خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶

الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨

Wednesday, March 29, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رژیم اسرائیل
رژیم آپارتاید صهیونیستی؛ از اشغالگری تا نژادپرستی بی سابقه
خبرگزاری شبستان: توجه به واقعیت ها و ادله ای که ثابت شده است، هیچ جای شک نیست که اسرائیل به خاطر سیاست ها، اقدامات و اعمال نظام آپارتایدی علیه مردم فلسطین، یک رژیم جنایتکار و نژاد پرست است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۲

افزایش بودجه شهرداری قدس اشغالی برای تداوم یهودی سازی این شهر اسلامی
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی بودجه شهرداری قدس اشغالی را در جهت تداوم پروژه های یهودی سازی این شهر افزایش داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۱

نتانیاهو در مسکو به دنبال چیست؟
خبرگزاری شبستان: با توجه به گسترش دامنه عملیات ارتش سوریه در ریف شرقی حلب و پیشروی های آن به سمت "الرقه"، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با سفر به روسیه می کوشد تا نگرانی های امنیتی رژیم صهیونیستی را مرتفع کند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۳

خودداری رژیم صهیونیستی از اعطای مجوز کار به سازمان دیده بان حقوق بشر
خبرگزاری شبستان: دیده بان حقوق بشر روز جمعه اعلام کرد مقامات رژیم صهیونیستی درخواست این سازمان مبنی بر اعطای مجوز کار به مدیر بخش اسرائیل و فلسطین این سازمان را رد کرده است.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۸:۳۵

برای اولین بار؛
انتقاد ترامپ از شهرک سازی های رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور آمریکا برای اولین بار از زمان آغاز ریاست جمهوری اش تاکنون، از شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطینی انتقاد کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۲۸

تهدید بشار اسد به موشکباران تل آویو و فرودگاه بن گوریون
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور سوریه تهدید کرد چنانچه رژیم صهیونیستی باری دیگر به دمشق و فرودگاه نظامی المزه حمله کند، تل آویو و فرودگاه بن گوریون را با موشک های اسکاد روسیه هدف قرار خواهد داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۱

ساخت ۱۵۳ واحد شهرک نشین جدید در قدس اشغالی قطعی شد
خبرگزاری شبستان: مسئولان رژیم صهیونیستی به صورت نهایی با ساخت ۱۵۳ واحد شهرک نشین در شرق قدس اشغالی موافقت کردند.

۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۱۳:۰۲

تغییر گفتمان رژیم های عربی در قبال رژیم صهیونیستی؛ از دشمنی تا عادی سازی روابط و صلح
خبرگزاری شبستان: جهان عرب و رهبران آن، که روزی سخن از مبارزه با رژیم اشغالگر صهیونیستی به میان می آوردند و چندین جنگ نیز علیه آن به راه انداختند، اما چند دهه است که از ایفای نقش خود ناتوان گشته و در صف آشتی و تقویت روابط با این رژیم ایستاده اند.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۰۸:۴۰

نتانیاهو، اولمرت و شارون؛ رسوایی فسادهایی که رژیم صهیونیستی را لرزاند
خبرگزاری شبستان: با توجه به تحقیقات جاری در مورد پرونده فساد «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر اسرائیل، مروری بر رسوایی و فسادهای دیگر در عرصه سیاسی این رژیم خواهیم داشت.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۷

بازجویی پلیس اسرائیل از نتانیاهو به اتهام فساد
خبرگزاری شبستان: پلیس رژیم صهیونیستی، اوایل هفته آتی، از نخست وزیر این رژیم، به اتهام مسئله ای مرتبط با فساد، بازحویی خواهد کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۲

چرا قطعنامه شورای امنیت، نتانیاهو و متحدانش را به خود لرزاند؟
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور آمریکا در روزهای پایانی زمامداری، با عدم حمایت خود، لرزه به اندام «اسرائیل» و هم پیمانان عربش انداخت؛ دلایل حقیقی عقب نشینی مصر و ورود چهار کشور به میدان مبارزه در شورای امنیت چه بود؟

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۰۹:۵۰

براساس قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل؛
اسرائیل باید، یک میلیارد دلار غرامت، به لبنان پرداخت کند
خبرگزاری شبستان: مجمع عمومی سازمان ملل، رژیم صهیوینستی را به پرداخت حدود یک میلیارد دلار غرامت، به دلیل ایجاد آلودگی نفتی در سواحل لبنان مکلف کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۳ - ۱۵:۰۱

RT گزارش می دهد:
اجازه عربستان برای استفاده از پایگاه هایش برای حمله به ایران
خبرگزاری شبستان:شبکه تلویزیونی RT روسیه در گزارشی اخباری را در زمینه اجازه عربستان سعودی برای استفاده از پایگاه هایش در جهت حمله به جمهوری اسلامی ایران منتشر کرده است .

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۵:۱۵

رژیم صهیونیستی، به دنبال تسخیر حکام عرب
خبرگزاری شبستان: فلاکت نظامی و سیاسی و اخلاقی که بر جهان عرب حاکم است، از وقوع طوفانی خبر می دهد که همه را می سوزاند و در را به روی اسرائیل و دشمنان دیگر می گشاید.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۰۹:۱۴

۲۹ نوامبر؛ روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین
خبرگزاری شبستان:سال ۱۹۷۷ و پس از گذشت یک سال از قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل مبنی بر اتخاذ رویکردی جدید برای حل مسئله فلسطین و عقب نشینی صهیونیست ها از سرزمینهای اشغالی، روز بیست و نهم نوامبر هر سال به عنوان روز جهانی همبستگی بامردم فلسطین نام گرفت.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۰۸:۳۷

رژیم صهیونیستی از عربستان چه می خواهد و آل سعود به اسرائیل چه تقدیم کرده است؟
خبرگزاری شبستان: اسرائیل در حال حاضر چیزی از عربستان سعودی نمی خواهد، زیرا تمام خواسته های آن به صورت رایگان محقق شده و دشمنی علیه رژیم صهیونیستی در منطقه وجود ندارد مگر آنکه سلاح سعودی به سمت آن نشانه رفته است.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۰۸:۵۱

ناتوانی رژیم صهیونیستی در کنترل آتش سوزی حیفا / نتانیاهو دست به دامن دیگر کشورها شد
خبرگزاری شبستان: دامنه شراره های آتش شعله ور شده در سرزمین های اشغالی پس از چهار روز، باعث فرار دهها هزار نفر از شهر حیفا شده است.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۰۹:۲۲

اتهام نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دریافت رشوه از یک شرکت آلمانی
خبرگزاری شبستان: بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شبهات و سوء ظن هایی به سر می برد که ممکن است او را پس از دخالت شخصی اش به نفع شرکت تخصصی تولید و فروش زیر دریائی های آلمان به ورطه رسوائی جدیدی بکشاند.

۱۳۹۵/۸/۲۸ - ۱۵:۳۷

شهادت يك شهروند فلسطینی در کرانه باختری، به ضرب گلوله نیروهای صهیونیست
خبرگزاری شبستان: نیروهای رژیم صهیونیستی، یک جوان ۲۳ ساله فلسطینی را در کرانه باختری به شهادت رساندند.

۱۳۹۵/۸/۱۴ - ۱۰:۴۵

تحولات سوریه و دماغِ سوخته صهیونیست ها در سایه پیروزی های محور مقاومت
خبرگزاری شبستان: آنچه که موجب نگرانی اسرائیلی ها از تحولات سوریه شده، این است که احساس می کنند منافع و برنامه های استراتژیک آنان با توجه به پیروزی های ائتلاف «سوریه»، «روسیه» و «ایران» و نیز «حزب الله» و عملکرد آن در منطقه به طور کامل نابود شده است.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۰۸:۳۹