خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سوئد
ساعت های ظریف در استکهلم
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه کشورمان در سومین مرحله از سفر خود به اسکاندیناوی امروز وارد سوئد شد.

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۷:۴۱

ایجاد دفتر تجاری سوئد در ایران
خبرگزاری شبستان:ایران و سوئد دارای روابط دوسویه هستند. از زمان برقراری رابطه دیپلماتیک ایران و سوئد، همکاری‌های اقتصادی و بازرگانی بخش مهمی از روابط دو کشور را تشکیل داده است و حال سوئد تصمیم دارد در ایران دفتر تجاری دایر کند.

۱۳۹۵/۳/۱۰ - ۰۷:۲۸

بازار ایران؛ مقصد شرکت های سوئدی
خبرگزاری شبستان:پس از توافق هسته ای وین و آغاز روند گام به گام برداشتن تحریم‌های یکجانبه علیه ایران، شرکت‌های تجاری سوئد از جمله اریکسون و اسکانیا، از برنامه‌ریزی خود برای ورود به بازار مصرف ایران خبر دادند.

۱۳۹۵/۳/۶ - ۰۸:۴۸

تاسیس نخستین مرکز دولتی تربیت مبلغ دین اسلام در سوئد
خبرگزاری شبستان: نخستین مرکز دولتی تربیت مبلغ دین اسلام در سوئد از ابتدای پاییز و همزمان با شروع سال جدید تحصیلی در شهر «استکهلم» آغاز به کار می کند.

۱۳۹۵/۳/۵ - ۰۸:۱۵

سوئد آماده همکاری در بخش انرژی ایران
خبرگزاری شبستان:ایران و سوئد دارای روابط دوسویه هستند. از زمان برقراری رابطه دیپلماتیک ایران و سوئد، همکاری‌های اقتصادی و بازرگانی بخش مهمی از روابط دو کشور را تشکیل داده است؛ حال این کشور تمایل برای سرمایه گذاری در حوزه انرژی در کشورمان دارد.

۱۳۹۵/۲/۱۲ - ۰۷:۲۳

همکاری های تجاری استان البرز با پرتغال
خبرگزاری شبستان:پرتغال در سال هاي اخير گام هاي مثبتي در جهت تعامل تجاري با كشورهاي مختلف جهان برداشته است و از همین رو همکاری های تجاری خود را با استان البرز آغاز کرده است.

۱۳۹۵/۲/۱۲ - ۰۷:۲۲

وزیر انرژی سوئد امروز به تهران می آید
خبرگزاری شبستان:وزیر انرژی سوئد امروز پنجشنبه برای گفتگو در خصوص همکاری های مشترک میان استکلهم و تهران و همچنین سرمایه گذاری بر روی انتقال انرژی از جمهوری اسلامی به این کشور سفر می کند.

۱۳۹۵/۲/۴ - ۰۷:۰۵

پلیس سوئد در تعقیب عامل آتش سوزی در یک مدرسه اسلامی
خبرگزاری شبستان:پلیس سوئد اعلام کرده که در حال جستجوی مظنون آتش سوزی در یکی از مدارس اسلامی در شهر «مالمو» است.

۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۱۲:۱۲

خودروسازهای سوئدی، ترک و هندی نیز به بازار ایران آمدند
خبرگزاری شبستان:صنعت خودروسازی میز با لغو تحریم ها شاهد تحول بوده و قراردادهای کشورمان با سایر کشور و ایجاد خط تولید خودروی تولید داخل در کشورهای خارجی از آن جمله است و حال نیز خودروسازهای سوئدی، ترک و هندی نیز به بازار ایران آمده اند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۰۷:۲۹

وقوع انفجار در مرکز فرهنگی ترکیه در استکهلم
خبرگزاری شبستان:پلیس استکهلم از وقوع انفجار در مرکز فرهنگی ترکیه در این شهر خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۵

همکاری ایران و سوئد رنگ مالی به خود می گیرد
خبرگزاری شبستان:سوئد نیز مانند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی بدنبال توسعه روابط خود با ایران است و اخیرا سفیر سوئد در تهران دیداری با رییس اتاق تهران داشته و از آمادگی بانک های سوئد برای برقراری خطوط اعتباری با ایران خبر داده است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۰۷:۰۵

اسکانیا و اریکسون با کشتی سوئدی به ایران می آیند
خبرگزاری شبستان:روابط ایران و سوئد پس از رفع تحریم های برای نهاد های اقتصادی دو طرف اهمیت زیادی دارد. اریسکون به عنوان یکی از زیر ساخت های تلفن همراه  که مساله تحریم ها آن را مجبور به خروج از بازار ایران کرد در انتظار بازگشت است.

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۱۰:۴۱

مسجدی در سوئد طعمه حریق شد/ آغاز تحقیقات درباره عمدی بودن آن
خبرگزاری شبستان: مسجدی بامداد امروز در بوراس سوئد طعمه آتش سوزی شد و پلیس تحقیقات خود را درباره عمدی بودن آن آغاز کرده است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۵

سفیر سوئد در تل آویو، سرزمین های اشغالی را ترک کرد
خبرگزاری شبستان: سفیر سوئد پس از آنکه به دلیل انتقاد وزیر خارجه کشورش ازکشتار غیرقانونی فلسطینیان در سرزمین های اشغالی، از سوی مقامات رژیم صهیونیستی توبیخ شد، تل آویو را به مقصد "استکلهم" ترک کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۰

رژیم صهیونیستی، سفر وزیر خارجه سوئد به سرزمین های اشغالی را ممنوع کرد
خبرگزاری شبستان: وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد "مارگو والستروم"، وزیر خارجه سوئد پس از درخواست انجام تحقیقات گسترده در خصوص شرایط کشتار فلسطینیان به ضرب گلوله نیروهای این رژیم دیگر جایی در اسرائیل ندارد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۶

سوئد خواستار تحقیق در مورد کشتارهای «غیرقانونی» رژیم صهیونیستی شد
خبرگزاری شبستان:وزیر امور خارجه سوئد خواستار تحقیق در مورد گزارش های منتشر شده در مورد کشتارهای غیرقانونی رژیم صهیونیستی در جنگ با فلسطینی ها شد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۷

هتک حرمت به زمین مسجدی در شمال سوئد
خبرگزاری شبستان: نژادپرستان در زمینی که به ساخت مسجد در یکی از شهرهای سوئد اختصاص یافته بود، سرهای خوک قرار دادند.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۰۷:۰۱

تشدید تنش ها میان رژیم صهیونیستی و سوئد/تهدید تلاویو به قطع روابط دیپلماتیک خود با استکهلم
خبرگزاری شبستان:در پی اظهارات وزیرخارجه سوئد درباره کشتار غیرقانونی فلسطینی‌ها توسط نیروهای صهیونیستی و واکنش تند تل‌آویو به این اظهارات، تنش ها در روابط میان سوئد و رژیم صهیونیستی بالا گرفته است.

۱۳۹۴/۹/۱۶ - ۱۲:۳۰

مناسبات ایران و سوئد روی ریل ترقی
خبرگزاری شبستان:از بین رفتن تحریم‌ها ‌فرصت مناسبی را برای توسعه تعاملات میان ایران و سایر کشورها را فراهم کرده است، کشور سوئد نیز در این میان هم پای سایر رقیبان اروپایی خود در تلاش برای نفوذ به بازار ایران و سرمایه گذاری در بخش های مختلف است.

۱۳۹۴/۹/۱۶ - ۱۱:۱۸

سوئد اعدام های فراقانونی فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی را محکوم کرد
خبرگزاری شبستان:وزیر امور خارجه سوئد،رژیم صهیونیستی را متهم به اجرای اعدام های فرا قانونی فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی کرد.

۱۳۹۴/۹/۱۴ - ۱۵:۴۴