خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

الجمعة ١٧ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سعید اوحدی
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران :
استقبال هزار نفری شاهد موفقیت «خاتون» است
اوحدی گفت: جمعیت هزار نفری در سالنی با گنجایش هشتصد نفر شاهد بر موفقیت نمایش «خاتون» است هر چند اجرای یک نمایش با این تعداد بازیگر،‌دکور و عوامل کار دشواری است.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۵:۰۳

همایش شهری به نام ایران
به مناسبت هفته تهران همایش شهری به نام ایران با حضور احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران و سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۵:۰۲

فعالیت‌های قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین تشریح شد
رییس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین برنامه‌های این قرارگاه را در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی تشریح کرد.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۲:۴۶

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در حوزه اربعین عملکرد سازنده‌ای دارند
اوحدی با بیان‌اینکه رویدادی که تکیه بر مردم داشته باشد، ماندگار است و هیچ دستی توان حذف آن را ندارد. گفت: عملکرد ستاد مردمی اربعین کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در این راستا بسیار سازنده و قابل تقدیر است.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۰۸:۳۵

اوحدی در اجتماع عزاداران و هیات مذهبی افغانستانی
ما محبان اهل بیت هستیم و مرزی بین ما نیست
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در اجتماع عزاداران و هیئات مذهبی افغانستانی که جمعه ۱۲ مهر در میدان امام حسین(ع) برگزار شد گفت: محبت بین ما و شما مرز ندارد، ما محبان اهل بیت هستیم و مرزی بین ما نیست.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۷:۰۳

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
مواکب‌الاتحاد به روح عاشورا و اربعین یعنی وحدت توجه دارند
اوحدی با بیان‌اینکه دیدن حضور پرشور زائران در اربعین از آرزوهای امام خمینی(ره) بود، گفت: ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد با راه‌اندازی مواکب‌الاتحاد به روح واقعه عاشورا و اربعین یعنی وحدت پرداخته است.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۲:۰۰

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
کانون‌های مساجد در خدمت‌رسانی فرهنگی به زائران اربعین نقش موثری دارند
اوحدی با اشاره به نقش موثر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در اجرای برنامه‌های فرهنگی اربعین، گفت: امسال پیاده‌روی اربعین بدون حضور داعش انجام می‌شود لذا مسئله شهدای مدافع حرم را در این ایام باید مورد توجه قرار دهیم.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۲:۴۶

اوحدی در ویژه‌برنامه «کتاب خبرنگار»
جایگاه شغلی خبرنگار با دیگر مشاغل تفاوت جدی دارد
رییس سازمان فرهنگی هنری در ویژه‌برنامه «کتاب خبرنگار» که چهارشنبه ۱۶ مرداد در فرهنگ‌سرای رسانه برگزار شد، گفت: جایگاه شغلی خبرنگار با دیگر مشاغل تفاوت جدی دارد و آن وجود قلم و اثر نفوذ کلام خبرنگار است.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۶:۲۳

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان؛ فرصت استفاده حداکثری از ظرفیت مساجد
اوحدی گفت: رویکرد قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان کشور استفاده حداکثری از ظرفیت نهادهای دینی، فرهنگی و مردمی مانند مساجد، پایکاه‌های بسیج، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و همچنین گروه‌های فرهنگی و خودجوش در سراسر کشور است.

۱۳۹۸/۵/۶ - ۱۴:۵۳

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
کانون‌های مساجد در کمک‌رسانی و خدمت فرهنگی به سیل‌زدگان، خوش درخشیدند
اوحدی با اشاره‌به اجرای طرح «یک قهرمان، یک روستا» برای افزایش کمک‌رسانی به سیل‌زدگان، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در کمک به مناطق سیل‌زده و اجرای طرح‌های اثرگذار فرهنگی، حضوری مهم در قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان داشته‌اند.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۷:۰۵

سعید اوحدی:
مشکلات بودجه سازمان فرهنگی هنری با دستور شهردار تهران و شورای شهر حل شد
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری از حل شدن مشکلات بودجه این نهاد با مساعدت شهردار و شورای شهر تهران خبر داد و گفت: مشکلاتی در تعیین بودجه سازمان وجود داشت؛ تعداد پرسنل سازمان به درستی درج نشده بود و بر همین اساس با کاهش ۳۰ درصدی بودجه مواجه شدیم.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۳:۰۰

رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران:
موزه مبارزه با مواد مخدر می تواند فضایی آموزشی برای پیشگیری از اعتیاد باشد
سعید اوحدی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران دستاوردهای مهمی در مبارزه با مواد مخدر دارد که باید مردم و نسل سوم انقلاب با آن آشنا شوند گفت: موزه مبارزه با مواد مخدر می تواند مکانی برای آموزش و پیشگیری از اعتیاد باشد.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۰۸:۲۴

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
موزه دائمی مواد مخدر راه اندازی می شود
اوحدی در مراسم امضای تفاهم نامه پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از راه اندازی موزه دائمی مبارزه با مواد مخدر در باغ موزه قصر تا پایان امسال خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۱:۰۷

سعید اوحدی عنوان کرد
میزبانی ۲۹ گالری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری از جشنواره عکس «خوشه»
رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اشاره به اهمیت خودکفایی گندم در شرایط کنونی گفت: همزمان با برگزاری سومین جشنواره عکس خوشه ۲۹ گالری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران میزبان این رویداد می شوند.

۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۴:۲۵

اوحدی اعلام کرد
گردآوری کمک ۲۵۰ میلیاردتومانی و برپایی حراج هنری ورزشی برای مدارس مناطق سیل زده
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از گردآوری کمک ۲۵۰ میلیارد تومانی برای بازسازی مناطق سیل زده خبر داد و گفت: در ماه مبارک رمضان حراج هنری ورزشی برای تجهیز مدارس مناطق سیل زده در پردیس ملت برگزار می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۲:۵۶

نشست خبری رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران
نشست خبری سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با حضور اصحاب رسانه صبح امروز برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۲:۱۰

اوحدی در تشریح برنامه های نیمه شعبانِ شهرداری تهران اعلام کرد
توجه ویژه به سیل زدگان در برنامه های نیمه شعبان/راه اندازی قرارگاه فرهنگی «بیقرار توام»
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اعلام اجرای برنامه های نیمه شعبان با شعار «بیقرار توام»، گفت: ۲۱ عنوان برنامه با ۱۳۰ اجرا را در این ایام در دستور کار داریم که محور همه آنها کاهش آلام سیل زدگان است.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰:۳۲

جشن بیست سالگی کانون اندیشه جوان
جشن بیست سالگی کانون اندیشه جوان صبح امروز در محل این کانون برگزار شد.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۵:۵۰

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
هیچ توسعه پایداری بدون توجه به جوانان رخ نمی دهد
اوحدی با اشاره به مخاطب قرار دادن جوانان توسط مقام معظم رهبری برای تحقق افق کلان نظام، تاکید کرد: جوهره گنجینه نیروی انسانی، جوانان هستند لذا هیچ توسعه پایداری رخ نمی دهد مگر در بستر رشد و تعالی نیروی انسانی و در رأس آنها جوانان.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۴:۳۹

اوحدی در نشست ویژه برنامه های استقبال از نوروز ۹۸
«هنر برای همه» با کنسرت موسیقی رایگان محمد معتمدی در خاوران اجرایی می شود
رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از اجرای طرح «هنر برای همه» در طول سال ۹۸ در شهر تهران خبر داد و گفت: این طرح با کنسرت موسیقی رایگان محمد معتمدی در خاوران اجرایی می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۳