خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نسخه
ساز و کار مجلس برای الکترونیکی شدن نسخه‌های پزشکی
نمایندگان مجلس با تصویب بندی ساز و کاری را برای الکترونیکی شدن نسخه‌های پزشکی و درآمدهای حاصل از آن تعیین کردند

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۳:۳۵

اجرای ۱۰۰ درصدی طرح نسخ الکترونیک در ایلام
مدیر درمان تأمین اجتماعی ایلام، از اجرای ۱۰۰ درصدی طرح نسخ الکترونیک در ایلام در تمامی مراکز طرف قرارداد مدیریت درمان استان ایلام در سال ۹۸ خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۴:۱۹

درآمدی بر شناخت نسخه های نهج البلاغه در اثری جدید
«درآمدی بر شناخت نسخه های نهج البلاغه» با توجه به اهمیت ارتباط این نسخه ها با یکدیگر و نوعی تبارشناسی آنها، به همت دانشگاه مذاهب اسلامی منتشر شد.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۲:۲۹

با حضور مصححان و نسخه شناسان در سازمان اسناد و کتابخانه ملی/
نسخه نویافته و منحصر «ادویه مفرده» ابوبکر حامد بن سمجون رونمایی شد
خبرگزاری شبستان:نسخه نویافته و منحصر «اادویه مفرده» تألیف ابوبکر حامد بن سمجون با حضور مصححان و نسخه شناسان برجسته در سازمان اسناد و کتابخانه ملی رونمایی شد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۵:۲۴

صلوات، دعایی که از نو باید شناخت - بخش پنجم
نسخه امام صادق (ع) برای اجابت دعاها
خبرگزاری شبستان: هر كس به درگاه خدای جله جلاله حاجتی دارد باید به صلوات بر محمد و آلش شروع كند، و سپس حاجت خود را بخواهد، و در آخر هم به صلوات بر محمد و آل محمد پایان دهد.

۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۰۹:۱۰

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیرنیرو:
نسخه مدیریت آب باید براساس وضعیت فرهنگی و اقتصادی هر منطقه ای تعریف شود
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیرنیروعنوان کرد: نسخه مدیریت آب باید براساس وضعیت فرهنگی، اقتصادی و منابع آب و زیست بوم هرکشور و منطقه ای تعریف شود.

۱۳۹۵/۲/۳ - ۱۱:۰۴

فروش نسخه های خطی و تاریخی عراق توسط داعش
خبرگزاری شبستان: منابع خبری نوشتند گروه تروریستی داعش نسخه های خطی ارزشمند ربوده شده از موزه های عراق و سوریه را در بازارهای اینترنتی به معرض فروش گذاشت.

۱۳۹۴/۳/۲۵ - ۰۹:۴۶

تا پایان شهریور 93 از سوی سازمان تأمین اجتماعی انجام شد؛
رسیدگی به بیش از 34 میلیون نسخه مراجعات سرپایی به پزشکان مستقل طرف قرار داد
خبرگزاری شبستان:تا پایان شهریور ماه سالجاری، به 34 میلیون و336 هزار و669 نسخه مراجعات سرپایی به پزشکان طرف قرار داد توسط سازمان تأمین اجتماعی رسیدگی شده است.

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۶

مبارزه با گروه های تکفیری نقط مشترک مذاهب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مبارزه با گروه های تکفیری نقط مشترک مذاهب اسلامی است.

۱۳۹۳/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۱