خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
آیت الله نورمفیدی:
مردم باید در مقابل حادثه منا پای کار بیایند/ مجلس ترحیم جانباختگان حادثه منا ۱۲ مهر برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: در مقابل حادثه منا همه مردم وظیفه دارند و باید برای عرض تسلیت و تعزیت همه پای کار حاضر شوند و با بازماندگان این حادثه همدردی و همدلی کنند.

۱۳۹۴/۷/۹ - ۱۳:۴۰

به منظور همدلی با مصیبت دیدگان حادثه منا؛
جشن و سروری در شب و روز عید غدیر در گلستان برگزار نمی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان اعلام کرد: برای همدلی با مصیبت دیدگان حادثه منا، در شب و روز عید غدیر جشن و سروری نخواهیم داشت و فقط به سنت حسنه دیدار علماء و ذراری رسول خدا (صلی الله علیه و آله وسلم) اکتفاء می شود.

۱۳۹۴/۷/۸ - ۱۴:۱۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:
برگزاری مراسم حج به کشوری که لیاقت دارد سپرده شود
خبرگزاری شبستان: تجمع اعتراض آمیز طلاب و روحانیون گلستان،صبح امروز (۴ مهر)به همت مدیریت حوزه علمیه استان و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگا و طلاب و کادر مدارس علمیه استان در مدرسه علمیه امام خمینی (رحمه الله علیه) گرگان برگزار شد.

۱۳۹۴/۷/۴ - ۱۴:۴۲

امام جمعه گرگان: 
پدیدآوردگان تروریست ها، علت آوارگی مسلمانان هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به آوارگی مردم در کشورهای اسلامی همچون سوریه، یمن و افغانستان، پدیدآورندگان تروریست ها را علت اصلی این آوارگی ها دانست.  

۱۳۹۴/۷/۲ - ۱۰:۱۹

نماینده ولی فقیه در گلستان:
معلم باید نسبت به جایگاه و منزلت خود توجه ویژه کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: معلم باید نسبت به جایگاه و منزلت خود توجه ویژه کند و نباید برای انتقال معلومات خود در کلاس مانند ضبط صوت سخن گوید.

۱۳۹۴/۷/۱ - ۱۲:۴۱

نماینده ولی فقیه در گلستان:
حفظ وحدت مسلمین مسئولیت مهم علما و روحانیون شیعه و سنی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: مسئولیت مهم علمای شیعه و سنی است که با حفظ وحدت در بین مسلمین از عظمت اسلام دفاع کنند و اسلام ناب را برای نسل جوان بیان کنند تا جوانان ما در دام دشمنان ما نیفتند.

۱۳۹۴/۶/۲۸ - ۰۸:۳۲

نماینده ولی فقیه در گلستان:
حفظ وحدت و یکپارگی مسلمانان امری واجب است/ دین باید محور تمام زندگی ماباشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: حفظ وحدت و صفایی که در بین مسلمین است شاید از نماز واجب تر است، زیرا دشمنان دنبال این هستند که این نعمت وحدت و همدلی را از ما بگیرند.

۱۳۹۴/۶/۲۸ - ۰۸:۲۷

 امام جمعه گرگان:
جنگ تحمیلی تجربه خوبی برای دفاع از کشور بود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این دوران را تجربه خوبی برای دفاع از کشور و نظام اسلامی دانست. 

۱۳۹۴/۶/۲۷ - ۱۴:۳۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:
توسعه و پیشرفت استان در گرو توسعه صنعت گردشگری است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: درجهت عملی کردن برنامه های گردشگری و توسعه این صنعت دراستان بیش از پیش تلاش گردد.

۱۳۹۴/۶/۲۳ - ۱۳:۴۸

 امام جمعه گرگان: 
 ابعاد ۳ گانه زندگی پیامبر (ص) در زندگی شهید طالقانی وجود داشت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با گرامیداشت ۱۹ شهریور، سالروز شهادت آیت الله سید محمود طالقانی گفت: ابعاد سه گانه عبادی، سیاسی و فرهنگی زندگی پیامبر (ص) در زندگی شهید طالقانی وجود داشت. 

۱۳۹۴/۶/۱۳ - ۱۴:۳۴

امام جمعه گرگان:
دیدار اخیر دولت با رهبری نشانه رضایت ایشان از دولتمردان است
خبرگزاری شبستان:  امام جمعه گرگان با اشاره به دیدار اخیر اعضای هیات دولت با مقام معظم رهبری، این دیدار را بسیار جالب و خوب توصیف و نشانه رضایت معظم له از دولت تدبیر و امید دانست. 

۱۳۹۴/۶/۶ - ۱۴:۲۱

نماینده ولی فقیه درگلستان:
تیم مذاکره کننده حربه دشمنان را از آنان گرفت/ صحنه های سیاسی کشور باید برای ورود همه گروه ها باز باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه درگلستان گفت: با تلاشی که تیم مذاکره کننده داشت توانستند حربه ای که دشمن داشت را از آن بگیرد و ایران در این زمینه موفق به یک برد بسیار بزرگ شد.

۱۳۹۴/۶/۵ - ۰۹:۵۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:
برگزاری همزمان نماز جمعه از امتیازات شهر گرگان
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: با بیان اینکه همزمان با تهران، نماز جمعه در گرگان نیز برگزار شد، گفت: از امتیازات شهر گرگان برگزاری همزمان نماز جمعه و قدیمی ترین نماز جمعه است.

۱۳۹۴/۵/۶ - ۱۰:۲۰

امام جمعه گرگان:   
وضعیت جهان اسلام ناشی از عدم اتحاد مسلمانان است 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان بر ضرورت اتحاد و همفکری مسلمانان برای رفع مشکلات جهان اسلام تاکید کرد و وضعیت فلسطین، عراق، سوریه، بحرین و یمن را ناشی از عدم اتحاد و یکپارچگی آنها دانست. 

۱۳۹۴/۴/۲۷ - ۱۰:۵۲

امام جمعه گرگان: 
توافق هسته ای دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان توافق هسته ای ایران و گروه ۱ + ۵ را دستاورد بزرگی دانست و گفت: بعضی از افراد می گفتند که انقلاب اسلامی ایران تاکنون چه دستاوردی داشته است؟ مذاکره قدرت های برتر با ایران، به نمایندگی از سایر کشورهای دنیا که منجر به توافق هسته ای شد، دستاورد کمی نیست.            

۱۳۹۴/۴/۲۶ - ۱۵:۳۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
صمیمیت گذشته بین خانواده ها وجود ندارد 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در گذشته های دور، اعضای خانواده و بستگان، روابط صمیمی با یکدیگر داشتند، گفت: متاسفانه آن صمیمیت گذشته، دیگر وجود ندارد.     

۱۳۹۴/۴/۲۵ - ۰۹:۰۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
امر به معروف از نظر فرهنگی و اجرایی باید احیاء شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر از نظر فرهنگی و اجرایی باید در جامعه احیاء شود.  

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۰:۴۰

تقدیر آیت الله نورمفیدی از مذاکره کنندگان هسته ای
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان در پایان مذاکرات هسته ای ایران و ۱ + ۵، از مذاکره کنندگان هسته ای به دلیل استقامت برای احقاق حقوق ملت ایران، تقدیر کرد. 

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۰۹:۰۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
توجه به پروردگار، کلید وصول به مقامات معنوی است  
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان به نقل از یکی از بزرگان اهل معرفت، گفت: توجه به پروردگار، کلید وصول به مقامات معنوی و شهود حق تعالی است.  

۱۳۹۴/۴/۲۲ - ۰۸:۵۳

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری: 
زن و شوهر باید قدردان محبت های یکدیگر باشند 
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تشکر کردن موجب نزدیکی و صفای دل ها می شود، تاکید کرد: زن و شوهر باید قدردان محبت های یکدیگر باشند.

۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۹:۵۸