خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

الأربعاء ١٥ المحرّم ١٤٤٠

Wednesday, September 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رژیم اسرائیل
بیانیه پایانی کنفرانس علمای مقاومت:
به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی خیانت است/ مقاومت تنها راه بیرون راندن اشغالگران است
خبرگزاری شبستان: علمای مقاومت در پایان کنفرانس "میان وعده بالفور و وعده الهی" ضمن محکومیت تلاش برخی کشورها مانند عربستان برای عادی سازی روابط با رژیم صهیوینستی، مقاومت را تنها راه پایان یافتن اشغالگری دانستند.

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۰:۳۱

اعتراف رژیم صهیونیستی به قدرت مقاومت؛ کرنش يا توطئه؟!
خبرگزاری شبستان: تغییرات بسیاری همزمان با بیداری اسلامی در منطقه به وجود آمده به گونه ای که وقایع جهان عرب از سال ۲۰۱۱ میلادی شدت خشم جوانان و مردم مسلمان علیه دشمن اصلی امت اسلامی رژیم صهیونیستی است.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۰۹:۱۸

در پاسخ به حمله موشکی اسرائیل به تونلی در نوار غزه
گروه های مقاومت: حسابمان با رژیم صهیونیستی سنگین تر شد/ تمام گزینه ها موجود است
خبرگزاری شبستان: به دنبال اقدام رژیم صهیونیستی در موشک باران تونلی در نوار غزه، گروه های مقاومت حماس و جهاد اسلامی وعده دادند که این اقدام اسرائیل بی پاسخ نخواهد ماند.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۰۰:۳۲

اذعان رسانه های رژیم صهیونیستی به شکست این رژیم در هر دو جبهه سوریه و فلسطین
خبرگزاری شبستان: شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم در دو جبهه سوریه و فلسطین شکست خورده است و بسیاری از فعالیت های اطلاعاتی آنها ناموفق و اشتباه بوده است.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۰۸:۳۸

مطهری در جمع خبرنگاران:
آمریکا و اسراییل پشت پرده استقلال کردستان عراق هستند
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس اول مجلس در مورد همه پرسی در اقلیم کردستان عراق گفت: امریکا و اسراییل پشت پرده استقلال کردستان عراق هستند.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۳:۰۶

اذعان به عجز و ناتوانی ارتش رژیم صهیونیستی در برابر حزب الله
خبرگزاری شبستان: مسئولان رژیم صهیونیستی، اذعان می کنند که ارتش این رژیم از مقابله با حزب الله لبنان عاجز است و هرگونه اشتباه موجب خواهد شد تا اسرائیل از روی نقشه محو شود.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۱۳

بازدید فرزند پادشاه بحرین از مرکز صهیونیستی "سیمون ویزنتال" با هدف ایجاد پل صلح و سازش
خبرگزاری شبستان: در زمانی که بسیاری از گزارش ها از سفر ولی عهد سعودی به سرزمین های اشغالی و تحکیم روابط سعودی-اسرائیلی به صورت مخفیانه حکایت دارد، رژیم بحرین نیز همین ننگ را به صورت آشکار انجام می دهد.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۶:۴۶

سوریه، مدفن سیاست های آمریکا و گورستان آرزوهای طمع ورزانه رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: «یوسی ملمن» تحلیلگر اسرائیلی، سفر اخیر رئیس موساد به واشنگتن به منظور بررسی نفوذ ایران و حزب الله در سوریه را «مشارکت در تشییع جنازه سیاست آمریکا در سوریه» توصیف و آمریکائی ها را عزادار و صهیونیست ها را داغدیده برشمردند.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۰۸:۳۴

حبس پیکر ۲۵۹ شهید در «مقابر الارقام» رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: «سالم خله» رئیس کمیته ملی تحویل پیکر شهدا و جست و جوی مفقودین فلسطین تأکید کرد نیروهای رژیم صهیونیستی هنوز پیکر ۲۴۹ شهید را در «مقابرالارقام» و پیکر ده شهید را در سردخانه های خود نگه داشته است.

۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۷:۴۲

حملات جدید نیروهای صهیونیست به کرانه باختری و قدس اشغالی
خبرگزاری شبستان: نیروهای رژیم صهیونیستی بامداد روز جمعه در رام الله و الخلیل در کرانه باختری و قدس اشغالی برای دستگیری و سرکوب فلسطینیان حمله ور شدند.

۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۵:۴۷

به مناسبت یازدهمین سالگرد پیروزی در جنگ ۳۳ روزه؛
سید حسن نصرالله: اسرائیل در هر جنگ جدید شکست سنگین تری خواهد خورد
خبرگزاری شبستان: دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی به مناسبت یازدهمین سالگرد پیروزی حزب الله در جنگ ۳۳ روزه تأکید کرد که دوران تهدیدهای رژیم صهیونیستی پایان یافته و روزگار پیروزی های مقاومت فرا رسیده است.

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰۸:۲۰

بازداشت ماهیگیران فلسطینی در نوار غزه به دست نیروهای رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: نیروهای رژیم صهیوینستی، دو نفر از ماهیگیران فلسطینی را در نوار غزه بازداشت و قایق آنها را مصادره کردند.

۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۰۸:۳۷

در خواست مجدد پارلمان اردن برای اخراج سفیر رژیم صهیوینستی از این کشور
خبرگزاری شبستان: هشتاد و دو نماینده پارلمان اردن با امضاء یادداشتی خواستار اخراج سفیر رژیم صهیوینستی از این کشور شدند.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۶:۵۳

پلیس رژیم صهیونیستی: نتانیاهو به دریافت رشوه و خیانت در امانت متهم است
خبرگزاری شبستان: پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد نخست وزیر این رژیم به فساد، دریافت رشوه، فریبکاری و خیانت در امانت متهم است.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۴:۰۷

سیاست های شرم آور رژیم های عربی در قبال مسائل امت اسلامی
خبرگزاری شبستان: همدستی برخی سران عرب و حمایت بی چون و چرا از تروریسم، این کشورها را به قهقرا فرو خواهد برد و محصولی جز پشیمانی برایشان به بار نخواهد آورد.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۰۹:۰۹

درخواست نتانیاهو برای معاوضه شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری با مناطق عرب نشین در سرزمین های اشغالی
خبرگزاری شبستان: نخست وزیر رژیم صهیسونیستی به آمریکا پیشنهاد داده است تا شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری با مناطق عرب نشین در سرزمین های اشغالی معاوضه شود.

۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۷:۰۹

از قدس شریف تا عوامیه؛ رژیم صهیونیستی و سعودی دو روی یک تروریسم
خبرگزاری شبستان: همزمانی عملیات نیروهای رژیم صهیونیستی در قدس شریف با حمله نیروهای رژیم سعودی به "عوامیه"، دو نمونه اجرایی علیه شهروندان است که از ایدئولوژی افراطگرایی مبتنی بر تروریسم و استفاده از زرو مقابل تمام مخالفان با رژیم حاکم برآمده است.

۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۶:۰۴

رفتارهای جنون آمیز رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی و رابطه آن با شکست تروریسم در سوریه و عراق
خبرگزاری شبستان:شکی نیست که میان شکست گروه های تروریستی موردحمایت رژیم صهیونیستی و تنش اخیرآن در"قدس اشغالی" ارتباط قوی وجود دارد؛به گونه ای که این رژیم می کوشد به جبران شکست تروریسم درمنطقه در یهودی سازی قدس و از بین بردن هویت اسلامی آن تسریع کند.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۸:۳۵

دیدار محرمانه وزیر خارجه امارات با نتانیاهو در نیویورک
خبرگزاری شبستان: روزنامه اسرائیلی "هارتص" فاش کرد که "عبدالله بن زاید آل نهیان" –وزیر خارجه امارات- سال ۲۰۱۲ با "بنیامین نتانیاهو" –نخست وزیر رژیم صهیونیستی- در نیویورک دیدار داشته است.

۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۷:۱۸

شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله ارتش رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: خبرگزاری شبستان: نیروهای رژیم صهیوینستی به سمت یک جوان فلسطینی در کرانه باختری شلیک و او را به شهادت رساندند.

۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۲:۰۸