خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠

Monday, February 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
نماینده ولی فقیه در گلستان رای خود را در صندوق انداخت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان دقایقی قبل رای خود را به صندوق انداخت.

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۱:۳۱

آیت الله نورمفیدی:
خدمت رسانی به مردم یک سرمایه بزرگ محسوب می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه باید سازمان های مردم نهاد و تشکل ها را خوب سازماندهی کرد، گفت: مردم باید به سمت سرمایه ها حرکت کنند که خدمت رسانی به مردم خود یک سرمایه بزرگ محسوب می شود.

۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۱۹:۵۴

امام جمعه گرگان: 
اجرایی نشدن برجام به ضرر آمریکاست 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با انتقاد از بهانه جویی های آمریکا در اجرای برجام، گفت: این بهانه تراشی ها، به ضرر آمریکا و متحدان آنهاست و باعث شکست شان می شود. 

۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۵:۳۶

امام جمعه گرگان: 
باید برای سرمایه های ملی همچون نفت، دل بسوزانیم
خبرگزاری شبستان: خطب جمعه گرگان با گرامیداشت ۲۹ اسفند، سالروز ملی شدن صنعت نفت تاکید کرد: باید برای سرمایه های ملی مان، همچون نفت، دل بسوزانیم و آنها را هدر ندهیم.  

۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۰

«از مرگ تا قیامت» در یک کتاب
خبرگزاری شبستان:کتاب «از مرگ تا قیامت» به قلم « آیه الله سید کاظم نور مفیدی» را انتشارات« بوستان  کتاب» چاپ و روانه ی بازار کتاب کرده است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۲

امام جمعه گرگان:
تحرک ملت ها همیشه برای استکبار دردسرساز است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با تقدیر از مردم استان گلستان به خاطر حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال، ایجاد تحرک و پویایی بین ملت های مسلمان را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی خواند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۴

مردم مهمترین اسلحه جمهوری اسلامی ایران هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: امروز مهمترین اسلحه جمهوری اسلامی ایران مردم آن هستند که می توانند در صحنه های مختلف نقش آفرینی کنند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۲

آیت الله نورمفیدی:
هسته های خودجوش باید در مساجد راه اندازی شوند/ در مسائل فرهنگی یک متصدی واحد وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان نداشتن مهندسی فرهنگی یکی از مشکلات اساسی امروز دانست و خطاب به عوامل جشنواره فیلم کوتاه طنین گفت: شما کار خوبی کردید که دامنه کار فرهنگی را از شکل سنتی خودش خارج کرده و به سراغ ابزارهای جدید رفتید.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۴:۳۶

افراد روشن دل باید با خداوند متعال بسیار خلوت کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اینکه افراد روشن دل باید با خداوند متعال بسیار خلوت کنند، اظهارداشت: اگر چه در این تاریکی ظاهری نمی توان مخلوقات خدا را دید اما در همین تاریکی خدا را می توان با عمق جان دید و آن را احساس کرد.

۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۰۹:۵۷

آیت الله نورمفیدی:
گلستان جزو ۸ استان کمتر توسعه یافته کشور محسوب می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: با توجه به اینکه استان گلستان جزو ۸ استان کمتر توسعه یافته کشور محسوب می شود می طلبد تا عنایت ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری و دولت صورت گیرد.

۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۱۳:۳۳

نماینده ولی فقیه در گلستان:
نیروی انتظامی در متن جامعه حضور دارد/ امنیت مرزها با مشارکت مرزنشینان امکانپذیر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: یکی از خصوصیات مهم نیروی انتظامی حضور در متن جامعه و زندگی مردم است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۲

نماینده ولی فقیه در گلستان:
اقامه نماز از مهمترین فرائض اسلامی/ باید اقامه نماز در دبیرستان ها و مدارس احیا شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: فریضه اقامه نماز به عنوان مهمترین فرائض اسلامی اولین موضوعی است که در فردای قیامت مورد محاسبه و پرسش قرار می گیرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۷

بیانیه نماینده ولی فقیه در گلستان در محکومیت اعدام شیخ نمر
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با صدور بیانیه ای اعدام شیخ نمر را محکوم کرد و گفت: در پشت پرده این حرکت ناجوانمردانه، دستان آغشته به خون استکبار جهانی بویژه آمریکا و اسرائیل قرار دارد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۹

امام جمعه گرگان:
۹ دی روز مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است
خبرگزاری شبستان امام جمعه گرگان با اشاره به نهم دی ماه سال ۱۳۸۸، این روز را در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، مهم دانست و تاکید کرد: ملت ایران در این روز، با حضور در راهپیمایی گسترده و باشکوه، آرزوی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را به گور فرستادند.

۱۳۹۴/۱۰/۴ - ۱۴:۴۵

نماینده ولی فقیه در گلستان:
پیامبر(ص) عامل وحدت امت اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه پیامبر(صلی الله علیه و آله وسلم) عامل وحدت امت اسلامی است، گفت: تبعیت از این حضرت یک تکلیف شرعی و یک وظیفه اسلامی است.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۴:۱۰

امام جمعه گرگان:
روحانیون آشنا با دانشگاه باید وارد این نهاد شوند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با گرامیداشت ۲۷ آذرماه، سالروز شهادت دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، تاکید کرد: روحانیون آشنا با دانشگاه باید وارد این نهاد علمی شوند.

۱۳۹۴/۹/۲۷ - ۱۴:۴۱

شیعه و سنی نباید در دام دشمن بیفتند/ همه مسلمانان زیرچتر حمایت انقلاب اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: امروز دشمن دامی بزرگ برای مسلمانان پهن کرده و شیعه و سنی باید مراقب باشیم در دام آنها گرفتار نشویم.

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۱۱:۵۲

آیت الله نورمفیدی:
تولید یکی از باید و نبایدهای اقتصاد/ رفع تحریم ها با بسته شدن پرونده پی ام دی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: با توجه به اهمیت مسائل اقتصادی، یکی از باید و نبایدهای اقتصاد تولید است که باید در این زمینه توجهات لازم صورت گیرد و آن را مورد اهمیت قرار داد.

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۱۶:۳۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:
تکیه گاه اسلام بر کتاب و مطالعه است/ سرانه مطالعه برخی از کشورها ۳۰ برابر ایران است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اینکه تکیه گاه اسلام بر کتاب و قلم و مطالعه است، گفت: قرآن به قلم قسم یاد می کند و آنچه را که به قلم نوشته می شود، همه اینها نشانه اهمیت کتاب در دیدگاه دینی و اعتقادی ما است.

۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۲:۴۵

نماینده ولی فقیه در گلستان:
یاد و خاطره شهیدان نباید به فراموشی سپرده شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: یاد و خاطره شهیدان نباید به فراموشی سپرده شود و همه باید خود در مقابل شهیدان و اهداف آنان مسئول بدانند.

۱۳۹۴/۹/۱۵ - ۲۰:۰۸