خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ١ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, January 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صنایع آلاینده
استاندار قزوین خواستار شد؛
برخورد با صنایع آلاینده در قزوین/ تشکیل کمیته ویژه بررسی آلودگی هوا
جمالی پور گفت: با صنایعی که بیش از حد مجاز آلایندگی دارند باید برخورد شود و ما نمی پذیریم به بهانه مهم بودن تولید و اهمیت اشتغال، محیط زیست آلوده شده و سلامت مردم به خطر افتد.

۱۳۹۸/۹/۳۰ - ۱۴:۰۴

معاون استاندار و فرماندار اصفهان خبر داد
کاهش آلایندگی‌ها با ساماندهی واحدهای تولید آجر در شرق اصفهان
حسین سیستانی با بیان اینکه از ۱۰۳ واحد تولید آجر در شهرستان اصفهان، ۹۱ واحد تولید آجر دارای مجوز دائم و مابقی دارای مجوز موقت یا بدون مجوز هستند، گفت: تغییر سوخت واحدهای تولید آجر از مازوت به گاز طبیعی، تأثیر بسزایی در کاهش آلایندگی ها داشته است.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۰۹:۱۹

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری:
اخطاریه قانونی به ۲۰۰ واحد آلاینده در نیمه نخست امسال
عبادتی گفت: واحدهای کارواش بخشی از واحدهای آلاینده آب بوده که باید از شیوه ها و سیستم های کنترل آلایندگی قبل از شروع به کار استفاده کنند.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۶:۱۱

کاربری پارک پردیسان تغییر نمی کند/ اعمال محدودیت های ویژه برای کاهش آلودگی هوای تهران
خبرگزاری شبستان: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه انعقاد تفاهم‌نامه با شهرداری تهران اقدام خوبی بود، گفت: پارک پردیسان تغییر کاربری نخواهد داشت.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۵:۲۶

پایش ضربتی صنایع آلاینده در تهران اجرایی شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران خبر از پایش ضربتی صنایع آلاینده در تهران داد و گفت: این اقدام در ادامه تلاش های صورت گرفته برای ارتقاء کیفیت هوا در کلانشهر تهران صورت می گیرد.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۸:۲۴

واحدهای صنفی آلاینده در جنوب شهر تعطیل شد
خبرگزاری شبستان: معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۹ گفت: واحدهای صنفی آلاینده محیط زیست در منطقه ۱۹ طی اجرای آراء بند ۲۰ تعطیل شد.

۱۳۹۴/۹/۷ - ۱۳:۵۶

اصفهان، تهران، یزد، خراسان رضوی و خوزستان دارای بیشترین صنایع آلاینده
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در سال ۹۳ ،تعداد صنایع آلاینده اعلام شده توسط استان ها ۳۲۶۴ صنعت بوده است که استانهای اصفهان، تهران، یزد، خراسان رضوی و خوزستان از حیث دارابودن بیشترین صنایع آلاینده در صدر این جدول و استان های کهکیلویه و بویراحمد، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و قم در انتهای آن قرار داشتند.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۰:۴۱

توقف فروش طرح ترافیک از فردا/تشدید برخورد با صنایع آلاینده
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: با توجه به افزایش بار آلودگی هوا در چند روز گذشته با شرایط ناسالم هوا برای گروههای حساس و در دو روز گذشته برای همه گروهها روبرو بودیم.

۱۳۹۳/۱۰/۸ - ۱۳:۵۳

علیرضا محجوب، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
تهران دیگر تحمل آلودگی هوا ندارد/ مجلس در اجرای کمپین آسمان آبی، زمین پاک در کنار مدیریت شهری تهران است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مسئولان و متولیان محیط زیست و دولت باید بداند که تهران دیکر تحمل دود و آلودگی هوا را ندارد و باید به دنبال راهکار مناسبی در رفع این معضل باشد.

۱۳۹۳/۱۰/۸ - ۱۲:۱۶