خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فریضه امر به معروف و نهی از منکر
معاون ستاد امربه معروف و نهی از منکر عنوان کرد
ثبت‌نام ۱۰۰ هزار طلایه‌دار امر به معروف و نهی از منکر در سامانه امین
به گفته حجت الاسلام توانایی، در حال حاضر ۱۰۰ هزار نفر به صورت طلایه‌داران در سامانه امین ثبت نام شده اند تا ماموریت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه عملیاتی کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۵

درکارگاه یکروزه امر به معروف و نهی از منکر عنوان شد
امربه معروف و نهی از منکر یکی از راهکارهای افزایش بهره‌وری دستگاه های اجرایی است
معاون نظارت و بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امر به معروف و نهی از منکر مکانیزمی برای کاهش فساد اداری و افزایش بهره وری در دستگاه های اجرایی است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۴

حلقه های معرفتی امر به معروف و نهی از منکر در کانون ها مساجد تشکیل می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: همزمان با دهه اول محرم حلقه های معرفتی امر به معروف و نهی از منکر در کانون ها مساجد تشکیل می شود.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۲:۳۵

مدیریت شهری در پرتو امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند به آبادانی شهر بپردازند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: مدیریت شهری در پرتو امر به معروف و نهی از منکر می‌توانند به عمران و آبادنی شهر بپردازند.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۵:۰۶

همه افراد متناسب با جایگاه و شرایط خود، فریضه امر به معروف را انجام دهند
خبرگزاری شبستان: رییس عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی جیرفت گفت: شاید عده ای معتقد باشند که انجام امر به معروف و نهی از منکر محدود به افراد خاصی است در حالی که اینچنین نیست و هر کس باید متناسب با شرایطی که دارد امر به معروف و نهی از منکر راانجام دهد.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۳:۴۰

فراگیری دانش با هدف هدایت انسان،تحقق امر به معروف و نهی از منکر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان مهمترین وظیفه طلاب را عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: فراگیری علم و دانش اگر با هدف هدایت انسان صورت گیرد، فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تحقق پیدا کرده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۱

عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی در گفت وگو با شبستان:
رواج فرهنگ «به من ربطی ندارد!» امنیت و عدالت را از جامعه کسر می کند
خبرگزاری شبستان: انسان نمی تواند نسبت به مسائل جامعه بی تفاوت بنشیند و دعا بخواند؛ اگر انسانی در برابر مشکلات بگوید: به من ارتباطی ندارد گویی او و دیگران دست به دست هم داده اند تا بنابر گفته حضرت رسول(ص) کشتی در آب دریا غرق شود!

۱۳۹۵/۸/۴ - ۰۸:۴۵

امر به معروف و نهی از منکر نیاز همیشگی جامعه اسلامی است
خبرگزاری شبستان:دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر نیاز همیشگی و ضروری جامعه اسلامی است.

۱۳۹۵/۷/۱۶ - ۱۶:۵۵

اهتمام به احیای امر به معروف و نهی از منکر/ فضای مجازی، اصول انسانی را هدف قرار داده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه پل سفید با تاکید بر اهتمام احیای امر به معروف و نهی از منکر در جلسات و مباحث، گفت: فضای مجازی، اساس شریعت و اصول انسانی را هدف قرار داده است.

۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۱۲:۳۰

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
بسیج تدبیر امام راحل برای امنیت پایدار/ مدیران معروفات و منکرات حوزه کاری خود را احصاء و ارزیابی کنند
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید مدیران معروفات و منکرات حوزه کاری خود را احصاء و ارزیابی کنند، گفت: اگر برخورد با منکرات برای مدیران مشکل است حداقل در جهت ترویج معروفات تلاش کنند.

۱۳۹۴/۷/۲۹ - ۱۰:۵۴

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سازمان بسیج مستضعفین
تذکر لسانی گام اول در امر به معروف و نهی از منکر است
خبرگزاری شبستان: حجت السلام و المسلمین رضایی گفت: مسئولان باید خود را خادم این مردم بدانند و در آنجایی که مردم حضور پیدا می کنند، مسئولان نیز باید با جدیدت تمام و پیشروتر اقدام کنند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۱

احیاء فریضه امر به معروف و نهی ازمنکر زمینه ساز احیاء سایر فرائض در جامعه است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد احیاء امر به معرو و نهی از منکر استان یزد گفت: اگر فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه احیا شود همه فرائض دیگر هم احیا می شود و اگر فراموش شود سایر فرائض هم به فراموشی سپرده می شود.

۱۳۹۳/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۰

فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم رنگ شده است
خبرگزاری شبستان: مادر شهیدان بارفروش از دارالمومنین کاشان گفت: اعتقادات مذهبی به ویژه فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم رنگ شده است.

۱۳۹۳/۱۰/۹ - ۱۱:۴۴