خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتابخوانی
دوازدهمین نمایشگاه کتاب قم
دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان قم با حضور ۲۸۴ ناشر از اول اسفندماه لغات هفتم اسفند ماه در مجتمع ناشران قم دایر است.

۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۱۵:۰۲

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:
همه باید برای توسعه و ترویج کتابخوانی تلاش کنیم
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: کتاب به عنوان بزرگترین اختراع بشر نقش ایفا می کند بنابراین بر همه ما فرض است برای توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی تلاش کنیم

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۱۴

معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
برگزاری ۹۰ نمایشگاه کتاب در کشور/ ۲۶ میلیارد تومان کتاب در اختیار استان ها قرار گرفته است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سه سال و نیم گذشته ۹۰ نمایشگاه استانی کتاب در کشور برگزار شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۳:۵۹

انتخاب کانون فرهنگی هنری لرستان به عنوان مروج فرهنگ کتابخوانی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری لرستان، کانون فرهنگی هنری حسین بن علی(ع) لرستان برای دومین سال متوالی به عنوان مجری فعالیت ترویج فرهنگ کتابخوانی انتخاب شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۳:۱۶

تا پایان امسال صورت می گیرد؛
تجهیز ۲۵ درصدی کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به اینترنت بی سیم رایگان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، گفت: برپایی نشست های کتابخوان ویژه رده های مختلف سنی به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از جمله برنامه های این اداره کل در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۰:۱۶

افزایش فرهنگ کتابخوانی شاخص افزایش میزان دانایی جامعه است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، بر اهمیت و ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی، تاکید کرد و گفت: افزایش فرهنگ کتابخوانی شاخص افزایش میزان دانایی و توسعه فردی و در نهایت توسعه اجتماعی در جامعه است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۹

دهمین نمایشگاه کتاب ایلام موجب ایجاد فضایی فرهنگی متکی برکتاب می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: نمایشگاه دهم استانی کتاب ایلام موجب ایجاد فضایی فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در استان می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۳

برپایی سیصد و بیست و هشتمین نمایشگاه استانی کتاب در یاسوج
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیصد و بیست و هشتمین نمایشگاه استانی کتاب امروز در یاسوج برپا می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۵

«گلستان یازدهم و ایرج خسته است» عناوین مسابقه کتابخوانی کانون مسجد امام حسن مجتبی(ع)
خبرگزاری شبستان: مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی(ع) گفت: مسابقه کتاب و کتابخوانی با همت کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در دهقان ویلای کرج با محوریت کتاب گلستان یازدهم و ایرج خسته است برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۹

هر ماه یک کتاب در کانون مشکات اراک
خبرگزاری شبستان:مسئول کانون فرهنگی هنری مشکات مسجد حجه بن الحسن(عج) کوی هجرت اراک از برگزاری مسابقه کتابخوانی در هر ماه در این کانون خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۰

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی:
طرح «جهاد فرهنگی نذر کتاب» در خراسان جنوبی اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی از اجرای طرح «جهاد فرهنگی نذر کتاب» در استان خبر داد و گفت: یکم اسفندماه امسال نگارخانه شهر بیرحند میزبان این طرح فرهنگی مردمی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۲:۱۶

تشریح برنامه های کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: نشست کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و برنامه های این کمیته در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشریح شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۱

«مطالعه در آینه سینما» در گفت‌وگو با فرشته طائرپور:
نتوانسته‌ایم لذت مطالعه را از طریق فیلم و سریال به جامعه منتقل کنیم
خبرگزاری شبستان: فرشته طائرپور تاکید کرد: متاسفانه ما نتوانسته‌ایم لذت مطالعه را از طریق رسانه‌ها و فیلم‌ها و سریال‌هایمان را به صورت فراگیر به جامعه و عموم مردم منتقل کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۰

دبیر جام باشگاههای کتابخوانی خبر داد:
مهلت معرفی باشگاه های کتابخوانی برگزیده در شهرستان‌ها اعلام شد
خبرگزاری شبستان: ابراهیم حیدری دبیر جام باشگاههای کتابخوانی گفت: پانزده شهرستان شرکت‌کننده در جام باشگاههای کتابخوانی، تا دهم بهمن ماه فرصت دارند که باشگاههای برگزیده را به دبیرخانۀ مرکزی جام معرفی کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۹

لزوم مشارکت بیشتر مدارس در برگزاری برنامه های فرهنگی و کتابخانه ای
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خواستار مشارکت بیشتر مدارس بخش ثمرین در برگزاری برنامه های فرهنگی و کتابخانه ای شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۸

تمدید زمان ارسال آثار به سومین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از تمدید زمان ارسال آثار به سومین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران تا ٣٠ دی ماه خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۳:۱۸

مهلت شرکت در جشنوار روستا و عشایر دوستدار کتاب تمدید شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، از تمدید مهلت شرکت در جشنوار سراسری روستا و عشایر دوستدار کتاب تا ۳۰ دی ماه جاری خبرداد.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۴:۲۶

توزیع روزانه ۲۴ کتاب به کتابخانه مدارس/تجلیل از آثار برگزیده
خبرگزاری شبستان:مدیر کل انتشارات و تکنولوژی آموزشی گفت: به طور میانگین روزانه ۲۴ کتاب به جز ایام تعطیل به کتابخانه مدارس سراسر کشور توزیع می‌شود.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۰۹:۳۱

علی‌ اکبر اشعری در گفت و گو با شبستان:
شورای عالی انقلاب فرهنگی زمینه های علاقه به کتاب را بررسی کند
خبرگزاری شبستان: اشعری معتقد است، بسیاری از افراد حلاوت کشف حقیقت را از طریق کتاب خواندن نچشیدند و به همین خاطر به کتاب روی نمی‌آورند.

۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۰۸:۵۶

تا ۲۴ آذرماه؛
مسابقه کتابخوانی «عاشورا در عصر انتظار» تمدید شد
خبرگزاری شبستان: مسابقه بزرگ  کتابوانی "عاشورا در عصر انتظار" که به همت کانون فرهنگی و هنری  "آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)" بجنورد برگزار می شود، تا ۲۴ آذرماه تمدید شد.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۰:۲۷