خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان های مردم نهاد
سهرابی:
جوانان به انگیزه برای فعالیت اجتماعی نیاز دارند
رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان گفت: جوانان به انگیزه و امید برای انجام فعالیت اجتماعی و عام المنفعه نیاز دارند.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۹:۲۷

مدیرکل دفتر مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان:
مسابقات فوتسال سازمان‌های مردم نهاد حوزه جوانان کشور که در ارومیه در حال برگزاری‌است
سالک گفت: مسابقات فوتسال سازمان‌های مردم نهاد حوزه جوانان کشور که در ارومیه در حال برگزاری‌ بوده که رویدادی بی نظیر در این استان است.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۰:۲۲

سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی:
۵۷۹ سازمان مردم‌نهاد در آذربایجان غربی فعالیت می کند
طباطبایی گفت: ۵۷۹ سازمان مردم‌نهاد در استان فعالیت کرده که استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای اجرای برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی می تواند بسیار مهم و موثر باشد.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۰۹:۵۲

مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان:
صدور اعتبارنامه برای ۱۵۰ سمن جوانان/فعالیت ۲۵۰۰ سازمان مردم نهاد در کشور
سالک از وجود ۲۵۰۰ سازمان مردم نهاد دارای اعتبارنامه در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال ۱۵۰ اعتبارنامه برای سازمان های مردم نهاد صادر کردیم.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۰۸

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان:
نقش سازمان های مردم نهاد در جلوگیری از آسیب های اجتماعی پساسیل بسیار مؤثر است
حاجی زاده، گفت: باید تلاش کنیم مردم آسیب دیده از سیل را به دوران پس از سیل بازگردانیم و نگذاریم مردم به آسیب های اجتماعی پساسیل گرفتار شوند که در این راستا نقش سازمان های مردم نهاد بسیار اثرگذار است.

۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۳:۱۸

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی لرستان:
تشکیل کارگروه شناسایی آسیب های اجتماعی مناطق سیل زده
ولی زاده، با اشاره به گستردگی سیل لرستان، گفت: با مشارکت سازمان های مردم نهاد، کارگروه شناسایی آسیب های اجتماعی در مناطق سیل زده استان تشکیل خواد شد.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۳:۴۳

برگزاری سومین نشست هم‌اندیشی درخصوص نحوه مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد سلامت در بحران سیل کشور
سومین نشست هم‌اندیشی درخصوص نحوه مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد سلامت در بحران سیل کشور با حضور مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیّرین وزارت بهداشت برگزار شد.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۰۹:۱۶

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:
تمرکز بر «شبکه‌های اصلی ورود مواد مخدر» در مرزها مهمترین اولویت پلیس در سال جاری
سردار زاهدیان گفت: امسال اولویت برنامه های ما در راستای مبارزه با مواد مخدر در دو زمینه، تمرکز بر شبکه‌های اصلی ورود مواد مخدر در مرزها و شبکه‌های توزیع استانی و شهرستانی است.

۱۳۹۸/۱/۳ - ۰۰:۵۲

رئیس کل دادگستری استان زنجان:
ضرورت حمایت همه دستگاه ها از بنیاد های مردم نهاد
رئیس کل دادگستری استان زنجان از حمایت دستگاه قضایی از بنیادهای مردم نهاد به جهت فلسفه وجودی آن در راستای تحکیم بنیاد خانواده خبر داد و گفت: لازم است تمام دستگاه ها از این بنیادها حمایت کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۳۶

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان
۴۰ درصد جمعیت استان زنجان در سمن ها فعالیت می کنند
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان با اشاره به اینکه ۴۰ درصد از جمعیت استان زنجان در فعالیت تشکل‌ها حضور دارند، خاطرنشان کرد: بیش از ۲۵۰ هزار نفر در سمن‌های استان زنجان عضو هستند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۴

کارگاه‌های آموزشی توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد در ایلام
مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری ایلام از برگزاری کارگاه‌های آموزشی توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد استان توسط دفتر امور اجتماعی فرهنگی استانداری خبر داد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۰

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس اشاره کرد:
تعهد وزارت نیرو مبنی بر تأمین آب پالایشگاه از منبعی به غیر از دشت دهای زرقان
محمودی گفت: با وجود تعهد وزارت نیرو مبنی بر تامین آب مصرفی پالایشگاه شیراز از منبعی بجز دشت های ممنوعه زرقان نشست هایی با مسئولان مربوطه برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۱:۱۴

نعیمی خبر داد؛
افزایش سازمان‌های مردم نهاد جوانان در اصفهان
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه تا یکسال گذشته نزدیک به ۱۰۰ سمن در استان فعالیت داشته اند، گفت: سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان تا پایان سال جاری از مرز ۲۰۰ عدد عبور می کند.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۱۰

استاندار گیلان:
سمن ها کانون مشارکت مردمی/ دولت به سازمان های مردم نهاد نگاه مشارکتی دارد
سالاری با اشاره به نقش نظارتی سازمان‌های مردم نهاد و اصل نظارت مردم بر حاکمیت گفت: بهترین شیوه این نظارت بهره‌گیری از خرد جمعی است و دولت به سازمان های مردم نهاد نگاه مشارکتی دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۲

سازمان های مردم نهاد دست کودکان و نوجوانان را گرفت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: اصرار دفتر امور بانوان و خانواده بر واگذاری امور حوزه کودک و نوجوان به دست سازمان های مردم نهاد به عنوان مالکان و متولیان اصلی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۲

آتش پور:
نقش سمن ها در رفع چالش های اجتماعی باید دیده شود
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد خوراسگان گفت: نقش تشکل های مردم نهاد در رفع چالش های اجتماعی از جمله کاهش آسیب های اجتماعی و تصادفات باید دیده شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۷

استاندار زنجان:
زنجان می تواند الگویی در اجرای طرح‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در کشور باشد
استاندار زنجان گفت: طرح های پیشگیری از این آسیب های اجتماعی می تواند بصورت پایلوت در استان زنجان اجرا و بعنوان الگویی برای سایر استان ها باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۷

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد:
اجرای دو طرح ملی کارآفرینی به میزبانی خراسان جنوبی
سرپرست از اجرای دو طرح ملی کارآفرینی با اعتبار ۵۵۰ میلیون تومان در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: طرح «کار آفرینی آنلاین» و «جوان خلاق؛ ایران پیشرو» به میزبانی خراسان جنوبی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶

بایبوردی خبر داد؛
فعالیت ۶۷ سازمان مردم نهاد در آران و بیدگل/سمن ها، حلقه اتصال دولت و مردم هستند
فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: ۶۷ سازمان مردم نهاد ثبت شده و دارای مجوز از سوی فرمانداری در این شهرستان فعالیت می کند.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۲:۲۵

فرهنگ ازدواج آسان/ یاوران زندگی نو
آنچه در سنت زیبای ازدواج بیش از هر چیز به آن توجه و سفارش شده ازدواج به هنگام و آسان است که متاسفانه با توجه به شرایط امروز جامعه این مهم در جامعه کم رنگ شده و توجهی نمی‌ شود.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۲:۰۷