خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

الأحد ٨ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Sunday, October 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
توزیع کاغذ بین رسانه ‌های مکتوب با ارز دولتی و طبق سهمیه انجام می‌شود
خدادی گفت: بحث توزیع کاغذ در میان رسانه‌های مکتوب با ارز آسان و دولتی با قیمت ۴۲۰۰ تومان طبق سهمیه تقسیم می‌شود و در بحث ارز نیمایی هم که به علت گرانی‌ها و با قیمت ۷۵۰۰ تومان عرضه می‌شود محدودیتی وجود ندارد.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۴:۰۲

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
کارکرد رسانه ها باید متناسب با نیاز روز جامعه تغییر کند
خدادی، بر توجه به اقتصاد، محتوا و هویت رسانه تاکید کرد و گفت: امروز دوران تغییر کارکرد در رسانه است و نیازمند تحول، نگاه نو، واکاوی و آسیب شناسی در رسانه ها هستیم.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۵:۲۳

معاونت مطبوعاتی در انتظار مدیر تازه
پنج روز از پذیرش استعفای محمد سلطانی فر، معاون سابق مطبوعاتی وزیر ارشاد می گذرد و هنوز هیچ گزینه ای به صورت رسمی برای جایگزینی او از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی نشده است.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۲:۲۸

نشست صمیمی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با فعالان رسانه ای خراسان شمالی
نشست صمیمی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فعالان رسانه ای خراسان شمالی با حضور استاندار و جمعی از فعالان رسانه ای در محل استانداری برگزار شد که در این نشست از خانواده شهید امانی، خبرنگار شهید این استان تقدیر به عمل آمد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۷

با حضور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی/
طرح ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی بررسی می شود
عصر امروز ، نشست تخصصی بررسی طرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۲:۰۴

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد در همدان:
قطع یارانه رسانه ها با سابقه ۲۰ سال/ اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی به خبرنگاران
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به همدان گفت: نشریاتی که مجوز دریافت می کنند تا سه سال از حمایت های دولتی بی بهره اند تا اهلیت و صلاحیت مالی و حرفه ای آنها محرز شود و همچنین یارانه رسانه ها با سابقه ۲۰ سال قطع می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۷:۰۹

معاون امور مطبوعاتی وزیر ارشاد به همدان می‌آید
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: محمد سلطانی فر، معاون امور مطبوعاتی وزیر ارشاد، روز چهار شنبه ( ۲۴ مرداد) به همدان سفر می کند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۰۸:۵۷

خبرنگاران فضای شبکه های اجتماعی را ساماندهی کنند
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به فعالیت ۴۰ میلیون کاربر شبکه های اجتماعی در کشورمان اشاره کرد و گفت: در این شرایط که مطالب منتشر شده از اعتبار کافی برخوردار نیستند وظیفه خبرنگاران برای انتقال مطالب صحیح سنگین تر است.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۰۸:۱۲

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:
فعالیت هزار و ۴۰۰ مدیر مسئول زن در رسانه‌های کشور/۲۹۵ رسانه مکتوب در استان قم وجود دارد
خبرگزاری شبستان: سلطانی فر با اشاره به اینکه هزار و ۴۰۰ مدیر مسئول زن در کشور فعالیت دارند، گفت: حضور بانوان خبرنگار در استان قم بسیار حائز اهمیت است و این عرصه جایگاه لازم را برای بانوان دارد.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۷:۴۳

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
میان عرصه دین و خبر، ارتباطی درست ایجاد کنیم
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: بی توجه رسانه‌های داخلی به حوزه‌های تخصصی یکی از مهم‌ترین عوامل در عدم توفیق این رسانه‌ها در حوزه دین و در عرصه بین‌الملل است.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۰۹:۲۴

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :
انتشار بیشترین کتاب حوزه دین در قم/انتشار بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به برکت نظام اسلامی انتشار و چاپ کتب دینی در کشور توسعه پیدا کرد به گونه ای که پس از پیروزی انقلاب تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار عنوان کتاب در حوزه دین چاپ شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۶

شبستان گزارش می دهد؛
انتظامی؛ راه های رفته و نرفته اش/ سلطانی فر کدام راه را پیش می گیرد؟
خبرگزاری شبستان: انتظامی در دوران حضور خود در معاونت مطبوعاتی، باب تغییرات بسیاری را در این حوزه باز کرد، بسیاری از برنامه های او عملی شد و برخی نیز نیمه کاره ماندند، باید منتظر ماند و دید سلطانی فر چه خط مشی را در این زمینه در پیش می گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۸:۳۵

تاکنون ۱۲ هزار نفر از اهالی رسانه بیمه شده اند
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نبود رابطه استخدامی دلیل اصلی خانه به دوشی خبرنگاران است و این رابطه لازم است که باید این رابطه ایجاد شود و تاکنون ۱۲ هزار نفر از اهالی رسانه بیمه شده اند.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۲۳:۰۲

سامانه دسترسی اطلاعات ۴۰ دستگاه به صورت قانونی برای خبرنگاران آزاد شد
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با حضور در آئین گرامیداشت روز خبرنگار در البرز گفت: سامانه دسترسی اطلاعات ۴۰ دستگاه به صورت قانونی برای خبرنگاران آزاد شد.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۲۱:۱۴

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد:
دیپلماسی فرهنگی به پیوستگی میان ملت‌ها کمک می‌کند
خبرگزاری شبستان:مدیر مسئول روزنامه «الخبر» و مدیر شبکه تلویزیونی «کی بی سی» الجزایر با معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۰:۲۹

نشست هم‌اندیشی معاون مطبوعاتی با مدیران رسانه‌های تخصصی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان:نشست هم‌اندیشی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران مسئول رسانه‌های تخصصی و اختصاصی(تک زمینه ای) با موضوع بررسی سیاستهای حمایتی از این نوع رسانه ها روز شنبه ۱۷تیرماه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۰:۲۴

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد :
«اخلاق حرفه ای» متغیر بحرانی فضای رسانه ای کشور است
خبرگزاری شبستان:حسین انتظامی درمراسم اختتامیه نخستین جشنواره خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های انجمن صنفی روزنامه‌نگاران گفت: بدون اغراق می گویم اخلاق حرفه‌ای مهم ترین متغیر بحرانی فضای رسانه ای کشور است که می تواند به بهتر دیده شدن رسانه ها کمک کند.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۳:۵۱

رابطه بیمه ای با رسانه از ملزومات عضویت در خانه مطبوعات/ پایگاه های خبری بدون مجوز فیلتر می شوند
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اسامی پایگاه های خبری بدون مجوز درحال جمع آوری است و برای فیلترشدن تحویل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۷:۱۱

در گفت و گوی اختصاصی با شبستان:
تجلیل از خبرنگاران بوشهری با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد/ خبرنگاران با هر تفکر و ایده ای قابل احترام هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه خبرنگاران با هر تفکر و ایده ای قابل احترام هستند، گفت: با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد از خبرنگاران فعال هم استانی تجلیل می شود.

۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۱۳:۳۰

انتظامی در اجلاس سراسری مدیران کل ارشاد عنوان کرد:
تاکید بر شفافیت و تسهیل امور رسانه‌ای با الکترونیکی‌سازی/ پایگاه‌های خبری فاقد مجوز فیلتر می‌شوند
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: از جمله سیاست های معاونت مطبوعاتی در دولت یازدهم الکترونیکی شدن امور مطبوعاتی، بیمه ای و یارانه ای رسانه های کشور است که به صورت جدی آن را دنبال می کنیم.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۱۱:۰۷