خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
 امام جمعه گرگان: 
 ابعاد ۳ گانه زندگی پیامبر (ص) در زندگی شهید طالقانی وجود داشت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با گرامیداشت ۱۹ شهریور، سالروز شهادت آیت الله سید محمود طالقانی گفت: ابعاد سه گانه عبادی، سیاسی و فرهنگی زندگی پیامبر (ص) در زندگی شهید طالقانی وجود داشت. 

۱۳۹۴/۶/۱۳ - ۱۴:۳۴

امام جمعه گرگان:
دیدار اخیر دولت با رهبری نشانه رضایت ایشان از دولتمردان است
خبرگزاری شبستان:  امام جمعه گرگان با اشاره به دیدار اخیر اعضای هیات دولت با مقام معظم رهبری، این دیدار را بسیار جالب و خوب توصیف و نشانه رضایت معظم له از دولت تدبیر و امید دانست. 

۱۳۹۴/۶/۶ - ۱۴:۲۱

نماینده ولی فقیه درگلستان:
تیم مذاکره کننده حربه دشمنان را از آنان گرفت/ صحنه های سیاسی کشور باید برای ورود همه گروه ها باز باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه درگلستان گفت: با تلاشی که تیم مذاکره کننده داشت توانستند حربه ای که دشمن داشت را از آن بگیرد و ایران در این زمینه موفق به یک برد بسیار بزرگ شد.

۱۳۹۴/۶/۵ - ۰۹:۵۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:
برگزاری همزمان نماز جمعه از امتیازات شهر گرگان
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: با بیان اینکه همزمان با تهران، نماز جمعه در گرگان نیز برگزار شد، گفت: از امتیازات شهر گرگان برگزاری همزمان نماز جمعه و قدیمی ترین نماز جمعه است.

۱۳۹۴/۵/۶ - ۱۰:۲۰

امام جمعه گرگان:   
وضعیت جهان اسلام ناشی از عدم اتحاد مسلمانان است 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان بر ضرورت اتحاد و همفکری مسلمانان برای رفع مشکلات جهان اسلام تاکید کرد و وضعیت فلسطین، عراق، سوریه، بحرین و یمن را ناشی از عدم اتحاد و یکپارچگی آنها دانست. 

۱۳۹۴/۴/۲۷ - ۱۰:۵۲

امام جمعه گرگان: 
توافق هسته ای دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان توافق هسته ای ایران و گروه ۱ + ۵ را دستاورد بزرگی دانست و گفت: بعضی از افراد می گفتند که انقلاب اسلامی ایران تاکنون چه دستاوردی داشته است؟ مذاکره قدرت های برتر با ایران، به نمایندگی از سایر کشورهای دنیا که منجر به توافق هسته ای شد، دستاورد کمی نیست.            

۱۳۹۴/۴/۲۶ - ۱۵:۳۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
صمیمیت گذشته بین خانواده ها وجود ندارد 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در گذشته های دور، اعضای خانواده و بستگان، روابط صمیمی با یکدیگر داشتند، گفت: متاسفانه آن صمیمیت گذشته، دیگر وجود ندارد.     

۱۳۹۴/۴/۲۵ - ۰۹:۰۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
امر به معروف از نظر فرهنگی و اجرایی باید احیاء شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر از نظر فرهنگی و اجرایی باید در جامعه احیاء شود.  

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۰:۴۰

تقدیر آیت الله نورمفیدی از مذاکره کنندگان هسته ای
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان در پایان مذاکرات هسته ای ایران و ۱ + ۵، از مذاکره کنندگان هسته ای به دلیل استقامت برای احقاق حقوق ملت ایران، تقدیر کرد. 

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۰۹:۰۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
توجه به پروردگار، کلید وصول به مقامات معنوی است  
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان به نقل از یکی از بزرگان اهل معرفت، گفت: توجه به پروردگار، کلید وصول به مقامات معنوی و شهود حق تعالی است.  

۱۳۹۴/۴/۲۲ - ۰۸:۵۳

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری: 
زن و شوهر باید قدردان محبت های یکدیگر باشند 
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تشکر کردن موجب نزدیکی و صفای دل ها می شود، تاکید کرد: زن و شوهر باید قدردان محبت های یکدیگر باشند.

۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۹:۵۸

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:  
ذکر صلوات گره گشای بسیاری از مشکلات است 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان ذکر صلوات را یکی از اعمال مهم ماه مبارک رمضان بیان کرد و گفت: این ذکر، گره گشای بسیاری از مشکلات است.   

۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۰۹:۴۱

امام جمعه گرگان:
 ۸۵ درصد زمین های ایران در معرض بیابان زایی قرار دارند 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با بیان اینکه جهان، امروز با سه مسئله مهم و اساسی گرم شدن زمین، کاهش دسترسی به آب شیرین و بیابان زایی دست به گریبان است، ۸۵ درصد زمین های ایران در معرض بیابان زایی قرار دارند. 

۱۳۹۴/۳/۲۹ - ۱۷:۰۲

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:  
ناتوانی انسان در درگاه الهی، رگ گردن شیطان را قطع می کند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: ما نمی توانیم مانند معصومین (س) باشیم، اما با عجز و ناتوانی خود در درگاه الهی، رگ گردن شیطان را می توانیم قطع کنیم.

۱۳۹۴/۳/۲۸ - ۱۶:۰۶

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
انسان میهمان دعوت شده پروردگار در ماه رمضان است 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه دو نوع میهمانی سرزده و دعوت شده وجود دارد، گفت: انسان در ماه مبارک رمضان، میهمان دعوت شده پروردگار است.  

۱۳۹۴/۳/۲۸ - ۰۹:۰۳

امام جمعه گرگان:  
همراهی مردم با ولایت فقیه لازمه پیروزی است 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با تاکید بر لزوم وحدت و همدلی مسلمانان برای مقابله با مشکلات تاکید کرد: همراهی مردم با ولایت فقیه لازمه پیروزی است. 

۱۳۹۴/۳/۲۸ - ۰۸:۵۷

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
علما باید به فکر دین و دنیای مردم باشند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: علما مانند پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله وسلم) و ائمه معصومین (سلام الله علیها) باید به فکر دین و دنیای مردم باشند.  

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۳:۲۷

نماینده ولی فقیه در گلستان: 
ظهور امام زمان (عج) در امتداد قیام امام حسین (ع) است/ هنرمندان باید در خدمت معارف اسلامی باشند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در بین ۱۲ امام(علیهم السلام) نام امام حسین (علیه السلام) و امام زمان (عجل الله) بیشتر تجلی دارد، گفت: ظهور و عدالت گستری حضرت ولی عصر (عجل الله) در امتداد قیام اباعبدالله الحسین (علیه السلام) است.   

۱۳۹۴/۳/۲۵ - ۱۵:۱۹

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
دامن علمای دین باید به روی همه گشوده باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه روحانیت و علمای، مامن و پناهگاه مردم هستند، گفت: دامن اینها باید به روی همه گشوده باشد.

۱۳۹۴/۳/۲۳ - ۱۰:۵۷

امام جمعه گرگان:
آب را با دست و دلبازی مصرف نکنید
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به آغاز فصل سرما و کمبود شدید آب در سطح کشور گفت: متاسفانه در کشور ما، مردم، آب را با دست و دلبازی مصرف می کنند.

۱۳۹۴/۳/۲۲ - ۱۵:۱۰