خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سواد آموزی
با برنامه ریزی صحیح نظام تعلیم و تربیت را مدیریت کنیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مسجد مکی زاهدان گفت: با برنامه ریزی و سیاستگذاری صحیح نظام تعلیم و تربیت را در کشور مدیریت کنیم.

۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۴:۰۳

ایجاد انگیزه در بی سوادان، حلقه مفقوده در آموزش سواد آموزی
خبرگزاری شبستان: نهضت سواد آموزی یکی از بخش های موثر در راستای ارتقای جامعه است که می تواند با آموزش گام های موثری در راستای اقتصاد و فرهنگ جامعه بردارد اما حلقه مفقوده در آموزش سواد آموزی ایجاد انگیزه در بی سوادان است.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۰:۳۵

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان مطرح کرد؛
اصفهان، سومین استان باسواد کشور/ تلاش برای ریشه‌کن کردن بی‌سوادی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: استان اصفهان در حال حاضر رتبه سوم از نظر باسوادی را در کشور به خود اختصاص داده و تلاش ما آن است که هرچه سریعتر بی‌سوادی را در این استان ریشه‌کن کنیم.

۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۰۸:۲۱

مرکز یادگیری محلی ناحیه یک رشت افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس نهضت سوادآموزی گیلان با بیان اینکه ریشه کنی بی سوادی از اهداف مهم دولت است گفت: مرکز یادگیری محلی ناحیه یک رشت ۲۰ شهریور راه اندازی خواهد شد.

۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۴:۱۴

همت مادران موانع تحصیل را شکست
خبرگزاری شبستان: برای اولین بار بعد از سال ها مادرانی توانسته اند نام فرزند خود را بنویسند و این بار نیز توانستند،همانند نقش نمونه مادری و همسری در مسیر سواد آموزی نیز نمونه باشند.

۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۳:۵۶

فعالیت‌های سوادآموزی در استان بوشهر برون سپاری می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون سوادآموزی استان بوشهر گفت: در راستای زدودن بی‌سوادی برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی فعالیت‌های سوادآموزی در استان بوشهر برون سپاری می‌شود.

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۳:۰۳

برنامه‌های سوادآموزی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ادامه می‌یابد
خبرگزاری شبستان: معاون سوادآموزی استان بوشهر با اشاره به میزان باسوادی در افراد زیر ۵۰ سال در استان بوشهر تاکید کرد: رنامه‌های سوادآموزی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ادامه می‌یابد.

۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۶:۵۶

تاکید بر ارائه راهکارهای مناسب در راستای ریشه کنی بی سوادی و گرایش به سواد آموزی
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر ارائه راهکارهای مناسب در راستای ریشه کنی بی سوادی و گرایش به سواد آموزی از سوی مسئولان تاکید کرد.

۱۳۹۵/۳/۴ - ۱۴:۵۸

در سال جاری؛
۵۰ هزار بی سواد جذب نهضت سواد آموزی شدند
خبرگزاری شبستان: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان، اظهار داشت: امسال موفق به جذب ۵۰ هزار سوادآموز خوزستانی شده ایم و یک هزار و ۱۰۰ نفر نیز از کودکان بازمانده از تحصیل را به مدرسه و تحصیل بازگرداندیم.

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۷

طی تفاهم نامه ای صورت می گیرد:
برگزاری کارگاه آموزشی کوتاه مدت ویژه آموزش دهندگان نهضت سواد ‌آموزی
خبرگزاری شبستان:تفاهم نامه همکاری موسسه آموزش عالی علمی کاربردی، بهزیستی و تامین اجتماعی و سازمان نهضت سوادآموزی ظهر امروز با حضور رییس این موسسه و رییس سازمان نهضت سوادآموزی منعقد شد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۵

مدرسه کودکان کار در همدان راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان:معاون نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش استان همدان، از راه اندازی مدرسه کودکان کار در همدان خبرداد و گفت: این مدرسه باهدف تعلیم دانش آموزان و عدالت آموزشی تاسیس می شود.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۵

کتابت قرآن کریم به همت سوادآموزان کردستانی
 آیاتی از کلام الله مجید همزمان با هفته سوادآموزی توسط سواد آموزان دوره انتقال کردستان در صحن قدیم مسجد جامع سنندج کتابت شد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۰۶:۲۲

برنامه های هفته سواد آموزی در چهارمحال و بختیاری تشریح شد
خبرگزاری شبستان: معاون سوادآموزی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با هفته سوادآموزی ویژه برنامه «پل» با موضوع سوادآموزی در صدا وسیمای مرکز استان پخش می شود.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۰

آغاز طرح کتابت آیات قرآنی توسط سواد آموزان کهگیلویه و بویراحمدی
خبرگزاری شبستان: همزمان با سراسر کشور طرح کتابت آیات قرآنی توسط سواد آموزان در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۸

کمتر از پنج درصد جمعیت کشور بی سواد هستند
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نهضت سوادآموزی گفت: کمتر از پنج درصد از جمعیت کشور بی سواد هستند و ارائه خدمات سوادآموزی براساس اولویت است.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۰۸:۱۷

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
افت ۴۳ درصدی عملکرد سوادآموزی در قزوین
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور و معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با وجود اقدامات انجام شده در عرصه سوادآموزی، از پیشرفت کمی استان در این حوزه رضایت ندارم به طوری که ۴۳ درصد افت عملکرد کمی نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته داشته است.

۱۳۹۴/۹/۹ - ۱۳:۴۹

۲۱ مربی کانون های مساجد در امر نهضت آموزی فعال هستند
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: ۲۱ مربی کانون های مساجد در امر نهضت آموزی برای کاهش بی سوادی در شهرستان بیله سوار فعال هستند.

۱۳۹۴/۸/۳۰ - ۱۵:۳۰

کانون های مساجد در ریشه کن کردن بی سوادی شهرستان بیله سوار فعال است
خبرگزاری شبستان: رئیس نهضت سواد آموزی بیله سوار گفت: مربیان و مدیر مسئولان کانون های مساجد همکاری مناسبی با آموزش و پرورش شهرستتان بیله سوار در ریشه کن کردن بی سوادی این منطقه دارند.

۱۳۹۴/۸/۳۰ - ۱۵:۳۰

معاون وزیر آموزش وپرورش در غرفه شبستان:
جرایم والدینی که مانع تحصیل فرزندانشان هستند
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه پیش بینی شده تا تحصیل اجباری مقطع راهنمایی در برنامه ششم توسعه وارد شود،گفت: سه ماه حبس و یک میلیون تومان جریمه نقدی از جرایم والدینی است که مانع تحصیل فرزندانشان می شود.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۱:۳۹

کیفیت بخشی یکی از برنامه های حوزه سواد آموزی در کردستان است
خبرگزاری شبستان: معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش کردستان با تاکید بر پیگیری برنامه های سواد آموزی در سطح استان، بر کیفیت بخشی برنامه های حوزه سواد آموزی تاکید کرد.

۱۳۹۴/۵/۱۸ - ۱۳:۵۲