خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

الأحد ١٠ شوّال ١٤٣٩

Sunday, June 24, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استیضاح
امیری در حاشیه جلسه هیئت دولت؛
تمامی اعضای دولت مخالف استیضاح بودند/دولت دوازدهم یک دولت منسجم و متحد است
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دولت دوازدهم یک دولت یکپارچه است و اینکه در برخی از جاها شنیدیم که بخشی از دولت با استیضاح وزرا موافق بوده است، حرف درستی نیست.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۶

جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی
جلسه استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۴

نوبخت:
وجدان عمومی مجلس به خوبی توضیحات وزرا را شنید
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت پس از رای اعتماد مجلس به سه وزیر دولت در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: آقایان ربیعی، آخوندی و حجتی از فرصت استیضاح برای بیان عملکردها در پیشگاه ملت به خوبی استفاده کردند و وجدان عمومی مجلس به خوبی توضیحات آنها را شنید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۱

واعظی در جمع خبرنگاران:
آغاز دور جدید تعامل مجلس و دولت با رای اعتماد دوباره به سه وزیر کابینه
خبرگزاری شبستان: رییس دفتر رییس جمهور رای اعتماد مجدد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سه وزیر کابینه را آغاز دور جدیدی از تعامل بیشتر مجلس و دولت برای خدمت هر چه بیشتر به مردم عنوان کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۸

حجتی در جلسه استیضاح:
در دوران مسئولیتم هیچ چیز کم نگذاشتم
خبرگزاری شبستان: وزیر جهاد کشاورزی گفت: من در طول دوره خدمتم در هر جایی که بودم و رفتم با پای خودم نرفتم و از هیچ رییس‌جمهوری برای گرفتن سمت و هیچ پستی پیگیری نکردم و زمانی که مسئولیتی را پذیرفتم هیچ چیز کم نگذاشتم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۶

کوهکن:
کاش وزیر بعد از قبول مسئولیت با هم حزبی های خود شرکت نمی زد
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد حجتی در وزارت جهاد کشاورزی گفت:ای کاش آقای حجتی بعد از قبول مسئولیت در وزارت جهاد کشاورزی با هم حزبی هایش شرکت نمی زد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۴

جعفرزاده:
زمان استیضاح مناسب نیست/حجتی تمام منابع را در اختیار نداشت
خبرگزاری شبستان:نماینده رشت با بیان اینکه زمان استیضاح را مناسب نمی دانم گفت:آقای حجتی تمام منابع را دراختیار نداشت و ما باید به مشکلات وزارت جهاد کشاورزی واقف باشیم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۳

حجتی از مجلس مجددا رای اعتماد گرفت
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس یک بار دیگر به محمود حجتی به عنوان وزیر جهاد کشاورزی رای اعتماد دادند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۴

نیکزادی پناه:
حجتی وزارت جهادکشاورزی را از نابودی نجات داد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حجتی وزارت جهاد کشاورزی را از نابودی نجات داد خطاب به نمایندگان ،گفت:اجازه دهید اقای حجتی به کارش ادامه دهد

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۷

حجتی در جلسه استیضاح در مجلس:
۷ میلیون تن ذخیره گندم دستاورد خوب دولت است
خبرگزاری شبستان: وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر خودکفایی در محصولات راهبردی کشاورزی گفت: امروز بیش از هفت میلیون تن ذخیره گندم داریم و این دستاورد خوبی است که با حضور و مشارکت انجام شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۷

زهرا سعیدی در موافقت با استیضاح وزیر جهاد کشاورزی:
چرا باید کشاورز زکات بده زکات بگیر شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی در موافقت با استیضاح وزیر کشاورزی گفت: چرا باید کشاورز زکات بده زکات بگیر شود؟

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۵

گزارش لحظه به لحظه شبستان از جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی/حجتی ماندنی شد
خبرگزاری شبستان: جلسه مجلس شورای اسلامی با دستور کار استیضاح وزیر "جهاد کشاورزی" برگزار شد و در پایان آن حجتی یک بار دیگر از مجلس رای اعتماد گرفت.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۶

نوروزی در موافقت با استیضاح حجتی:
ما بمیریم که کود هم باید وارد کنیم
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رباط کریم و بهارستان گفت: وزارت کشاورزی باید چابک باشد، مدیران بازنشسته و فرسوده به درد این کار نمی خورند، ما بمیریم که کود هم باید وارد کنیم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۹

قاضی پور در موافقت با استیضاح حجتی:
وزارت کشاورزی کارخانه واردات و زمین‌خواری است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت کشاورزی هیچ حمایتی از کشاورزان و خرید محصولات آنها نمی‌کند، گفت: وزارت کشاورزی کارخانه واردات و زمین‌خواری است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۵

بدری در موافقت با استیضاح حجتی:
حجتی برای تولید و بازار تولید پنبه در دشت مغان هیچ کاری نکرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: حجتی شما برای تولید و بازار تولید پنبه در دشت مغان هیچ کاری نکردید. سال گذشته هندوانه تولید شده در دشت مغان در دست کشاورزان مانده آیا خبر دارید؟

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۵

وقفچی در موافقت با استیضاح حجتی:
با آرایش فعلی مدیران در وزارت جهاد کشاورزی صادرات غیرممکن است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نداشتن استراتژی در وزارت جهاد کشاورزی گفت: با وجود آرایش فعلی مدیران در این وزارتخانه رسیدن به مرز خودکفایی و صادرات محصولات کشاورزی غیرممکن است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰

آغاز جلسه علنی مجلس/بررسی استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در دستور کار امروز مجلس
خبرگزاری شبستان: اولین دستور کار مجلس بررسی استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۶

چرا استیضاح ربیعی ناکام ماند؟
خبرگزاری شبستان: علیرضا رحیمی، عضو هیئت رییسه فراکسیون امید در مطلبی در کانال تلگرامی‌اش به عنوان "چرا استیضاح ربیعی ناکام ماند؟" به توضیح درباره دلایل رای منفی مجلس به استیضاح علی ربیعی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پرداخت.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۷:۲۱

جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی
با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و جمعی از وزرا دولت جلسه استیضاح عباس آخوندی در مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است .

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۸:۴۵

حضرتی در مخالفت با استیضاح آخوندی:
آخوندی پرچم‌دار نوسازی ناوگان هوایی کشور است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه آخوندی پرچم‌دار نوسازی ناوگان هوایی است، گفت: وی قرارداد خرید بیش از ۱۰۰ هواپیما را در دنیایی که آمریکا و عربستان سعودی امکانات خود را علیه جمهوری اسلامی بسیج کرده‌اند، منعقد کرده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۹