خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٦ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امربه معروف ونهی از منکر
رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان منصوب شد
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان را به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکز این اداره کل منصوب کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۲:۵۵

کاهش آسیب های اجتماعی با ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی عنوان وبیان کرد: نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه سبب از بین رفتن منکرات و کاهش سایر آسیب های اجتماعی می شود.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۳:۴۲

امر به معروف و نهی از منکر برای حرکت انسان بر مدار انسانیت به وجود آمده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: نهاد امر به معروف و نهی از منکر برای حرکت انسان بر مدار انسانیت به وجود آمده است.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۰۷:۵۴

امربه معروف و نهی از منکر برای آحاد جامعه یک تکلیف است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر لزوم توجه به همه سطوح جامعه در امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و گفت: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر باید هم سطح فردی و هم سطح خانواده و سطوح اجتماعی را مدنظر داشت.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۸:۳۰

سمنان در اجرای امربه معروف ونهی از منکر از استان های ممتاز کشوراست
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان ، این استان را در اجرای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر از استانهای موفق دانست.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۲:۰۲

امر به معروف و نهی از منکر واجب عقلی و تکلیف الهی است
خبرگزاری شبستان:استاندار سمنان، امر به معروف و نهی از منکر را یک واجب عقلی و تکلیف الهی خواند و گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر نباشد فساد جامعه را در بر می گیرد و اجرای این واجب الهی بر عهده همه است.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۲:۰۳

امر به معروف و نهی از منکر موجب استحکام دین می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ،گفت: امر به معروف و نهی از منکر موجب استحکام دین می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۴:۴۸

حاکمیت اسلام، قرآن و تمسک به اهل بیت(ع) بزرگترین معروف در عصر حاضراست
خبرگزاری شبستان: معاون امور زنان و خانواده ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان بزرگترین معروف در عصر حاضر را حاکمیت اسلام، قرآن و تمسک به اهل بیت (علیه السلام ) عنوان کرد.

۱۳۹۵/۶/۲۵ - ۱۱:۳۰

همه مردم و مسئولان در قبال امر به معروف و نهی از منکر احساس تکلیف کنند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان  وامام جمعه سمنان گفت: باید همه مردم و مسئولان در قبال امر به معروف و نهی از منکر احساس تکلیف کنند و بیش از گذشته نقش و جایگاه خود را شناخته و وظایف خود را اجرایی کنند.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۶:۰۰

امر به معروف و نهی از منکر یکی از بهترین ویژگی امت اسلامی است
خبرگزاری شبستان:رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سمنان ؛امر به معروف و نهی از منکر رایکی از بهترین ویژگی امت اسلامی برشمردوگفت: تداوم انقلاب و گذر از تهدید نرم دشمن تلاش برای احیا فریضه امر به معروف و نهی از منکراست.

۱۳۹۴/۷/۳۰ - ۱۲:۴۵

۷۰ دستگاه اجرایی استان سمنان شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل دادند
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان از تشکیل شورای امربه معروف ونهی از منکر در دستگاههای اجرایی این استان خبرداد.

۱۳۹۴/۶/۳۱ - ۰۸:۵۶

ترویج امربه معروف ونهی از منکر هجمه های دشمنان را خنثی می کند
خبرگزاری شبستان: جانشین دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان، با اشاره به اینکه ترویج امربه معروف ونهی از منکراز ضروریات مهم در جامعه است، گفت: ترویج امربه معروف ونهی از منکر هجمه های فرهنگی دشمنان را خنثی می کند.

۱۳۹۴/۶/۸ - ۱۰:۲۱

امر به معروف ونهی از منکر شمشیری علیه توطئه های دشمن است
خبرگزاری شبستان: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان احکام عملی مسلمانان و به نظر شیعیان از فروع دین اسلام است.

۱۳۹۳/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۹

اخلاق اسلامی زینت امر به معروف و نهی از منکر است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شاهرود اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را راه مقابله با جنگ نرم دانست و گفت: باید این نهضت بزرگ را با اخلاق و منش اسلامی مزین کنیم.

۱۳۹۳/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۱