خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله بهجت
لزوم هم‌دردی با مؤمنان در سبک زندگی منتظران
خبرگزاری شبستان: آیا با این همه بلاها که برای مسلمانان به‌خصوص برای شیعه وارد می‌شود، ما نباید هیچ غم و اندوه داشته باشیم؟ آیا باید بی‌تفاوت باشیم؟! یا باید حال ما در نگرانی و ناراحتی مثل این باشد که بلا بر سر خود ما می‌بارد؟!

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۱:۴۳

حرکتی در مسیر سنت نبوی؛
«مسجد فاطمیه» محل تدریس آيت الله العظمی بهجت بود
خبرگزاری شبستان: مسجد فاطمیه از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۸۲ محل تدریس آیت‌الله العظمی بهجت بود.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۰۶

عنایت ویژه به ثابت قدمان در نزدیکی ظهور
خبرگزاری شبستان: حضرت ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف تکیه‌گاه مردم است و کسانی که تکیه‌گاهشان او باشد، کوه ایمانند! گویا مردم تا زمان نزدیک به ظهور تصفیه می‌شوند.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۴:۵۳

دعای آیت الله بهجت(ره) کشور را بیمه می‌کرد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد برگزاری مراسم گرامیداشت آیت الله بهجت(ره) با بیان اینکه دعا و نفس گرم آیت الله بهجت(ره) کشور را بیمه می‌کرد، گفت: روزگار از چنین انسانی که بتواند به دنیا عرضه کند، عقیم است.

۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۲۲:۰۳

بزرگداشت آیت الله بهجت کاری ارزشمند و عاشقانه است
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله بهجت که نماد معنویت، اخلاق، وارستگی و دلداگی به پروردگار است، کاری ارزشمند و عاشقانه ‌‌ است.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۲۲:۵۴

ماجرای التماس دعای امام زمان(عج) از منتظران!
خبرگزاری شبستان: «اینها که به اینجا آمده‌اند، دوستان خوب ما هستند، و هر کدام حاجتی دارند: خانه، زن، فرزند، مال، ادای دین، ولی هیچ‌کس در فکر من نیست!»

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۴:۱۵

مراسم ملی و استانی بزرگداشت آیت‌الله بهجت در قم و فومن برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: دبیرمراسم ملی و استانی بزرگداشت آیت‌الله بهجت از برگزاری مراسم ملی و استانی بزرگداشت آیت‌الله العظمی بهجت در شهرهای قم و فومن خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۲۲:۴۱

راه انحصاریِ خلاص از گرفتاری‌ها
خبرگزاری شبستان: عارف وارسته مرحوم آیت الله بهجت راه حلی برای خلاص از گرفتاری‌ها توصیه کرده است که در هر عصر و زمانی می تواند گره گشای ما باشد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۰۹:۴۸

راه موثر در ظهور حضرت حجت(عج)
خبرگزاری شبستان: از ناحیۀ مقدسه وارد است که: «لَوْلا شیعَتُنا اتفَقُوا...؛ اگر شیعیان ما اتفاق می‌کردند...»؛٢ یعنی دعای حقیقی و جامع شرایطِ عده‌ای از اهل خیر و صلاح برای فرج به‌حدی برسد که مستجاب شود

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۹

ماجرای التماس دعا گفتنِ حضرت حجت(عج)
خبرگزاری شبستان: او هزار سال است که زندانی است؛ لذا هر کس که برای حاجتی به مکان مقدسی مانند مسجد جمکران می‌رود، باید که اعظم حاجت نزد آن واسطه فیض، یعنی فرج خود آن حضرت(عج) را از خدا بخواهد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۴

مراسم نکوداشت آیت الله بهجت در کرمان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد امام حسین علیه السلام خیابان مهدیه کرمان از برگزاری سلسله نکوداشت علما در این مسجد خبر داد و افزود: نخستین برنامه در راستای بزرگداشت آیت الله بهجت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۱:۰۸

تنها راه خلاص از گرفتاری‌ها
خبرگزاری شبستان: راه خلاص از گرفتاری‌ها منحصر است به دعا کردن در خلوات برای فرج ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف. نه دعای همیشگی و لقلقه زبان و صِرف گفتن «عَجلْ فَرَجَهُ؛ در فرج او تعجیل فرما»

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۹

خدا کند، ولو با تقیه از طریقه اهل‌بیت(ع) مخذول و منحرف و محروم نشویم
خبرگزاری شبستان: خدا کند، ولو با تقیه از طریقه اهل حق و اهل‌بیت(ع) مخذول و منحرف و محروم نشویم. گرفته‌شدن ایمان از اهل ایمان، از کشته‌شدن آن‌ها بدتر است. در روایت است که فتنه‌هایی بر اهل ایمان می‌آید همانند پاره‌های شب تاریک.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۷

آیا ما از منتظران امام زمان(عج) هستیم؟!
خبرگزاری شبستان: ائمه ما علیهم السلام هزار سال پیش خبر داده‌اند که گرفتاری و ابتلائات برای اهل ایمان به‌حدی خواهد بود که عده کثیری از آنان از ایمان خارج می‌گردند. آیا خروج از ایمان خروج از ابتلائات را هم به دنبال دارد؟!

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۵:۵۴

همه باید سایه ظلم و جور را احساس کنند
خبرگزاری شبستان: ائمه(ع) در روایات به ما خبر داده‌اند که: «خیلی از اهل ایمان و عقیده در اثر ابتلائات برمی‌گردند».(۲) خدا کند ایمان ما تا آن وقت باقی بماند، وگرنه اگر ظهور هم نزدیک باشد، ولی ایمان ما زائل شده باشد، دیگر ما را چه با ظهور آن حضرت(عج)؟.

۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۱:۵۶

هرچند از فیض حضور غائبیم، ولی...
خبرگزاری شبستان: هرچند حضرت حجت عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف از ما غائب و ما از فیض حضور آن حضرت(عج) محرومیم، ولی اعمال مطابق یا مخالف دفتر و راه و رسم آن حضرت(عج) را می‌دانیم و اینکه آیا آن بزرگوار را با اعمال و رفتار خود خشنود یا ناراحت می کنیم... .

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۲:۲۰

ما امام زمان عجل‌اللّه‌تعالی‌فرجه‌الشریف را خانه‌نشین کرده‌ایم!
خبرگزاری شبستان: عِرق ایمانی ما کجا و منزلت ایمانی امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف کجا، اگر ما در نزد او کافر به حساب نیاییم! چرا دستش را بسته‌ایم و خانه‌نشینش کرده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم خود را نشان دهد؟

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۴

ندای حضرت صاحب
خبرگزاری شبستان: سخنان حضرت آیت الله العظمی بهجت (ره) پیرامون ندای حضرت صاحب خطاب به مردم

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۵۸

یک روز حکومت او، سال‌ها می‌ارزد!
خبرگزاری شبستان: به‌حسب طمع دوستانش هزار سال هم کم است، ولی فکر نمی‌کنند که یک روز آن حضرت برای آنها سال‌ها می‌ارزد.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۴:۵۳

خانواده از دیدگاه آیت الله بهجت
خبرگزاری شبستان: سخنی شیرین از آیت الله بهجت پیرامون خانواده و اهمیت توجه به خانواده

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۰:۲۸