خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قیام 19 دی
امام جمعه اسالم؛
قیام ۱۹ دی زمینه ساز اصلی انقلاب
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اسالم با بیان اینکه قیام ۱۹ دی زمینه ساز اصلی انقلاب اسلامی شد و کمر شاه را شکست، اظهارکرد: نباید هیچوقت دلایل این قیام ها، حماسه ها و رشادت ها فراموش شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۸

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم:
ابعاد قیام ۱۹ دی باید تشریح شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم تصریح کرد: ۱۹ دی به عنوان یک روز تاریخی در انقلاب اسلامی مطرح است و باید ابعاد این روز مهم تشریح شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۵

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم خبر داد
دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب در ۱۹ دی ماه
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به سالروز قیام مردم قم در ۱۹ دی عنوان داشت: مردم قم هر ساله در این روز به دیدار مقام معظم رهبری می روند که امسال نیز به تهران اعزام و با ایشان تجدید بیعت خواهند کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۷:۴۴

آیت ‌الله حسینی بوشهری:
مردم قم در ۱۹ دی گوشه ای از قدرت مردمی را به رژیم شاه نشان دادند
خبرگزاری شبستان: معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مردم قم در قیام تاریخی ۱۹ دی موفق شدند تا گوشه ای از قدرت خود را به رژیم شاهنشاهی نشان دهند که این بسیار امر مهم و روز حماسی به شمار می آید.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۷:۴۳

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم:
مردم قم در ۱۹ دی با مقام معظم رهبری دیدار می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم از دیدار مردم قم با مقام معظم رهبری همزمان با ۱۹ دی ماه خبر داد.

۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۰:۴۶

دیدار هزاران نفر از مردم قم با رهبر معظم انقلاب
در آستانه سالگرد قیام ۱۹ دی، هزاران نفر از مردم قم با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۸

دیدار مدیران و اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان قم با رهبر فرزانه انقلاب
خبرگزاری شبستان: مدیران و اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان قم به مناسبت سالروز قیام19دی با رهبر فرزانه انقلاب دیدار می کنند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۶