که بنا به درخواست قاضی متهم ردیف اول در حال پاسخ به سئوالات مطروحه است.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۱:۱۳

برگزاری دومین جلسه رسیدگی به پرونده پدیده
روز گذشته اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت پدیده با ۲۲ متهم و بیش از ۱۰۰ جلد آغاز شده است و امروز در ادامه جلسه روز گذشته دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی منصوری دومین روز بررسی خود را می گذراند.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۰:۳۱

۲۲ اردیبهشت انجام می شود؛
برگزاری اولین جلسه دادگاه پرونده پدیده شاندیز
اولین دادگاه پرونده پدیده شاندیز که دارای سه متهم اصلی و تعداد زیادی متهم دیگر پس از طی تشریفات قانونی و انجام تحقیقات مقدماتی قرار است فردا در مشهد برگزار شود.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۱:۱۸

حاشیه های چهارمین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها
چهارمین روز از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران با حضور عموم علاقه‌مندان به رسانه‌ها برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۹:۴۱

شهر پدیده تکمیل می شود
خبرگزاری شبستان: روز گذشته با اعلام شهرداری مشهد و تائید وزارت کشور پایان کار پروژه پدیده شاندیز صادر شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۹

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور،
تسهیل و تعیین تکلیف پرداخت بدهی مالیاتی شرکت پدیده با مساعدت ویژه وزیر اقتصاد
خبرگزاری شبستان: دین پرست اعلام کرد: با مساعدت و همراهی ویژه وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و مسئولین محترم سازمان امور مالیاتی کشور، فرآیند پرداخت بدهی های مالیاتی شرکت پدیده شاندیز، در بهترین شرایط ممکن تعیین تکلیف و ابلاغ گردید.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۱:۴۳

دین پرست خبرداد:
تعیین اعضای کمیته سه نفره اتاق معاملات سهام شرکت پدیده شاندیز
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از توافق سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت پدیده شاندیز برای تعیین کمیته سه نفره اتاق معاملات سهام پدیده شاندیزخبر داد.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۲:۳۷

کواکبیان خطاب به وزیر کشور:
عدم حل مشکل پدیده شاندیز کارآمدی کشور را زیر سوال می‌برد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران با بیان اینکه بسیاری از خانواده‌ها به دلیل مشکل پدیده شاندیز به طلاق کشیده است، گفت: عدم حل مشکل پدیده شاندیز کارآمدی کشور را زیر سوال می‌برد.

۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۳:۵۶

مطهری خطاب به وزیر کشور:
دور هم نشستن و چای خوردن تا زمانی که پول سهامداران پدیده شاندیز به آنها برنگردد فایده ای ندارد
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس دوم مجلس خطاب به وزیر کشور گفت: اینکه می گویید ۳۰۰ جلسه گذاشته اید تا زمانی که پول سهامداران شاندیز به آنها برنگردد فایده ای ندارد.

۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۳:۵۳

وزیر کشور در صحن مجلس:
مشکل پدیده شاندیز به سال ۸۸ برمی گردد/ایجاد اتاق تبادل و مبادلات برای سهامداران پدیده شاندیز
خبرگزاری شبستان:وزیر با بیان اینکه اتاق تبادل و مبادلات برای سهامداران پدیده شاندیز تشکیل شده است گفت: بانک صادرات موظف برای ارایه تسهیلات در این زمینه شد.

۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۲:۳۰

چرایی بازداشت شهرام جزایری
خبرگزاری شبستان: شهرام جزایری روز گذشته در مشهد بازداشت شد.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۰۸:۳۹

ضرورت حل سريع مشكل سهام داران پديده شانديز
خبرگزاری شبستان:  دكتر محمدرضا پورابراهيمي به همراه ۱۰ نماينده مجلس شوراي اسلامي در صحن علني به رئيس‌جمهور ضمن اشاره به دغدغه نمايندگان ملت در خصوص مشكل سهامدارن پديده شانديز خواستار اقدام فوري در اين خصوص شدند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۴

ثروتی در جمع خبرنگاران
نامه ۲۰۰ نفر از نماینده مجلس به رییس جمهور در رابطه با پدیده شاندیز
خبرگزاری شبستان:نماینده بجنورد در مجلس گفت: ۲۰۰ نفر از نمایندگان در رابطه با بحث پدیده شاندیز به رییس جمهور و رییس مجلس و وزرای کشور و اقتصاد نامه نوشته اند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۴

دادستان عمومي و انقلاب بجنورد:
فعاليت بدون مجوز پديده شانديز در بجنورد/ فروش سهام پدیده ممنوع شد
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومي و انقلاب بجنورد، فعالیت دفتر فروش سهام پدیده  شاندیز در مرکز خراسان شمالی را بدون مجوز اعلام کرد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۲