خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تقوای الهی
آیت‌الله تحریری:
با عمل به قرآن و نصایح ائمه معصومین(ع) بر قلب خود تقوا را عرضه کنیم
آیت‌الله تحریری گفت: با عمل به قرآن و نصایح ائمه معصومین(ع) بر قلب خود تقوا را عرضه کنیم که درمان همه دردها با تقوا ممکن است.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۵:۲۶

امام جمعه بجنورد:
ایران به منطق قوی در مسائل جهانی رسیده است
امام جمعه بجنورد با بیان اینکه ایران به منطق قوی در مسائل جهانی رسیده است، گفت: امروز کشور به برکت رهبری حکیم، استقامت مردم و جان فشانی شهدا به تأثیرگذاری اساسی در منطقه رسیده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۶

حجت الاسلام علی ثمری:
عدالت محوری امام زمان (عج) از جنس تقوای الهی است
خبرگزاری شبستان: کارشناس مذهبی در مراسم دعای ندبه شهرستان عسلویه گفت: عدالت محوری امام زمان (عج) از جنس تقوای الهی است و حضرت به این معنا و موهبت الهی توجه دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰

آیت‌الله مجد هاشمی:
عیوب نفسانی پاک نشده در دنیا با آتش جهنم پاک می‌شود
آیت‌الله مجدهاشمی گفت: در دنیا عیوب نفسانی خود را برطرف کنیم که در آخرت با آتش جهنم پاک نشود.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۲:۳۸

تولیت حرم شاهچراغ (ع) در دیدار با فرماندهان سپاه فجر فارس، عنوان کرد
تقوا، اساس شکل گیری بسیج است
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) در دیدار فرماندهان سپاه فجر استان فارس به مناسبت هفته بسیج، گفت: اساس شکل گیری بسیج بر تقوا است.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۲۰:۲۰

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
تقوا به معنای رعایت حقوق همدیگر و شهروندی/ تقوا منوط به اقامه نماز و روزه نیست
رئیس مدرسه خان شیراز با اشاره به اینکه تقوا، به معنای اقامه نماز و روزه نیست، تقوا به معنای رعایت حقوق همدیگر و شهروندی است، گفت: تقوا، به معنای اقامه نماز و روزه نیست.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۲:۴۵

استاد حوزه علمیه:
حسد نابود کننده تقوای درون است
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه با بیان اینکه حسد نابود کننده تقوای درون است، گفت: انسان مومن غبطه می‌خورد و منافق حسد می‌ورزد.

۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۵:۴۷

تهدیدات اسرائیل علیه ایران اسلامی موجب نابودیش می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با اشاره به تهدیدات نخست وزیر اسرائیل درباره ایران اظهارکرد: رژیم صهیونیستی هیج غلطی نمی تواند بکند و اگر روزی حماقتی کردید بدانید نابودی خود را رقم زدید.

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۵:۵۶

آیت الله جاودان:
متقیان با محاسبه اعمال خود هوشیار می‌شوند
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: بنا بر فرمایش اهل‌بیت(ع) انسان‌های باتقوا هوشیار هستند و در حزب اهل‌بیت(ع) قرار دارند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۲

خلق نیکیو طلاب موجب جذب مردم به حوزه های علمیه می شود
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس حوزوی گفت: اخلاق ما در خانواده و اجتماع و بین مردم باید پسندیده باشد تا مردم به حوزه علاقه مند شده و گرایش به مسائل مذهبی داشته باشند.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۳:۵۳

تقوا به دل انسان طهارت می بخشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، با بیان اینکه تقوا باید بر تمام امور زندگی حاکم باشد، گفت: پرهیز از محرمات و تقوا پیشه کردن زیربنای حرکت انسان به سمت سعادت واقعی است.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۰۸:۴۹

تقوا، علم و مجاهدت رمز تعالی جامعه اسلامی است
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در متون دینی، سه شاخص تقوا، علم و مجاهدت برای تمایز میان انسان‌ها ذکر شده است و جامعه‌ای که بخواهد به قله‌های تعالی و تمدن دست پیدا کند، باید این سه شاخص را در میان اعضای خود ایجاد و تقویت کند.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴:۰۳

آیت‌الله قرهی:
رسیدن به بالاترین مراتب تربیتی در پناه خداوند ممکن است
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله قرهی گفت: خداوند بهترین پناهی است که انسان به وسیله آن می‌تواند به بالاترین مراتب تربیتی برسد.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۴:۳۹

آیت الله عبادی در اولین خطبه های نماز جمعه بیرجند؛
اسلام و انقلاب بن بست ندارد/ لزوم اتخاذ سیاستی از سوی مسئولان برای حل مشکلات مسلمانان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه اسلام و انقلاب بن بست ندارد اما مسلمان و انقلابی ممکن است خود را به بن بست برساند، گفت: مسئولان باید پیشتاز باشند و سیاستی برای حل درد مسلمان انجام دهند.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۶:۰۴

حجت الاسلام پناهیان:
مقام توکل، بالاترین فضیلت در مومن است
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه با بیان اینکه زیبایی مومن در قدرت روحی اوست، گفت: بالاترین فضیلت مومن، مقام توکل است و این مقام او را از هیچ احدی نمی‌ترساند.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲:۱۱

مراحل رویش انسان
خبرگزاری شبستان: گاهى انسان اطعامى مى‏ كند، ولى زود آن را رد مى‌‏كند. با شتاب و سرسرى آن را انجام مى‌‏دهد و گاهى هم براى محبوب خود، بر سر سفره شمعى مى‌‏گذارد و روبانى مى‌‏بندد و فضايى ايجاد مى‌‏كند.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۰۹:۴۰

سرپرست کانون بسیج رسانه فارس معرفی شد
خبرگزاری شبستان: رضا جاویدی، مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی شهرداری شیراز به عنوان سرپرست کانون بسیج رسانه فارس معرفی و از زحمات هادی بستام، مسئول پیشین تقدیر شد.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۰:۲۸

حجت الاسلام والمسلمین انصاریان:
دیدن جمال زیبای الهی با رعایت تقوا ورع ممکن است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: رعایت تقوا و ورع سبب می‌شود چشم دل انسان به جمال زیبای الهی بینا ‌شود.

۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۰۷

ملت ایران محکم پای انرژی هسته ایی ایستاده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با اشاره به توطئه های دشمن در محروم کردن ایران اسلامی از انرژی هسته ایی تاکید کرد: ملت ایران پشتیبان دانشمندان هسته ایی بوده و محکم پای انرژی هسته ایی ایستاده است.

۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۵:۴۲

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در جمع معتکفین:
تقوا مهمترین ملاک تشخیص حق از باطل/ دانشمند و عالم بدون تقوا همواره سرگردان است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در دنیا بسیار انسانهای نخبه و دانشمند داریم که بدلیل نداشتن تقوا سرگردان هستند، گفت: دانشمند و عالم بدون تقوا همواره سرگردان خواهد بود.

۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۳:۵۱