خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸

الخميس ٢٣ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سواد آموزی
تشدید طرح سواد آموزی در استان لرستان
خبرگزاری شبستان: معاون سواد آموزی آموزش و پرورش لرستان از تشدید طرح سواد آموزی جهت مقابله با بیسوادی در این استان خبرداد.

۱۳۹۴/۳/۹ - ۱۳:۲۸

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی:
رشد بیش از ۱۶ درصدی جذب سواد آموزان نسبت به میانگین کشوری
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی از رشد ۱۶.۷ درصدی جذب بی سوادان در استان نسبت به میانگین کشوری خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۲۱:۲۹

با امضای وزیر آموزش و پرورش:
دستورالعمل «سوادآموزی» به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ شد
خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش وپرورش مصوبه هیئت وزیران را درخصوص «سوادآموزی» به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ کرد.

۱۳۹۴/۱/۳۱ - ۰۹:۰۸

ثبت نام ۲۰ میلیون نفر در دوره های سواد آموزی/نرخ باسوادی گروه ۱۰ تا ۴۹ سال حدود ۹۵ درصد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور با بیان این که قریب به ۲۰ میلیون نفر در دوره های آموزشی سواد آموزی در طول دوران پس از انقلاب ثبت نام کرده اند، نرخ باسوادی کشور در گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال را حدود ۹۵ درصد و بالاتر عنوان کرد.

۱۳۹۴/۱/۲۵ - ۰۸:۳۵

راه اندازی بیش از یک هزار ۵۰۰ مرکز یادگیری محلی/ شناسایی بیش از ۳ هزار سواد آموز در سطح عالیه
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور از راه اندازی بیش از یک هزار ۵۰۰ مرکز یادگیری محلی خبر داد و گفت: بیش از سه هزار و ۶۰۰ نفر که تحصیلات اولیه خود را در نهضت گذرانده و به تحصیلات عالیه رسیده اند، تاکنون شناسایی شده است.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۲۱:۰۰

نام گذاری سال ها در راستای پایه گذاری تمدن نوین اسلامی/تعلیم و تربیت مهم ترین وظیفه دولت نسبت به مردم
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر آموزش وپرورش نام گذاری سال ها با اندیشه و تدبیر رهبری را در راستای پایه گذاری تمدن نوین اسلامی دانست و افزود: حفاظت از منافع مردم و تعلیم و تربیت مهم ترین وظایف دولت نسبت به مردم است.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۱۳:۳۶

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری مرکزی:
سوادآموزی از شاخص های توسعه یافتگی ها کشور است
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری مرکزی گفت: سوادآموزی از شاخص های مورد ارزیابی در توسعه یافتگی کشور و دستیابی به موفقیت های روز افزون است.

۱۳۹۳/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۰

زائرین بی سواد کهگیلویه و بویراحمد از نعمت سواد برخوردار می شوند
خبرگزاری شبستان: زائرین 10 تا 49 سال حج تمتع، عمره وعتبات عالیات بی سواد کهگیلویه و بویراحمد باسواد می شوند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۵

کسب چهار رتبه برتر کشوری و استانی توسط کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله علیه) کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر کشوری کمیته امداد در راستای اجرای طرح های اشتغال و کسب سه رتبه برتر استانی در راستای طرح تکریم ارباب رجوع، اقامه نماز و سوادآموزی توسط این نهاد در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۳:۱۲

معاون وزیر آموزش وپرورش:
ارتقاء سواد و توانمندسازی افراد در اقتصاد خانواده اثرگذار است
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه ارتقای سواد و توانمندسازی افراد در اقتصاد خانواده اثرگذار است، خاطرنشان کرد: افراد با داشتن سواد می توانند درآمد بیشتری کسب کرده و با بالا بردن قدرت ریسک برای سرمایه گذاری، وضعیت اقتصادی خود را بهبود بخشند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۷

شناسایی بیش از 11 هزار  والدین بی سواد در استان اصفهان
خبرگزاری شبستان: معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بیش از 11 هزار والدین بی سواد در استان اصفهان شناسایی و بیش از 3 هزارو 400 نفر برای آموزش جذب شده اند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۴

صدمات ناشی از بیسوادی گریبان گیر تمامی افراد جامعه است
خبرگزاری شبستان: معاون نهضت سواد آموزی استان همدان گفت: باید به بحث سواد آموزی در جامعه توجه ویژه شود چرا که صدمات ناشی از بیسوادی گریبان گیر تمامی افراد جامعه است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۳

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان:
پیشنهاد تخفیف مجازات برای زندانیان در حال سوادآموزی
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس با بیان اینکه تعریف از سواد در کشور کهنه شده است، گفت: می توان با اجرای سیاست های تشویقی تخفیف مجازات برای زندانیانی که سواد می آموزند، در نظر گرفت

۱۳۹۳/۱۰/۹ - ۱۳:۲۶

برنامه های گرامیداشت هفته سواد آموزی در کردستان تشریح شد
خبرگزاری شبستان: معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش کردستان از اجرای ویژه برنامه های مختلف و متنوع در راستای گرامیداشت هفته سواد آموزی در استان خبر داد.

۱۳۹۳/۱۰/۳ - ۱۴:۲۸

طرح سوادآموزی اولیای بی سواد در لرستان اجرایی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، گفت: جهت مبارزه با بی سوادی در استان طرح سوادآموزی اولیای بی سواد استان لرستان اجرایی می شود.

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۱۳:۳۴

اجرای طرح تشویقی جهت جذب اولیای بی سواد به دوره های سواد آموزی
خبرگزاری شبستان: معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان لرستان، از اجرای طرح های تشویقی جهت جذب اولیای بی سواد دانش آموزان در دوره های سواد آموزی خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۲ - ۱۱:۲۹

عقد تفاهم نامه همکاری جهت ریشه کنی بی سوادی در لرستان
خبرگزاری شبستان: معاون نهضت سواد آموزی لرستان از عقد تفاهم نامه همکاری با نهاد های اجرایی استان جهت توسعه سواد آموزی و ریشه کنی بی سوادی در این استان خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۲۷ - ۱۲:۴۴

اولیای بی سواد دانش آموزان شناسایی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر نهضت سواد آموزی استان لرستان، از طرح شناسایی اولیای بی سواد دانش آموزان و ارائه آموزش های نهضت به آنان خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۲۵ - ۱۴:۳۸

حل مشکل بی سوادی نیازمند برنامه ریزی هایی مطابق با شرایط هر استان است
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر آموزش و پرورش، با بیان اینکه عمده جمعيت بی سواد كشور بالای 50 سال سن دارند، اظهار داشت: برای حل مشکل بی سوادی باید برنامه ریزی هایی مطابق با شرایط جامعه، اقلیم و نوع زندگی مردم هر استان انجام شود.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۲۰:۲۲

عدم توجه به مسائل سوادآموزی و آموزشی می تواند یک جامعه را به فروپاشی بکشاند
خبرگزاری شبستان: مديركل آموزش‌ و پرورش خوزستان، اظهار داشت: عدم توجه به مسائل سوادآموزی و آموزشی می تواند یک جامعه را به فروپاشی بکشاند.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۷:۲۷