خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٣ شعبان ١٤٤١

Tuesday, April 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شیعه انگلیسی
مسئول بسیج طلاب استان گلستان:
شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی به وحدت لطمه می زند
حجت الاسلام رجنی با بیان اینکه شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی به وحدت لطمه می زند، گفت: با برگزاری همایش های وحدت به دنبال این هستیم که مانع از تفرقه افکنی شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی در جامعه شویم.

۱۳۹۸/۹/۲۶ - ۱۲:۲۷

نماینده ولی فقیه در البرز:
عامل تفرقه امت اسلامی شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی است / وحدت مسلمانان مهم‌ترین موضوع راهبردی جهان اسلام
آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با جمعی از اساتید، روحانیون و ائمه جماعات نمازخانه‌های اهل سنت استان البرز گفت: عامل تفرقه امت اسلامی شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی است.

۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۸:۰۷

تولیت مدرسه علمیه مروی:
برگزاری مجالس لعن و برائت، بدعت تشیع انگلیسی است
آیت‌الله تحریری تاکید کرد: برگزاری مجالس لعن و برائت، بدعتی از سوی لندن‌نشین‌ها است که بین شیعه و اهل سنت اختلاف و تفرقه ایجاد کنند زیرا نابودی وحدت مسلمانان مهترین هدف تشیع انگلیسی است.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۵:۰۷

حجت الاسلام علی ثمری:
عدالت محوری امام زمان (عج) از جنس تقوای الهی است
خبرگزاری شبستان: کارشناس مذهبی در مراسم دعای ندبه شهرستان عسلویه گفت: عدالت محوری امام زمان (عج) از جنس تقوای الهی است و حضرت به این معنا و موهبت الهی توجه دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰

امام جمعه تبریز:
فرقه شیرازی هیچ دفاعی از حرم اهل بیت در عراق و سوریه نداشته است
آل هاشم گفت: زمانی که حرم مطهر اهل بیت(ع) در سوریه و عراق مورد تعرض وهابیت و داعش قرار گرفت؛ فرقه شیرازی هیچ کمکی در حمایت از جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم نداشت.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۲۳:۲۶

ابراهیمی در گفت و گو با شبستان:
شیعه انگلیسی عامل حمله به سفارت ایران در لندن بود
خبرگزاری شبستان: کارشناس سیاست خارجی عامل اصلی حمله به سفارت ایران در لندن را شیعه انگلیسی به منظور ایجاد تفرقه بین مسلمانان دانست.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۶

شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی، طراحی دشمن برای مقابله با اسلام ناب محمدی
خبرگزاری شبستان: شعله ور شدن آتش جنگ های مذهبی شیعه و سنی، استراتژی دشمن در جنگ نرم برای مقابله با اسلام ناب محمدی و صدور انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۵:۴۳

حجت الاسلام سید مرتضی حسینی:
جلوگیری از ترویج شیعه انگلیسی و روشنفکر نمایی در هیئت ها ضرورت است
خبرگزاری شبستان: عضو سابق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باید از ترویج شیعه انگلیسی و روشنفکر نمایی در هیئت ها جلوگیری شود.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۲۱:۵۵

شیعه انگلیسی، ماموریت فتنه انگیزی در جهان اسلام و سوء استفاده از احساسات مذهبی را دارد
خبرگزاری شبستان: مدرس حوزه مقابله با اسلام اصیل در جبهه درونی را، از برنامه های اصلی شیعه انگلیسی برشمرد و گفت: تشیع انگلیسی با مبارزه درون مذهبی و ایجاد تزلزل در تفکرات شیعیان، آنها را از تفکر انقلابی و خط مقاومت اسلامی دور می کند.

۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۴:۰۷

خطیب جمعه آران و بیدگل:
شیعه انگلیسی و سنّی امریکایی، هر دو توطئه دشمنان اسلام است
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه آران و بیدگل، شیعه انگلیسی و سنی امریکایی را دو توطئه بزرگ دشمنان اسلام دانست و گفت: شیعه افراطی که به تخریب اسلام می پردازد و سنی افراطی که منشأ گروه هایی همچون داعش و وهابیت است، هر دو ریشه اسلام را می خشکاند.

۱۳۹۵/۱۰/۳ - ۱۷:۲۱

جریان تشیع انگلیسی با شاه تقیه و با امام خمینی(ره) ستیز داشتند
خبرگزاری شبستان:عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به جریان تشیع لندنی گفت: ولایتی های بی دین یا همان جریان تشیع لندنی خطی است که قبل از انقلاب هم بوده است، این دسته با شاه تقیه داشتند و با امام خمینی(ره) ستیز می کردند.

۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۲۲:۱۹

همایش ملی بررسی ماهیت تشیع انگلیسی
همایش ملی بررسی ماهیت تشیع انگلیسی عصر سه شنبه در حوزه هنری برگزار شد.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۰:۴۸

رحیم‌پور ازغدی:
تفسیر شیعه انگلیسی از تشیع خودمحورانه و سازش کارانه است
خبرگزاری شبستان: نباید تصور کنیم این شیعیان به چند نفر و چند دکان خلاصه شده‌اند؛ شیعه انگلیسی قبل تر از خود انگلستان وجود داشته همان کسانی که این تفکر را ایجاد کردند در زمان حضرت علی (ع)، امام حسن(ع) و امام حسین (ع) نیز ایشان را تنها گذاشتند.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۰:۱۳

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:
تشیع انگلیسی به استکبار مشروعیت داده و جنگ با اسرائیل را مذموم می‌داند
خبرگزاری شبستان:دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی از شاخصه‌های شیعه حقیقی است اما تشیع انگلیسی تلاش دارد تا به استکبار مشروعیت داده و جنگ با اسرائیل را مذموم نشان دهد.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۰۹:۵۹

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:
سرچشمه مشکلات زندگی بشر عدم پایبندی به موازین الهی است
خبرگزاری شبستان:دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: مشکلات زندگی بشر از عدم پایبندی به موازین الهی سرچشمه می‌گیرد و اسلام آمریکایی با کم رنگ کردن احکام الهی، اسلامی را ترویج و معرفی می کند که فاصله زیادی با اسلام حقیقی دارد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۵

اکونومیست گزارش داد:
جذابیت اسلام برای انگلیسی ها/ نگاهی به تجارب هزاران تازه مسلمان
خبرگزاری شبستان: هر ساله شمار زیادی از مردم انگلیس به دین مبین اسلام مشرف می شوند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۸

نویسنده "اسلام و جریان های تکفیری" در گفتگو با شبستان:
تشیع انگلیسی؛ به نام اهل بیت (ع) به کام بریتانیا!
خبرگزاری شبستان: متاسفانه برخی با شعارهای مقدس و دفاع از اهل بیت (ع) در دام انگلستان قرار گرفته و ضربه سهمگینی را با همین شعار مقدس به مسلمانان وارد می کنند.

۱۳۹۴/۷/۲۵ - ۱۳:۳۸