خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تنوع فرهنگی
نوروز بازار، نمایشگاهی از تنوع فرهنگی بازارهای گیلان زمین
نوروز بازار نمایشگاهی از تنوع فرهنگی بازارهای گیلان زمین در جشنواره ترنم بهار منطقه آزاد انزلی است.

۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۵:۵۰

بناهای اسلامی در هند
خبرگزاری شبستان: تمدن اسلامی در کشور هندوستان سرزمین نژادها و ادیان و فرهنگ های متنوع با بناهای اسلامی و مساجد در گوشه و کنار آن خودنمایی می کند و جلوه ای دیگر به این سرزمین داده است.

۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۱۱:۳۵

ایران مظهر تنوع فرهنگی
خبرگزاری شبستان: معاون میراث فرهنگی کشور، ایران را مظهر تنوع فرهنگ ها دانست و گفت: در این روز هدف نخست کنوانسیون یونسکو اینست که از تنش ها و جنگ جلوگیری کرده و به تفکرهای مختلف احترام گذاشته شود.

۱۳۹۵/۲/۳۰ - ۰۹:۱۱

نماینده پارلمان لبنان
تروریست‌ها فرهنگ اصیل اسلامی را نشانه گرفته‌اند/تنوع فرهنگی را در آسیا حفظ کنیم
خبرگزاری شبستان: نماینده پارلمان اروپا با بیان اینکه تروریستها فرهنگ اصیل اسلامی را که بخشی از ان در ایران وجود دارد نشانه گرفته اند گفت: ما باید سعی کنیم این تنوع فرهنگی را حفظ کنیم.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۲:۱۱

مدیرمرکز پژوهش‌های کردستان شناسی دانشگاه کردستان:
تنوع فرهنگی در ایران نیاز به گفتمان سازی علمی دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرمرکز پژوهش‌های کردستان شناسی دانشگاه کردستان عنوان کرد: تنوع فرهنگی در ایران نیاز به گفتمان سازی علمی دارد و این مهم باید توسط پژوهشگران وصاحب نظران انجام شود.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۷

کرمانشاه نماد بارز و مشخص تنوع فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، اظهار کرد: اهمیت دادن به فرهنگ های محلی و اقوام، نه تنها به هیچ وجه با همبستگی ملی منافات ندارد بلکه در جهت تقویت و چسبندگی بیشتر ان حرکت می کند.

۱۳۹۴/۴/۲۱ - ۱۰:۴۹

وجود قابلیت های فرهنگی می تواند استان یزد را به عنوان پایتخت کتاب ایران مطرح کند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، با اشاره به وجود قابلیت های متنوع فرهنگی در این استان گفت: استان یزد می تواند به عنوان یکی از کاندیداهای اصلی در بحث انتخاب پایتخت کتاب ایران مطرح باشد.

۱۳۹۳/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۹