خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سروآباد
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سروآباد:
برگزاری محفل جزءخوانی قرآن کریم در شهرستان سروآباد
روخنده، از برگزارشدن محفل جزءخوانی قرآن کریم به مناسبت ماه رمضان در شهرستان سروآباد خبر داد.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۱:۱۵

مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان:
واگذاری حق انتفاع ساختمان های قابل استفاده از راهکارهای مهم در ایجاد کتابخانه های روستایی است
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان گفت: واگذاری حق انتفاع ساختمان های قابل استفاده مورد تائید یکی از راهکاری بسیار مهم در ایجاد کتابخانه های روستایی است.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۲:۰۹

همزمان با هفته دفاع مقدس؛
برگزاری همایش فرهنگی هه نگاوی ئه وین در سروآباد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری همایش فرهنگی هه نگاوی ئه وین در راستای گرامیداشت یاد و خاطره مبلغان و مروجان هنر و ادبیات پایداری استان همزمان با هفته دفاع مقدس در سروآباد خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۴:۳۸

مراسم ختم قرآن در کانون فرهنگی هنری امام شافعی سروآباد برگزار شد
آیین ختم قرآن ۲۱ نفر از اعضای کانون فرهنگی هنری امام شافعی با حضور نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد کردستان و جمعی از علاقه مندان به کلام وحی در روستای هزارخانی سروآباد برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۰:۲۷

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان:
سروآباد ظرفیت های فرهنگی و مذهبی قابل توجهی دارد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر توسعه فعالیت های فرهنگی بر اساس ظرفیت و نیازهای هر شهرستان، گفت: خوشبختانه شهرستان سروآباد ظرفیت های فرهنگی خوبی دارد که می تواند برند فرهنگی اش باشد.

۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۰۸:۳۰

فعالیت های فرهنگی و هنری سروآباد نیازمند توجه و پشتیبانی مسئولان است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان سروآباد مطلوب نیست خواستار توجه و حمایت بیشتر مسئولان از این فعالیت ها شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۲۹

فعالیت های فرهنگی هنری شهرستان سروآباد احیا شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان بر احیا فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان سروآباد تاکید کرد و گفت: توسعه فرهنگی هر جامعه ای به میزان فعالیت های فرهنگی و هنری آن وابسته است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۲۷

معاون عمرانی استاندار کردستان:
همه امکانات در اختیار کردستان برای بازسازی روستای زلزله زده پایگلان سروآباد بسیج می شود
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تأکید کرد: از تمام امکانات و تسهیلاتی که در اختیار استان است، برای بازسازی روستای زلزله زده پایگلان شهرستان سروآباد استفاده خواهد شد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۵۹

فرماندار سروآباد:
شهرداری با پرداخت به موقع نیم درصد از کتابخانه های عمومی حمایت کند
خبرگزاری شبستان: فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سروآباد گفت: شهرداری موظف است با پرداخت به موقع نیم درصد از کتابخانه های عمومی حمایت کند.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۰۸:۳۰

مسائل و مشکلات کانون احسان روستای حسین آباد سروآباد بررسی شد
خبرگزاری شبستان: جلسه بررسی مسائل و مشکلات کانون فرهنگی هنری احسان مسجد محمد رسول الله روستای حسین اباد سروآباد با حضور مسئول دبیرخانه کانون های مساجد کردستان و مدیر مسئول این کانون برگزار شد.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۸:۵۰

رونمایی از چهار جلد کتاب دینی و مذهبی در شهرستان سروآباد
خبرگزاری شبستان: رونمایی از چهار جلد کتاب دینی و مذهبی ماموستا سعید اکبری در همایش تجلیل از فعالان کانون های مساجد شهرستان سروآباد که با حضور مسئولان کانون های مساجد کردستان و مسئولان در سالن تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۲

همایش تجلیل از فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان سروآباد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: تجلیل از فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان سروآباد با حضور مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کردستان و جمعی از مسئولین در سالن تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۸

به مناسبت دهه کرامت؛
کانون فرهنگی و هنری مسجد روستای نسل سروآباد افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: کانون فرهنگی هنری روستای نسل از توابع شهرستان سروآباد در صفر مرزی با حضور مقامات محلی، مدیر کل و کارشناسان دبیرخانه مساجد کردستان به مناسبت دهه مبارک کرامت افتتاح شد.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۴:۱۴

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت:
خادمان نمونه قرآن کریم سروآباد تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: ۳۵ نفر از خادمان قرآن کریم شهرستان سروآباد با حضور نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولان استان در مراسمی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت تجلیل شدند.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۴:۱۲

ترویج فرهنگ کتابخوانی وظیفه ای همگانی است
خبرگزاری شبستان: فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سروآباد گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی وظیفه ای همگانی است و همه باید در این راستا گام بردارند.

۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۴:۰۵

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور انجام می‌شود؛
افتتاح مجتمع فرهنگی نور در سروآباد
خبرگزاری شبستان: مجتمع فرهنگی نور سروآباد با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در این شهرستان افتتاح می‌شود.

۱۳۹۴/۵/۳ - ۱۳:۴۰

قرآن آموزان کانون فرهنگی هنری مولانا سروآباد تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: مراسم جشن رمضان و تجلیل از قرآن آموزان کانون فرهنگی هنری مولانا همزمان با شب ۲۷ ماه مبارک رمضان در مسجد روستای نسل سروآباد برگزار شد.

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۴:۵۰

فرماندار سروآباد:
دفاع از اسلام ناب محمدی مهمترین پیام شهداست
خبرگزاری شبستان: فرماندار سروآباد با بیان اینکه شهیدان برای ما یک پیام مهم داشتند، گفت: دفاع از اسلام ناب محمدی و تداوم راه شهیدان مهمترین پیام شهداست.

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۴:۴۸

برپایی نمایشگاه خوشنویسی در سروآباد
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه انفرادی خوشنویسی هنرمند «لقمان احمدی» به مناسبت ماه مبارک رمضان در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سروآباد برپا شد.

۱۳۹۴/۴/۱۶ - ۱۴:۵۲

به مناسبت ماه مبارک رمضان؛
نمایشگاه کتابی در کتابخانه عمومی شهید جلال بارنامه سروآباد برپا شد
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه کتابی به مناسبت ماه مبارک رمضان، در کتابخانه عمومی شهید جلال بارنامه شهرستان سروآباد برپا شد.

۱۳۹۴/۴/۱۰ - ۱۵:۱۰