خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

الخميس ١٤ ربيع الثاني ١٤٤١

Thursday, December 12, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتابخوانی
اعطای ۱۵۰ ابلاغ تسهیل گری برای جام باشگاه های کتابخوانی شیروان
معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اعطای ۱۵۰ ابلاغ تسهیل‌گری و ثبت ۱۲۰ تسهیل‌گر در شهرستان شیروان گفت: ثبت باشگاه کتابخوانی ابتدای کار است و باید دانش آموزان در جشنواره های کشوری تولیدات خود را به ثبت برسانند.

۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۴:۰۲

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی:
بیش از ۳ هزار مددجوی این نهاد از خدمات کانون‌های فرهنگی، تربیتی بهره مند شدند
سهندی گفت: در هشت ماهه سال‌جاری، سه هزار و ۳۹ مددجوی آذربایجان‌غربی از خدمات متنوع کانون‌های فرهنگی، تربیتی بهره‌مند شدند.

۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۳:۱۸

امام جمعه جیرفت:
عرضه خوب کتب تفسیر و آثار رهبری در هفتمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب کرمان 
حجت الاسلام افشارمنش، گفت: کتاب های تفسیر و آثار رهبری مورد نیاز مخاطبین به خوبی در این نمایشگاه عرضه شده است و بنده نیز کتاب های مورد نیاز خود را در این نمایشگاه خریداری کردم. 

۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۲:۵۷

رونمایی از سه عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب زنجان
همزمان با دهمین نمایشگاه کتاب زنجان، سه عنوان کتاب در حاشیه نمایشگاه و در قالب برنامه‌های جنبی رونمایی شد.

۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۲:۱۸

نشست کتابخوان و معرفی کتاب در دهمین نمایشگاه کتاب زنجان برگزار شد
نشست کتابخوان و معرفی کتاب، تئوری انتخاب گلاسر ( ویلیام گلاسر)، سه شنبه باموری(میچ آلبوم)، دیوان شهریار، جنایات و مکافات( داستایوفسکی) در حاشیه دهمین نمایشگاه کتاب زنجان برگزار شد.

۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۲:۰۸

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان:
ایستگاه نذر کتاب در بخش فعالیت های جنبی هفتمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب کرمان دایر است
مجید خوبی زاده، گفت: به همت ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان، در بخش فعالیت های جنبی هفتمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب کرمان در جیرفت، ایستگاه نذر کتاب راه اندازی شده است.

۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۵:۳۶

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد جنوب کرمان مطرح کرد: 
کتابخانه «فاطمه‌ها» الگویی موفق برای سایرکتابخانه‌های مساجد
مجید خوبی زاده، گفت: انتظار می رود سایر مسئولین کتاب خانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد در جنوب کرمان، کتاب خانه فاطمه ها را الگوی کار خود قرار دهند.

۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۱:۰۸

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:
نمایشگاه های کتاب استان زنجان به صورت مستمر برپا می شود
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بر ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید کرد و گفت: نمایشگاه های کتابی که از سوی این نهاد دایر می شود در طول سال مستمر است.

۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۰۷:۴۸

۱۲۰ تسهیل گر در باشگاه های جام کتابخوانی شیروان ثبت شدند
معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: هم اینک ۱۲۰ تسهیل گر در باشگاه های جام کتابخوانی شیروان ثبت شدند.

۱۳۹۸/۹/۱۰ - ۲۲:۴۳

رئیس حوزه هنری خوزستان:
فرهنگ مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان باید در میان جوانان و نوجوانان نهادینه شود
حجت الاسلام طباطبایی با بیان اینکه فرهنگ مقاومت، ایثار، پایداری و ایستادگی در مقابل دشمنان باید در میان جوانان و نوجوانان نهادینه شود گفت: یکی از کارهای مهمی که در فرهنگ پایداری باید انجام دهیم الگوسازی برای نسل جوان امروز و آینده ‌سازان کشور است.

۱۳۹۸/۹/۷ - ۰۹:۳۵

بازدید از کتابخانه های مساجد مرکزی
همزمان با فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی مدیر و جمعی از کارشناسان ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد مرکزی از کتابخانه های مساجد استان بازدید کردند.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۲:۲۷

راه اندازی کتابخانه کودک با سه هزار جلد کتاب در آران و بیدگل
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با اشاره به راه اندازی کتابخانه کودک با سه هزار جلد کتاب گفت: کودکان باید با مطالعه و کتابخوانی انس بگیرنند و در اصل عادت به مطالعه باید در دوران کودکی ایجاد شود.

۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۲:۱۷

مدیر کانون معین شهید کریمی افشار عنبرآباد: 
اولویت اصلی کانون معین شهید کریمی افشار عنبرآباد، پویایی کانون های زیر مجموعه آن است
محمد مهدوی، گفت: یکی از برنامه های اصلی کانون معین شهید کریمی افشار، شناسایی کانون های فرهنگی هنری غیرفعال است تا با تعامل و اجرای برنامه های قرآنی، فرهنگی و ورزشی به پویایی آنها کمک کند.

۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۰:۴۴

امام‌جماعت مسجد قمر بنی‌هاشم(ع):
طرح «شنبه‌ها با کتاب» سرانه مطالعه را افزایش می‌دهد/ مسجدی‌ها برای فرهنگ نذر کنند
حجت‌الاسلام موسوی هشترودی با بیان‌اینکه مساجد بهترین پایگاه ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در کشور هستند، گفت: طرح «شنبه‌ها با کتاب» که به همت کانون‌های مسجدی اجرا می‌شود، سرانه مطالعه را افزایش می‌دهد.

۱۳۹۸/۹/۲ - ۰۸:۴۵

شبستان گزارش می‌دهد
دغدغه حذف کتاب از سبد زندگی خانواده‌/ بازدید ۵۰ هزار نفر از نمایشگاه کتاب گیلان
پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان با حضور جوانانی که دغدغه حذف یار مهربان از سبد زندگی خانوار را داشتند شروع و با استقبال ۵۰ هزار نفری اقشار مختلف مردم استان به روز پایانی خود رسیده است.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۱۷:۰۰

مدیر کانون مصباح علی آباد عمران، خبر داد
آغاز طرح پیک دوچرخه ای کتاب در شهر علی آباد عمران 
اسماعیل نیک نفس،گفت: امروز هم زمان با هفته کتاب و کتاب خوانی، با همکاری اعضای کانون فرهنگی هنری مصباح، طرح پیک دوچرخه ای کتاب در سطح شهر علی آباد عمران آغاز شد.

۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۹:۴۹

مدیر کانون فرهنگی هنری امام صادق(ع ) عنبرآباد:
ایستگاه نذر کتاب در مصلی نماز جمعه شهر عنبرآباد دایر است
محبوبه جبالبارزی، گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی در حال اجرای پویش نذر کتاب در قالب ایستگاه نذر کتاب در مصلی نماز جمعه شهر عنبرآباد هستیم.

۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۷:۱۷

شبستان گزارش می دهد
موسس کتاب خانه فاطمه ها، مروج برتر کتاب خوانی سال شد
روز گذشته در بیست و ششمین جشنواره کتاب سال دانشجویی که در دانشگاه تهران برگزار شد ضمن تجلیل از فرزاد میرشکاری موسس کتاب خانه فاطمه های دهکهان، به عنوان مروج برتر کتاب خوانی سال انتخاب شد.

۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۴:۰۶

اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی«امر به معروف و نهی از منکر» در آران و بیدگل
همزمان با هفته بزرگداشت کتاب و کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی «امر به معروف و نهی از منکر در آیات قرآنی» برگزیدگان خود را شناخت.

۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۲:۳۲

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛
بازدید مسئولین ستاد کانون های مساجد استان قم از دو کتابخانه مسجد
مسئولین ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم از دو کتابخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد در قم بازدید کردند.

۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۲:۱۷