خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هدفمندی یارانه ها
نوبخت در پاسخ به شبستان:
امکان افزایش یارانه وجود ندارد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: امکان افزایش میزان یارانه پرداختی به خانوارها وجود ندارد مگر اینکه نمایندگان منابع دیگری در نظر بگیرند.

۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۲:۰۷

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم خانه ملت پیشنهاد اولیه دولت مبنی بر اختصاص ۲۳ هزار میلیارد تومان به یارانه های نقدی و غیرنقدی را برای سال ۹۷ به ۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افزایش دادند.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۲:۰۰

بودجه ۹۷ به دلیل ماهیت ترکیبی، شفاف تر خواهد بود
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بودجه سال ۱۳۹۷ به دلیل ماهیت ترکیبی منابع بخش دولتی و خصوصی که دارد، شفاف تر بوده و منطقی و واقعی تر عمل خواهد کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۳۱

آیت الله محقق داماد:
پرداخت یارانه به شکل فعلی مطلوب نیست/یارانه باید فقط به افراد نیازمند پرداخت شود
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه تاکید کرد: نباید به همه یارانه داد و تنها باید به افرادی که نیاز دارند یارانه پرداخت شود، مددجویان کمیته امداد نیازمند این یارانه هستند که باید این پول به آنها داده شود.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۰۸:۱۳

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان همدان:
۵۶۱ هزار و ۳۳۵ خانوار در همدان یارانه دریافت می کنند/سرمایه گذاری خارجی ۱۳ پروژه در استان همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان همدان اظهار کرد: در استان همدان ۵۶۱ هزار و ۳۳۵ خانوار معادل یک میلیون و ۷۷۵ هزار و ۲۶۷ نفر یارانه نقدی دریافت می‌کنند.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۸:۰۵

با تصویب مجلس
تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس مصوب کرده اند از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تحقیق و تفحص انجام می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۰:۱۰

این هفته در صحن مجلس:
بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از اجرای هدفمندی یارانه ها
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس این هفته در جلسات علنی خود گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را مورد بررسی قرار می دهند.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۰۹:۵۹

معاون استاندار خراسان جنوبی:
دستگاه های حمایتی به شائبه افزایش یارانه مددجویان در ایام انتخابات پاسخ دهند
خبرگزاری شبستان: معاون استانداری خراسان جنوبی گفت: انتظار بود که دستگاه های حمایتی (کمیته امداد) در دفاع از خود و اقداماتشان شائبه افزایش یارانه که در رسانه ها تداعی شده که این اتفاق برای زمان انتخابات بوده را پاسخ می دادند.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۳:۲۵

هدفمندی یارانه ها تاثیر بسزایی در کاهش مصرف سوخت داشت
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت پخش فرآورده ‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد، به تاثیر هدفمندی یارانه ها بر مصرف سوخت اشاره کرد و گفت: هدفمندی یارانه ها تاثیر بسزایی در کاهش مصرف سوخت داشت.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۲۳:۱۱

افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری مستمری خانوارهای مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) و بهزیستی استان افزایش می یابد.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۲:۵۳

توزیع۴۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانى در کشور/سال ۹۵ کسری بودجه نداشتیم
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در دیدار نوروزی با مدیران استان گیلان گفت: سال ۹۵ کسری بودجه نداشتیم.

۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۵:۳۳

در سال ۹۶؛
سهم گیلان از بودجه کشور ۹۷۰ میلیارد تومان است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رشت در مجلس به بودجه استانی اشاره کرد و گفت: سهم کل بودجه گیلان در لایحه بودجه سال ۹۶، ۹۷۰ میلیارد تومان از ۱۳۶ هزار میلیارد تومان بودجه کل کشور است.

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۷:۲۵

مروری بر روزنامه های ۷ دی:
سود ۴۵ هزار میلیارد تومانی دولت از هدفمندی یارانه ها/دو تصمیم ترافیکی برای پایتخت
خبرگزاری شبستان:دو تصمیم ترافیکی برای پایتخت،برنامه دولت برای خروج صنایع از رکود و تکمیل طرح های نیمه تمام،درآمد نفتی امسال پیش خور شد، دلجویی ظریف از مجلس،سود ۴۵ هزار میلیارد تومانی دولت از هدفمندی یارانه ها از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۰۹:۰۷

اجرای ۳۲ پروژه در قالب اقتصاد مقاومتی در البرز
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از انجام سه برنامه ارتقای بهره وری ، ارتقای توان تولید ملی ، هدفمندی یارانه ها در قالب ۳۲ پروژه در راستای اقتصاد مقاومتی در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۸ - ۰۹:۴۱

سهم ۸۴ میلیارد تومانی استان همدان ازیارانه نقدی/کاهش وصول مالیاتی استان در سال جاری
خبرگزاری شبستان: نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: سهم یارانه نقدی استان در فاز اول و دوم اجرای طرح هدفمندی یارانه ها ۸۱ تا ۸۴ میلیارد تومان بوده است.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۳:۰۴

نوبخت:
یارانه افرادی که فاقد درآمد مکفی هستند قطع نمی شود/به طرح های فاقد توجیه زیست محیطی میدان داده نشود
خبرگزاری شبستان: معاون ریس جمهور، با اشاره به اینکه یارانه بیش از ۲ میلیون نفر از افراد پردرآمد حذف شده است، اظهار داشت: یارانه افرادی که فاقد درآمد مکفی هستند قطع نمی شود.

۱۳۹۴/۸/۲۶ - ۱۵:۵۹

آیین نامه اجرایی تبصره اصلاحی قانون هدفمند کردن یارانه ها ابلاغ شد
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهوری آیین نامه اجرایی تبصره اصلاحی بند (ب) ماده (۱) قانون هدفمند کردن یارانه ها،موضوع جزء (۴) بند (الف) ماده (۱) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) – مصوب ۱۳۹۳- را ابلاغ کرد.

۱۳۹۴/۶/۲۴ - ۰۹:۰۷

بررسی سیاست یارانه ای دولت و حمایت از اقشار کم درآمد در شبکه خبر
خبرگزاری سبستان: برنامه بررسی سیاست یارانه ای دولت و حمایت از اقشار کم درآمد امروز در شبکه خبر به روی آنتن می رود.

۱۳۹۴/۳/۲۴ - ۱۶:۵۰

هدفمندی یارانه ها را با شناسایی نیازمندان اجرایی کنیم
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه دولت قادر به شناسایی ثروتمندان جهت حذف یارانه‌ها نیست گفت: پس بهتراست به صورت معکوس عمل کرده و نیازمندان را بشناسیم.

۱۳۹۴/۳/۱۲ - ۱۶:۱۲

سامری:
۷۳درصد اعتبارات عمرانی همدان تخصیص یافته است
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه ریزی و امور عمرانی استاندار همدان گفت: اعتبارات عمرانی استان همدان سه برابر شده و همچنین ۷۳درصد اعتبارات عمرانی استان همدان تخصیص یافته است.

۱۳۹۴/۱/۲۷ - ۱۷:۳۱