خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سمن ها
نعیمی خبر داد؛
افزایش سازمان‌های مردم نهاد جوانان در اصفهان
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه تا یکسال گذشته نزدیک به ۱۰۰ سمن در استان فعالیت داشته اند، گفت: سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان تا پایان سال جاری از مرز ۲۰۰ عدد عبور می کند.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۱۰

وزارت کشور متولی اجازه فعالیت به سمن ها است
سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران متولی سمن ها نیست، گفت: ماده ۷۲ فاقد وجاهت قانونی است و باید از برنامه سوم حذف شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸

سمن‌ها صدای مردم هستند/ فرهنگ و تاریخ ایران بر بام جهان
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام، گفت: امروز خیلی از کشورهای جهان تلاش دارند تا شخصیت‌ها و چهره‌های علمی، هنری و اجتماعی به همراه آثارشان از ایران بگیرند و به نام خودشان به ثبت برسانند.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۵:۴۳

شفیعی:
فعالیت سمن ها در عرصه ترویج کتابخوانی به ارتقا فرهنگی جامعه کمک می کند
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: فعالیت سمن ها در عرصه ترویج کتاب و کتابخوانی به ارتقا فرهنگی و سلامت اجتماعی جامعه کمک می کند.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۲:۴۲

ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی، جامعه ورزشکاران، نیروهای مردمی و سمن ها تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۹:۴۶

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
پیشگیری، آموزش و فرهنگ سازی کم هزینه ترین راه مدیریت و کنترل بحران‌ ها
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، پیشگیری، آموزش و فرهنگ سازی را کم هزینه ترین و با صرفه ‌ترین راه مدیریت و کنترل بحران‌ های احتمالی در استان دانست و گفت: لازم است در این راستا برنامه ریزی لازم در استان به عمل آید.

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱:۰۶

سمن ها، بازوان توانمند بهزیستی برای کاهش آسیب های اجتماعی
مدیر بهزیستی شهرستان شیراز به مناسبت ۲۲ مرداد سالروز سازمان های مردم نهاد گفت: سازمان های مردم نهاد بازوان توانمند بهزیستی برای کاهش آسیب های اجتماعی هستند.

۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۹:۵۱

فعالیت ۳۳۵ تشکل مردم نهاد در استان زنجان
مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: در استان زنجان ۳۳۵ تشکل با رشد ۱۲۵ درصدی نسبت به پنج سال گذشته فعالیت می کنند.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۸:۰۹

استاندار خراسان جنوبی:
صندوق اعتباری جوانان در خراسان جنوبی راه‌اندازی شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با اشاره باید سمن‌ها به توانمندی برسند و مدیریت مالی خود را از زیر سیطره مالی نهادهای دولتی خارج کنند، گفت: در این راستا بهترین مدلی که در کشور ما تجربه شده راه اندازی صندوق اعتباری جوانان است.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۸:۱۲

ایجاد شبکه نظارتی با حضور سمن ها و تشکل های میراث فرهنگی
خبرگزاری شبستان: معاون میراث فرهنگی کشور با استقبال از حضور تشکل ها در برنامه های معرفی و حفاظت از میراث فرهنگی، ارتباط مدون سازمان میراث فرهنگی با تشکل ها و سمن ها را امری ضروری دانست.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۹:۴۴

وي‍ژه برنامه هاي سازمان هاي مردم نهاد در مراسم سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر اعلام شد
خبرگزاری شبستان:مديركل دفتر توسعه مشاركت هاي مردمي و سازمان هاي مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر ويژه برنامه هاي سازمان هاي مردم نهاد را درمراسم سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر اعلام كرد و گفت: در اين مراسم، از سمن های دارای رتبه بالاترتقدیر مشود

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۵:۱۰

برنامه سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد تشریح شد
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، برنامه های مختلفی در سطح دستگاه ها و سازمان های مردم نهاد با محوریت پوشش مناطق مختلف اجرایی خواهد شد.

۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۵:۲۱

استاندار قزوین:
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در قزوین
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانواده در قزوین اجرا می شود و در مراحل بعدی هم در شهرستان ها به طور مجزا اجرایی خواهد شد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۸:۰۶

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش در گفتگو با شبستان:
سمن ها شناسنامه دار شدند/فعالیت بیش از ۲ هزار سازمان مردم نهاد در کشور
خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش با بیان اینکه از صدورشناسنامه سمن ها خبر داد و گفت: با صدور شناسنامه بسیاری از مشکلات بانکی و حقوقی سمن ها برطرف می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸

وزیر کشور:
راه‌اندازی خانه ان‌جی‌او در استان‌ها/سمن‌ها نباید مالیات بپردازند
خبرگزاری شبستان: وزیر کشوراز راه‌اندازی خانه ان‌جی‌اوها در استان‌ها خبر داد و گفت: لایحه آن را به دولت فرستادیم که امیدواریم هرچه زودتر تصویب شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۳:۱۲

استاندار تهران خبر داد:
تاسیس خانه سازمان های مردم نهاد(سمن ها)در استان تهران
خبرگزاری شبستان:محمدحسین مقیمی در نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد از تاسیس خانه سمن ها در استان تهران خبر داد

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۵

فعالیت خانه سمن‌ ها در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی خانه سمن‌ ها در استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۵

معاون ساماندهی امور جوانان:
امضای تفاهم‌نامه با ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص امریه و سمن‌ها
خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان از امضای تفاهم‌نامه با ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص امریه و سمن‌ها خبر داد و گفت:استارت آپ ها نیزشکلی از مباحث جدید است که باید توانمندسازی شوند. سعی کردیم تفاهم‌نامه‌هایی با نهادهای مختلف امضا کنیم .

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۲

وزیر ورزش و جوانان:
سمن‌ها باعث ایجاد امنیت و تحقق مردم‌سالاری در جامعه می‌شوند
خبرگزاری شبستان:وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سمن‌ها نقش مهمی در ایجاد امنیت و تحقق مردم‌سالاری در جامعه دارند گفت:سکمن ها باعث کاهش فاصله بین مردم و مسولان شدند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۱

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:
خراسان جنوبی رتبه بیست و هفتم طلاق در کشور/۲۷۲ تشکل مردم نهاد در استان فعال است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۷۲ تشکل مردم نهاد در حوزه اجتماعی و فرهنگی استان فعال است، گفت: خراسان جنوبی از نظر آسیب های اجتماعی شرایط بهینه ای نسبت به سایر استان ها دارد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۰۷