خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل ارشاد مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:
جشنواره بین المللی وارش نیازمند حمایت جدی استاندارمازندران/۳۰دی آخرین مهلت ارسال آثار
شالویی با بیان اینکه جشنواره بین المللی وارش اولویت برنامه های دستگاه فرهنگ و هنر استان است، گفت: می طلبد استاندار و سایر دستگاه های استان به عنوان مهمترین برنامه حوزه فرهنگ و هنر از جشنواره وارش حمایت بعمل آورند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۴

در راستای همکاری مشترک ارشاد و آموزش و پرورش؛
اجرای سمفونی دانش آموزان مازندران در ۲۲بهمن
شالویی از همکاری های مشترک آموزش و پرورش و دستگاه فرهنگ و هنر خبر داد و گفت: به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن، گروه بیش از ۲۰۰ نفری دانش‌آموزان مازندرانی به اجرای سرود خواهند پرداخت.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۰:۵۵

تولید فیلم شهدای خان طومان حمایت ملی می خواهد
شالویی گفت: ساخت فیلم مستند شهدای خان طومان مستلزم پای کارآمدن همه دستگاه های استانی و کشوری است.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۹:۱۸

عالی ترین مقام فرهنگی مازندران؛
حماسه سازان و هنرمندان برای تکمیل پارک موزه دفاع مقدس مازندران همراه می شوند
شالویی برضرورت ایجاد هماهنگی بین حماسه و هنر برای ماندگاری حماسه های دوران دفاع مقدس تاکید کرد و از اعلام آمادگی دستگاه فرهنگ و هنر استان برای همراهی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران جهت تولید آثار هنری خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۲:۴۳

لزوم ارتقای سطح فرهنگ عمومی با رویکرد معنوی
شالویی، ارتقای سطح فرهنگ عمومی با رویکرد معنوی را ضروری دانست و بر ارتقای سطح سلامت عمومی با بهره گیری از دستورات دین و آموزه های قرآنی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۳:۰۱

آزاد خواستار تکمیل فرهنگسرای ارشاد رامسر شد
فرماندار شهرستان رامسرگفت: مجتمع فرهنگسرای این شهرستان بایستی برای آرامش و آسایش بیش از یکهزار هنرمند رامسری در اولین فرصت به بهره برداری برسد.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۵۰

شالویی از روند تکمیل مجتمع فرهنگی رامسر بازدید کرد
عالی ترین مقام فرهنگی استان مازندران امروز(۱۴آذر) با حضور در شهرستان رامسر از مجتمع فرهنگی ارشاد این شهرستان بازدید بعمل آورد و در جریان روند اجرایی تکمیل این پروژه قرار گرفت.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۲:۴۲

ضرورت اعتماد به مردم/راهکارهای مناسب جهت رفع آسیب های اجتماعی لحاظ شود
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید بر اعتماد به مردم، گفت: راهکارهای مناسب جهت رفع آسیب های اجتماعی لحاظ شود.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۳:۰۲

حمایت جدی از کانون های مساجد در شهرستان ها به فرمانداران توصیه شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با تاکید براینکه این اداره کل آمادگی کامل برای رونق هرچه بیشتر کانون های مساجد استان را دارد، از استاندار مازندران خواست تا حمایت جدی از کانون های مساجد در شهرستان ها به فرمانداران توصیه شود.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۲:۳۶

تحقق منویات رهبری درامر اقامه نماز نیازمند بستر سازی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از فعالان حوزه نماز به عنوان سفیران ترویج این فرهنگ نورانی یاد کرد و گفت: تحقق منویات رهبری درامر اقامه نماز نیازمند بستر سازی است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۸