خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

الجمعة ٢٨ رمضان ١٤٣٨

Friday, June 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رژیم اسرائیل
صدای واحد مسلمانان در روز "قدس": قدس شریف نماد امت اسلامی است
خبرگزاری شبستان:تمام مسلمانان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یک صدا فریاد خواهند زد که فلسطین عربی است و عربی باقی خواهد ماند؛ این صرف یک شعار نیست، بلکه نقشه راهی برای تمام دنیاست و "قدس اشغالی شریف" قطب نمای امت اسلامی و جهان باقی خواهد ماند.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۸:۱۷

حمایت رژیم صهیوینستی از گروه تروریستی جبهه النصره؛ اهداف و حقیقت ها
خبرگزاری شبستان: سازمان ملل در گزارش اخیر خود اذعان کرد که رژیم صهیونیستی از تروریست ها در سوریه حمایت می کند که در این گزارش به تحلیل این موضع پرداخته شده است.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۰:۲۶

یک گام دیگر در راستای عادی سازی روابط
تماس مسئولان رژیم صهیونیستی و سعودی برای انجام پروازهای مستقیم از سرزمین های اشغالی به مکه
خبرگزاری شبستان: روزنامه صهیونیستی "یدیعوت احرانوت" اعلام کرد آمریکا به منظور هماهنگی جهت برقراری اولین پرواز مستقیم از فرودگاه "بن گوریون" به عربستان سعودی برای انتقال حجاج فلسطینی، با مسئولان سعودی، اردنی و تشکیلات خودگران در تماس است.

۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۶:۲۱

نگاهی دیگر به بحران قطر؛
از چوب حراج رژیم سعودی به قضیه فلسطین تا سنگ مظلومیتی که برای صهیونیست ها به سینه می زند
خبرگزاری شبستان: بحران عربستان سعودی با قطر پیامدهای متعددی داشته و آتش زیر خاکستر اختلافات میان دو کشور، به ویژه در زمینه عادی سازی روابط با بزرگترین و کینه توزترین دشمن مسلمانان و عرب ها در طول تاریخ، یعنی رژیم صهیونیستی را بیش از پیش کرده است.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۰۸:۵۱

با اشاره به اتفاقات پشت پرده؛
لیبرمن: حصول توافق عادی سازی کامل با دولت های عربی نزدیک است
خبرگزاری شبستان: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد در پشت پرده اتفاقاتی درجریان است که می تواند به توافق عادی سازی کامل با رژیم های عربی بیانجامد.

۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۶:۵۱

لیبرمن: اختلاف کشورهای عربی با قطر فرصت خوبی برای اسرائیل است
خبرگزاری شبستان: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت قطع روابط برخی کشورهای عربی با قطر می تواند باب تقویت همکاری و روابط منطقه ای را به روی این رژیم بگشاید.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۰:۵۸

پنجاهمین سال اشغال قدس شریف/ رژیم صهیونیستی به اشغالگری ادامه می دهد و رژیم های عربی به جنگ با خود مشغولند
خبرگزاری شبستان: حتی گذر زمان نیز طمع ورزی های صهیونیست ها در اشغال و اختصاصی کردند "قدس اشغالی" به خود را متوقف نکرده است؛ طمع ورزی هایی که پس از گذشت پنجاه سال از "یوم النکسه"، در سایه اقدامات عرب های خیانتکار واضح تر شده است.

۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۱۶:۲۹

ترامپ انتقال سفارت آمریکا از تلاویو به قدس اشغالی را تعلیق کرد
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور آمریکا وعده انتخاباتی خود مبنی بر انتقال سفارت این کشور در تلاویو به قدس اشغالی را به تعویق انداخت.

۱۳۹۶/۳/۱۲ - ۱۱:۴۶

محمود عباس: اسرائیل به هیچ یک از واسطه ها برای حل مسئله اسرا پاسخ نداده است
خبرگزاری شبستان: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که رژیم صهیونیستی تاکنون به هیچ یک از میانجی گری ها برای حل مسئله اسرای فلسظینی اعتصاب کننده در زندان های این رژیم پاسخ نداده است.

۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۳:۴۹

سید حسن نصرالله: دیوارکشی رژیم صهیونیستی در مرزهای لبنان نشانه شکست تمام طرح های این رژیم است
خبرگزاری شبستان: "سید حسن نصرالله" درخصوص موضوع دیوار کشی اسرائیل در مرزهای لبنان گفت: "صهیونیست ها خیلی سریع نشان دادند که دستگاه های اطلاعاتی و اقداماتشان تضعیف شده و از این رو شتابزده تصمیم به ایجاد این دیوار گرفتند.

۱۳۹۶/۲/۲۲ - ۱۳:۴۵

آیا گنبد آهنین، توان مقابله با روزانه ۲۰۰۰ موشک مقاومت را دارد؟!
خبرگزاری شبستان: کارشناسان نظامی اسرائیل اذعان کرده اند که حزب الله بیش از صد هزار موشک آماده به شلیک در حجم و ابعاد مختلف دارد که چنانچه جنگی دربگیرد می تواند روزانه با دو هزار موشک عمق سرزمین های اشغالی را هدف قرار دهد.

۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۳۳

حمله موشکی رژیم صهیونیستی به سوریه چند روز پس از تجاوز امریکا به پایگاه الشعیرات
خبرگزاری شبستان: در جمع کشورهای عربی و همسایه فلسطین تنها کشور سوریه است که با رژیم اسرائیل مبارزه می کند و هیچ گونه توافقی را با آن امضاء نکرده است، از این روست که همواره در معرض هدف و موشک های این رژیم قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۹:۳۴

تجاوز موشکی رژیم صهیونیستی به یکی از مواضع ارتش سوریه در نزدیکی فرودگاه بین المللی دمشق
خبرگزاری شبستان: دیروز پنجشنبه انفجاری در انبارهای ذخیره سوخت و مهمات واقع در جوار فرودگاه بین المللی دمشق به وقوع پیوست که از حمله هوایی رژیم صهیونیستی ناشی شده بود.

۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۰:۳۶

تحریم رژیم صهیونیستی از سوی هفتاد شهر اسپانیا/ شهر بارسلون به جمع تحریم کنندگان اسرائیل پیوست
خبرگزاری شبستان: شهر بارسلون رابطه خود با هرگونه نظام آپارتاید و نژادپرستی که رژیم صهیونیستی اعمال می کند را قطع و از این رژیم خواست تا قوانین بین المللی و سازمان ملل را اجرا کند.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۳:۳۹

اعتراف رژیم صهیونیستی به مداوای تروریست های حاضر در سوریه
خبرگزاری شبستان: ارتش رژیم صهیونیستی در گزارشی اذعان کرد که بیش از ۲۸۰۰ عنصر زخمی تروریستی را که از سوریه به اسرائیل آمده اند، مداوا کرده است.

۱۳۹۶/۱/۱۸ - ۱۲:۲۱

رژیم آپارتاید صهیونیستی؛ از اشغالگری تا نژادپرستی بی سابقه
خبرگزاری شبستان: توجه به واقعیت ها و ادله ای که ثابت شده است، هیچ جای شک نیست که اسرائیل به خاطر سیاست ها، اقدامات و اعمال نظام آپارتایدی علیه مردم فلسطین، یک رژیم جنایتکار و نژاد پرست است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۲

افزایش بودجه شهرداری قدس اشغالی برای تداوم یهودی سازی این شهر اسلامی
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیونیستی بودجه شهرداری قدس اشغالی را در جهت تداوم پروژه های یهودی سازی این شهر افزایش داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۱

نتانیاهو در مسکو به دنبال چیست؟
خبرگزاری شبستان: با توجه به گسترش دامنه عملیات ارتش سوریه در ریف شرقی حلب و پیشروی های آن به سمت "الرقه"، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با سفر به روسیه می کوشد تا نگرانی های امنیتی رژیم صهیونیستی را مرتفع کند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۳

خودداری رژیم صهیونیستی از اعطای مجوز کار به سازمان دیده بان حقوق بشر
خبرگزاری شبستان: دیده بان حقوق بشر روز جمعه اعلام کرد مقامات رژیم صهیونیستی درخواست این سازمان مبنی بر اعطای مجوز کار به مدیر بخش اسرائیل و فلسطین این سازمان را رد کرده است.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۸:۳۵

برای اولین بار؛
انتقاد ترامپ از شهرک سازی های رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور آمریکا برای اولین بار از زمان آغاز ریاست جمهوری اش تاکنون، از شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطینی انتقاد کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۲۸