خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

الجمعة ١٠ المحرّم ١٤٤٠

Friday, September 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سمن ها
سمن ها، بازوان توانمند بهزیستی برای کاهش آسیب های اجتماعی
مدیر بهزیستی شهرستان شیراز به مناسبت ۲۲ مرداد سالروز سازمان های مردم نهاد گفت: سازمان های مردم نهاد بازوان توانمند بهزیستی برای کاهش آسیب های اجتماعی هستند.

۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۹:۵۱

فعالیت ۳۳۵ تشکل مردم نهاد در استان زنجان
مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: در استان زنجان ۳۳۵ تشکل با رشد ۱۲۵ درصدی نسبت به پنج سال گذشته فعالیت می کنند.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۸:۰۹

استاندار خراسان جنوبی:
صندوق اعتباری جوانان در خراسان جنوبی راه‌اندازی شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با اشاره باید سمن‌ها به توانمندی برسند و مدیریت مالی خود را از زیر سیطره مالی نهادهای دولتی خارج کنند، گفت: در این راستا بهترین مدلی که در کشور ما تجربه شده راه اندازی صندوق اعتباری جوانان است.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۸:۱۲

ایجاد شبکه نظارتی با حضور سمن ها و تشکل های میراث فرهنگی
خبرگزاری شبستان: معاون میراث فرهنگی کشور با استقبال از حضور تشکل ها در برنامه های معرفی و حفاظت از میراث فرهنگی، ارتباط مدون سازمان میراث فرهنگی با تشکل ها و سمن ها را امری ضروری دانست.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۹:۴۴

وي‍ژه برنامه هاي سازمان هاي مردم نهاد در مراسم سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر اعلام شد
خبرگزاری شبستان:مديركل دفتر توسعه مشاركت هاي مردمي و سازمان هاي مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر ويژه برنامه هاي سازمان هاي مردم نهاد را درمراسم سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر اعلام كرد و گفت: در اين مراسم، از سمن های دارای رتبه بالاترتقدیر مشود

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۵:۱۰

برنامه سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد تشریح شد
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، برنامه های مختلفی در سطح دستگاه ها و سازمان های مردم نهاد با محوریت پوشش مناطق مختلف اجرایی خواهد شد.

۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۵:۲۱

استاندار قزوین:
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در قزوین
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانواده در قزوین اجرا می شود و در مراحل بعدی هم در شهرستان ها به طور مجزا اجرایی خواهد شد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۸:۰۶

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش در گفتگو با شبستان:
سمن ها شناسنامه دار شدند/فعالیت بیش از ۲ هزار سازمان مردم نهاد در کشور
خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش با بیان اینکه از صدورشناسنامه سمن ها خبر داد و گفت: با صدور شناسنامه بسیاری از مشکلات بانکی و حقوقی سمن ها برطرف می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸

وزیر کشور:
راه‌اندازی خانه ان‌جی‌او در استان‌ها/سمن‌ها نباید مالیات بپردازند
خبرگزاری شبستان: وزیر کشوراز راه‌اندازی خانه ان‌جی‌اوها در استان‌ها خبر داد و گفت: لایحه آن را به دولت فرستادیم که امیدواریم هرچه زودتر تصویب شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۳:۱۲

استاندار تهران خبر داد:
تاسیس خانه سازمان های مردم نهاد(سمن ها)در استان تهران
خبرگزاری شبستان:محمدحسین مقیمی در نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد از تاسیس خانه سمن ها در استان تهران خبر داد

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۵

فعالیت خانه سمن‌ ها در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی خانه سمن‌ ها در استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۵

معاون ساماندهی امور جوانان:
امضای تفاهم‌نامه با ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص امریه و سمن‌ها
خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان از امضای تفاهم‌نامه با ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص امریه و سمن‌ها خبر داد و گفت:استارت آپ ها نیزشکلی از مباحث جدید است که باید توانمندسازی شوند. سعی کردیم تفاهم‌نامه‌هایی با نهادهای مختلف امضا کنیم .

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۲

وزیر ورزش و جوانان:
سمن‌ها باعث ایجاد امنیت و تحقق مردم‌سالاری در جامعه می‌شوند
خبرگزاری شبستان:وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سمن‌ها نقش مهمی در ایجاد امنیت و تحقق مردم‌سالاری در جامعه دارند گفت:سکمن ها باعث کاهش فاصله بین مردم و مسولان شدند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۱

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:
خراسان جنوبی رتبه بیست و هفتم طلاق در کشور/۲۷۲ تشکل مردم نهاد در استان فعال است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۷۲ تشکل مردم نهاد در حوزه اجتماعی و فرهنگی استان فعال است، گفت: خراسان جنوبی از نظر آسیب های اجتماعی شرایط بهینه ای نسبت به سایر استان ها دارد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۰۷

معاون ساماندهی امور جوانان:
کمک‌های ۱۷ میلیارد تومانی سمن‌ها به زلزله‌زدگان/صدور مجوز سمن‌ها در اختیار وزارت جوانان قرار گرفت
خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان از کمک‌های ۱۷ میلیارد تومانی تشکل های مردم نهاد به زلزله زدگان استان کرمانشاه خبر داد و گفت:همچنین مجلس نیز صدور مجوز سمن‌ها را در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار داد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۹:۰۸

معاون ساماندهی امور جوانان:
پیگیری کسر خدمت برای کارآفرینان و فعالان سمن ها
خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان گفت:ر طرح سرباز مهارت بحث امریه را مطرح کردیم که بتوانیم برای تشکل هایی که در حوزه های کارآفرینی و اشتغالزایی فعال هستند امریه سربازی و کسر خدمت بگیریم، در این زمینه نیز پیشرفت های خوبی داشتیم.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۹:۳۷

وزیر ورزش و جوانان:
جمع‌آوری کمک‌ به مناطق زلزله زده دراستادیوم شیرودی/سمن ها ابزار توسعه مشارکت مردم در جامعه مردم سالاری دینی هستند
خبرگزاری شبستان: وزیر ورزش و جوانان از حضور جامعه ورزش، پیشکسوتان و اعضای سمن‌های تهران .امروز چهارشنبه(۲۴ آبان) ساعت ۱۰ صبح در ورزشگاه شیرودی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۹:۲۸

معاون ساماندهی امور جوانان:
عدم توجه به حوزه جوانان بخش های مولد کشور را با مشکلات جدی و کاهش رونق اجتماعی مواجه می کند
خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان گفت:ک چهارم کشور را جوانان تشکیل می دهند و عدم توجه به این بخش می تواند هم بخش ورزش و هم بخش های مولد کشور را با مشکلات جدی، کم فروغی و کاهش رونق اجتماعی و توسعه ای و رشدی مواجه سازد.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۴:۰۹

معاون امور ساماندهی جوانان:
دستورالعمل تفکیک وزارت ورزش از جوانان در دستور کار مجلس/نقش مهم سمن‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی
خبرگزاری شبستان:معاون امور ساماندهی جوانان با بیان اینکه دستورالعمل تفکیک وزارت ورزش از جوانان در دستور کار مجلس است بر نقش مهم سمن‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۹:۳۵

وزیر ورزش و جوانان:
آینده درخشانی در انتظار کشوراست /بسیاری از مشکلات جز با مشارکت مردم حل نمی شود
خبرگزاری شبستان:وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه آینده درخشانی در انتظار کشوراست گفت:در حال حاضر مردم و دولت به این باور رسیده‌اند که بسیاری از مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی جز با مشارکت عمومی و حضور سمن‌ها حل نخواهد شد.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۸:۵۰