خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

الأحد ١١ شعبان ١٤٤١

Sunday, April 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام عصر(عج)
امام جمعه موقت تهران:
شب‌های قدر بهترین زمان برای تطبیق حب و بغض‌ها با رضای الهی است
حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی تاکید کرد:‌ ماه مبارک رمضان و به ویژه شب‌های قدر بهترین زمان است که انسان حب و بغض خود را با رضای الهی تطبیق دهد. در فرصت باقی‌مانده از این ماه محبت الهی و اولیاء او را از خداوند متعال طلب کنیم.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۷:۴۲

بازخوانی توقیعات مهدوی(۱)
پاسخ امام زمان(عج) به شبهات مرتبط با وجوهات شرعی
حجت الاسلام معنوی با بیان اینکه توقیع، نامه های صادره از امام عصر(عج) در پاسخ شیعیان است، گفت: توقیعات مهدوی یا متناظر بر حکم و مسائل شرعی است یا نیابت و کفالت از امام عصر(عج) یا مربوط به حقانیت ادعاهایی که درباره امام مهدی(عج) وجود دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۴:۰۳

نشانه هایی از دولت موعود
وضعیت بهداشت در دولت امام عصر(عج)
بنابر تصریح روایات، مردم در دولت امام زمان(عج) سطح و کیفیتی از بهداشت را تجربه می کنند که تا پیش از آن معنایش را درک نکرده بودند.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۵:۴۵

آثار انجام اعمال به نیابت امام عصر(عج)/سرّ مقامات شیخ نخودکی
وقتی عمل را اهداء کردی خداوند متعال آن عمل را برای اهداء به حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه در سطح آن حضرت(عج) ارتقاء می دهد تا در شان آن امام(عج) قرار گیرد، پس اثر اول نیابتی، ارتقاء سطح کیفی عمل ما را در پی خواهد داشت ... .

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۹:۰۵

کارشناس مهدوی تشریح کرد
اشتراکات عاشورای حسینی و قیام مهدوی/نحوه انتقام امام عصر(عج) از قاتلان سیدالشهداء(ع)
حجت الاسلام عبادی با اشاره به وجوه اشتراک یاران سیدالشهداء(ع) با مهدی یاوران، گفت: فریاد یاری خواهی سیدالشهدا(ع) هنوز هم به گوش می رسد، حضرت مهدی(عج) نیز در روز ظهور خود بانگ برمی دارد: «هر که می خواهد ما را اجابت کند».

۱۳۹۷/۸/۹ - ۰۸:۳۷

امام مهدی(عج) در خطبه غدیر
آخرین امام معصوم(ع) از ما اهل بیت حضرت قائم(عج) است که صلوات و رحمت پروردگار بر او باد بدانید اوست که روش حق و دین الهی را آشکار می سازد و اوست که از ظالمین انتقام خواهد گرفت و اوست که دژهای شرک و کفر را نابود و فتح می کند...

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۱:۳۵

عباس دانش آرا در گفت وگو با شبستان:
سنگ اندازی بودجه های محدود پیش پای طرح های مهدوی/تربیت مهدی یاوران هزینه دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر بنیاد مهدویت آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری دوره های کوتاه مدت مهدوی، گفت: علیرغم استقبال شرکت کنندگان و برکات این دوره ها بویژه برای دانش آموزان، اما متاسفانه به دلیل کمبود بودجه در اجرای طرح ها با مشکل مواجه شده ایم.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۴۵

حجت الاسلام کفیل در گفت وگو با شبستان:
دغدغه لیله القدرِ صاحب الزمان(عج)/همه مقدرات خوب در یک دعا است
خبرگزاری شبستان: یک منتظر واقعی می خواهد در شب قدر به امام عصر(عج) نزدیک شود. این لیالی زمان انس با حضرت حجت(عج) و راه انس حرکت بر اساس دغدغه است. دغدغه امام زمان(عج) هم ظهور است پس در این ایام برای ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) دعا کنیم.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۳:۱۲

به صدا در آمدن زنگ امامت/غیبت یکی از سنت‌های الهی است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گیلان غیبت را یکی از سنت‌های الهی دانست و اظهار کرد: رابطه امام و امت در دوران غیبت به کلی قطع نمی شود بلکه مردم به وسیله نایبان خاص با مولای خویش ارتباط دارند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۱۴:۴۸